Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Primera division (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by chicharito14 View Post
    Sportske pisu da Malaga hoce Dzeku. Sta mislite o tome?
    Jedan od rijetki klubova koji bi mogao platit odstetu za Dzeku. Dzekin menadzer Redzepagic je rekao da nema nista od odlaska Dzeke iz City-a.

    Comment


    • #17
      Originally posted by danijelkr View Post
      Jedan od rijetki klubova koji bi mogao platit odstetu za Dzeku. Dzekin menadzer Redzepagic je rekao da nema nista od odlaska Dzeke iz City-a.
      moja greska nisu sportske to napisale nego sportsport.ba, a sportske imaju tu izjavu Dzekinog menadzera da ostaje...

      Comment


      • #18
        Bilo bi dobro da Dzeko predje u Malagu, tamo bi bar konstantno bio u prvoj postavi. A Adebayor mislim da ne zeli da ide iz Totenhema.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • #19
          Sumnjam da ce Dzeko ici u Malagu ako uopste bude htio da napusta City.

          Comment


          • #20
            Vecina igraca je kroz vecinu sezone kukala kako zele da napuste Etihad, i sada kada se osvojila titula onda im se vise ne ide.

            Ok, samo Yaya je najavio odlazak.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Vecina igraca je kroz vecinu sezone kukala kako zele da napuste Etihad, i sada kada se osvojila titula onda im se vise ne ide.

              Ok, samo Yaya je najavio odlazak.
              Yayu jedino ne razumem zasto zeli da ide, a bas mu je islo u Cityju. Mozda hoce u Arsenal, posto sam procitao da je izjavio da mu je zelja oduvek bila da igra za Arsenal.


              Jer je dozvoljeno da i Villareal i Villareal B budu u istoj ligi ? Tako ce biti u Segundi naredne sezone.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Topdzija View Post
                Jer je dozvoljeno da i Villareal i Villareal B budu u istoj ligi ? Tako ce biti u Segundi naredne sezone.
                Ja mislim da ne može Villareal igrarti u istoj ligi sa svojim razervnim sastavom, jer znam od ranije da rezervni sastavi ne mogu igrati u Primeri. Tako da će najvjerovatnije Villareal B nastaviti takmičenje u Segundi B.

                Comment


                • #23
                  Nije dozvoljeno verovatno ce Viljareal B ici jedan rang dole
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • #24
                    - Marca navodi da su Luka Modric i Bane Ivanovic prve zelje Mourinha za narednu sezonu.

                    - Adrián Colunga napadac Getafea na posudbi u Sporting Gijonu mogao bi sljedece sezone igrati za Real Zaragozu koja je pokazala interesovanje za ovog igraca.

                    - Valencia na americkoj turneji vise na http://www.valencia-balkan.net/index...ia-cf&Itemid=2

                    Comment


                    • #25
                      Falcao nakon sto je u prijateljskoj protiv Millionaresa zabio gol makazicama, veceras ponovo fenomenalan gol protiv Americe. Zvjer



                      Bolji snimak

                      Last edited by danijelkr; 20-05-12, 10:31.

                      Comment


                      • #26
                        Guardado presao u Valencia-u.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by D-Wade View Post
                          Guardado presao u Valencia-u.
                          "Ovo je vrlo važan korak u mojoj karijeri i jako sam uzbuđen zbog svega ovoga.To je nešto što sam cijeli život sanjao,jer moja želja je oduvijek bila da igram u Ligi prvaka.Moj potpis za Valenciu je ispunjenje životnog sna" kazao je Guardado nakon potpisa,te nastavio:

                          "Kao dijeta sam gledao Valenciu putem televizije i divio sam se tom klubu.Sada ću imati šansu igrati u njemu i nadam se da ću oporavdati očekivanja,jer sam svjestan u kakav klub stižem.Igrati u Valenciji u kojoj igraju igrači poput Soldada,Jonas,Albe,Ramija,Albelde je čast svakom nogometašu.Ja sam jako ponosan što sam prešao u Valenciu,jer je to jedna od najvećih ekipa u Španjolskoj,ali i u cijeloj Europi".
                          A zato su Topal,Maduro i Tino Costa blizu odlaska iz Valencije.

                          Comment


                          • #28
                            Official: Atletico Madrid sign Cristian Rodriguez from Porto
                            Danas bas aktivno na trzistu..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • #29
                              Fernando Hierro je jucer napustio direktorsku poziciju u Malagi zbog ne slaganja sa vodecim ljudima u klubu.

                              Diego bi trebao ostati u Atletico Madridu jer su mu madrdjani ponudili 3,5 miliona € po godini i ugovor na cetiri godine.

                              Aritz Aduriz bi mogao Valenciju zamijeniti Athletic Bilbao-om. Prema pisanju "El Correo" Baskijci nude 3 miliona za Aduriza.
                              Last edited by danijelkr; 29-05-12, 18:11.

                              Comment


                              • #30
                                Sezona 2012/13 starta 18 avgusta 2012-te godine, a završava 1 juna 2013-te godine. Samo jedno kolo će se igrati u srijedu i to 37 kolo 29.05.2013. Finale kupa Kralja se igra 08.05.2013.

                                Comment

                                Working...
                                X