Strana 2 od 14 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 205

Tema: Predsezona u Primera division (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Moć reputacije
    42950446
    Citirati Originalno postavljeno od chicharito14 Pogledati poruku
    Sportske pisu da Malaga hoce Dzeku. Sta mislite o tome?
    Jedan od rijetki klubova koji bi mogao platit odstetu za Dzeku. Dzekin menadzer Redzepagic je rekao da nema nista od odlaska Dzeke iz City-a.

2. Your Google Adsense code here
    Member chicharito14 avatar
    Datum registracije
    14.05.2012
    Moć reputacije
    280
    Citirati Originalno postavljeno od danijelkr Pogledati poruku
    Jedan od rijetki klubova koji bi mogao platit odstetu za Dzeku. Dzekin menadzer Redzepagic je rekao da nema nista od odlaska Dzeke iz City-a.
    moja greska nisu sportske to napisale nego sportsport.ba, a sportske imaju tu izjavu Dzekinog menadzera da ostaje...

Gooner Tobdzija avatar
    Datum registracije
    25.07.2010
    Moć reputacije
    231453
    Bilo bi dobro da Dzeko predje u Malagu, tamo bi bar konstantno bio u prvoj postavi. A Adebayor mislim da ne zeli da ide iz Totenhema.

Active Member Fanta avatar
    Datum registracije
    17.09.2011
    Moć reputacije
    350
    Sumnjam da ce Dzeko ici u Malagu ako uopste bude htio da napusta City.

Crveni Djavo Sir Giggsy avatar
    Datum registracije
    22.04.2011
    Moć reputacije
    55553709
    Vecina igraca je kroz vecinu sezone kukala kako zele da napuste Etihad, i sada kada se osvojila titula onda im se vise ne ide.

Ok, samo Yaya je najavio odlazak.

Gooner Tobdzija avatar
    Datum registracije
    25.07.2010
    Moć reputacije
    231453
    Citirati Originalno postavljeno od Sir Giggsy Pogledati poruku
    Vecina igraca je kroz vecinu sezone kukala kako zele da napuste Etihad, i sada kada se osvojila titula onda im se vise ne ide.

Ok, samo Yaya je najavio odlazak.
    Yayu jedino ne razumem zasto zeli da ide, a bas mu je islo u Cityju. Mozda hoce u Arsenal, posto sam procitao da je izjavio da mu je zelja oduvek bila da igra za Arsenal.

Jer je dozvoljeno da i Villareal i Villareal B budu u istoj ligi ? Tako ce biti u Segundi naredne sezone.

Active Member edohz avatar
    Datum registracije
    12.07.2011
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od Topdzija Pogledati poruku
    Jer je dozvoljeno da i Villareal i Villareal B budu u istoj ligi ? Tako ce biti u Segundi naredne sezone.
    Ja mislim da ne može Villareal igrarti u istoj ligi sa svojim razervnim sastavom, jer znam od ranije da rezervni sastavi ne mogu igrati u Primeri. Tako da će najvjerovatnije Villareal B nastaviti takmičenje u Segundi B.

Vinjak Lord Gangarić avatar
    Datum registracije
    07.10.2010
    Moć reputacije
    166411068
    Nije dozvoljeno verovatno ce Viljareal B ici jedan rang dole
    http://i.imgur.com/ol8t1bB.png

#PRAVDA ZA BRAĆU

Datum registracije
    19.01.2011
    Moć reputacije
    42950446
    - Marca navodi da su Luka Modric i Bane Ivanovic prve zelje Mourinha za narednu sezonu.

- Adrián Colunga napadac Getafea na posudbi u Sporting Gijonu mogao bi sljedece sezone igrati za Real Zaragozu koja je pokazala interesovanje za ovog igraca.

- Valencia na americkoj turneji vise na http://www.valencia-balkan.net/index...ia-cf&Itemid=2

Datum registracije
    19.01.2011
    Moć reputacije
    42950446
    Falcao nakon sto je u prijateljskoj protiv Millionaresa zabio gol makazicama, veceras ponovo fenomenalan gol protiv Americe. Zvjer

Bolji snimak

Izmenio/la danijelkr; 20.05.2012 u 09:31.

Chan-Chan Crew D-Wade avatar
    Datum registracije
    07.06.2010
    Moć reputacije
    1243
    Guardado presao u Valencia-u.
    http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/328/9/5/fb_timeline_crvena_zvezda_by_lfwebs-d5lzyu0.jpg

Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

"Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

Batica Wilshere je gospodin covek...

All hail the Chan-Chan man!

Datum registracije
    19.01.2011
    Moć reputacije
    42950446
    Citirati Originalno postavljeno od D-Wade Pogledati poruku
    Guardado presao u Valencia-u.
    "Ovo je vrlo važan korak u mojoj karijeri i jako sam uzbuđen zbog svega ovoga.To je nešto što sam cijeli život sanjao,jer moja želja je oduvijek bila da igram u Ligi prvaka.Moj potpis za Valenciu je ispunjenje životnog sna" kazao je Guardado nakon potpisa,te nastavio:

"Kao dijeta sam gledao Valenciu putem televizije i divio sam se tom klubu.Sada ću imati šansu igrati u njemu i nadam se da ću oporavdati očekivanja,jer sam svjestan u kakav klub stižem.Igrati u Valenciji u kojoj igraju igrači poput Soldada,Jonas,Albe,Ramija,Albelde je čast svakom nogometašu.Ja sam jako ponosan što sam prešao u Valenciu,jer je to jedna od najvećih ekipa u Španjolskoj,ali i u cijeloj Europi".
    A zato su Topal,Maduro i Tino Costa blizu odlaska iz Valencije.

Chan-Chan Crew D-Wade avatar
    Datum registracije
    07.06.2010
    Moć reputacije
    1243
    Official: Atletico Madrid sign Cristian Rodriguez from Porto
    Danas bas aktivno na trzistu..
    http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/328/9/5/fb_timeline_crvena_zvezda_by_lfwebs-d5lzyu0.jpg

Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

"Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

Batica Wilshere je gospodin covek...

All hail the Chan-Chan man!

Datum registracije
    19.01.2011
    Moć reputacije
    42950446
    Fernando Hierro je jucer napustio direktorsku poziciju u Malagi zbog ne slaganja sa vodecim ljudima u klubu.

Diego bi trebao ostati u Atletico Madridu jer su mu madrdjani ponudili 3,5 miliona € po godini i ugovor na cetiri godine.

Aritz Aduriz bi mogao Valenciju zamijeniti Athletic Bilbao-om. Prema pisanju "El Correo" Baskijci nude 3 miliona za Aduriza.
    Izmenio/la danijelkr; 29.05.2012 u 17:11.

Active Member edohz avatar
    Datum registracije
    12.07.2011
    Moć reputacije
    0
    Sezona 2012/13 starta 18 avgusta 2012-te godine, a završava 1 juna 2013-te godine. Samo jedno kolo će se igrati u srijedu i to 37 kolo 29.05.2013. Finale kupa Kralja se igra 08.05.2013.

Strana 2 od 14 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •