Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 3 11 12 13 14 PoslednjaPoslednja
Rezultati 181 do 195 od 205

Tema: Predsezona u Primera division (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Chan-Chan Crew D-Wade avatar
    Datum registracije
    07.06.2010
    Moć reputacije
    1260
    Salomon Rondon presao iz Malage u Rubin i potpisao cetverogodisnji ugovor.
    http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/328/9/5/fb_timeline_crvena_zvezda_by_lfwebs-d5lzyu0.jpg

Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

"Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

Batica Wilshere je gospodin covek...

All hail the Chan-Chan man!

2. Your Google Adsense code here
    Forum Resident Freshman avatar
    Datum registracije
    16.08.2011
    Moć reputacije
    214749032
    Citirati Originalno postavljeno od D-Wade Pogledati poruku
    Salomon Rondon presao iz Malage u Rubin i potpisao cetverogodisnji ugovor.
    Mislio sam da ce u Spurse, ali i Ruska liga je izuzetno jaka, vrlo talentovan momak, ali neverovatno mi je kako se Malaga raspada...

Citirati Originalno postavljeno od AlexisSanchez Pogledati poruku
    nije tu Sanchez nista kriv, okliznuo se a sudija svirao penal, pogresna procjena sudije...

Pa koje crno klizanje covece, vidis li da je Sancez sam pao i to namerno. Nemoj zajebavat...
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=7248&dateline=1393432  718

“We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

Member AlexisSanchez avatar
    Datum registracije
    22.11.2011
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od Freshman91 Pogledati poruku

Pa koje crno klizanje covece, vidis li da je Sancez sam pao i to namerno. Nemoj zajebavat...

necu nikoga uvjeravati u suprotno, kažem, imam svoj gore navedeni stav po pitanju tog slučaja i neću ga mijenjati, Sanchez najbolje zna šta je i kako je uradio, vjerujem da nije namjerno pao, bio je metar od igrača psg-a tako da bi pokušaj simuliranja bio nelogičan...
    a kao da je to i bitno sada, utakmica se završila 2:2 na kraju i penali su odlučili pobjednika tako da je Barsa zasluženo pobijedila ali i to je nebitno jer je utakmica prijateljska.....

Datum registracije
    16.08.2011
    Moć reputacije
    214749032
    Znam, ali poprilicno je suludo drzati se tvrdoglavo takvog stava kada je covek pao namerno, toliko je ocigledno zaboga, cisto simuliranje. Kazes da Sako bio na metar od njega, a bio je na pola metra, plus je sasvim logicno svakom igracu koji "voli" simulirati, da padne kada zavrne onako protivnickog igraca, indicirajuci na sudiju da ovaj pokaze na penal, jer u ovakvoj situaciji cesto dodje do povlacenja dresa koje sudija ne moze da vidi.

Prosto pogledas snimak i vidis da nema povlacenja, drugo, ne moze biti klizanje jer se on na obe noge docekao i bio na zemlji, pogledas levu, pa potom desnu, nema klizanja ili bilo kakvog trenja, znaci nema govora da se Alexis slucajno okliznuo, ni govora.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=7248&dateline=1393432  718

-Jürgen Klopp

Crveni Djavo Sir Giggsy avatar
    Datum registracije
    22.04.2011
    Moć reputacije
    55553726
    Pa sam pokret gornjeg dela tela ukazuje na to da je simulirao... da se on okliznuo i da je hteo da nastavi gledao bi da se doceka na ruke da bi se sto brze pridigao. Ali ne, on obe ruke dize u vis onako "tipicno" kao da ga je Sakho zaista pokosio.

Datum registracije
    07.06.2010
    Moć reputacije
    1260
    Valencia announce deal for Haedo Valdez

The Paraguayan striker will move to Mestalla upon the completion of a medical, after spending a season with the Russian Premier League outfit Rubin
    Valencia dovela rezervnog napadaca.
    http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/328/9/5/fb_timeline_crvena_zvezda_by_lfwebs-d5lzyu0.jpg

Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

"Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

Datum registracije
    16.08.2011
    Moć reputacije
    214749032
    Sky Sports sources understand that Luka Modric is to fly to Spain on Thursday to finalise a move to Real Madrid from Tottenham. It is thought that the transfer could now be completed quickly after the clubs finally agreed a fee following months of uncertainty. Reports suggest that a compromise has been reached that will see Real pay an initial fee of £23.6million, plus a further £3.9m in add-ons.
    Tottenham are believed to have accepted Real's offer now to give them enough time to sign a replacement before the window slams shut at the end of the month. If the move goes through it would bring to an end a four-year spell at White Hart Lane for Modric,during which time he has developed into one of the Premier League's most impressive performers.
    Ovo je oko 35m evra, tacno onoliko koliko je Real rekao da ce poslednji put ponuditi, Levy se ukenjao i pristao. Kako trguju Los Blancosi...
    Izgleda da se saga zavrsila...

-Jürgen Klopp

Administrator AK47 avatar
    Datum registracije
    29.12.2010
    Moć reputacije
    3853015
    Izvor je i vise nego pouzdan pa je ovo vjerovatno gotova stvar,nije mi drago sto je dosao ali se nadam da ce biti pojacanje
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3

#the return

Plavac bracala avatar
    Datum registracije
    03.04.2011
    Moć reputacije
    849
    E nek je vala i to okoncano, bilo je vrijeme. Da li ce se juriti Witsel?

Aki, Lukicu na avatar lagano.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

Datum registracije
    16.08.2011
    Moć reputacije
    214749032
    Sta ce im Witsel sada ?? Mou je dobio sta je hteo, jos sad da mi dobijemo Sahina i svi srecni i zadovoljni...

-Jürgen Klopp

Administrator AK47 avatar
    Datum registracije
    29.12.2010
    Moć reputacije
    3853015
    Prije bih Puyol-a stavio nego njega

Nadam se da ce igrati dobro,a ako ne bude ja cu da ga pljujem

Mislim da ce jos samo desni bek doci,ne vjerujem da ce ganjati Wistel-a,nema potrebe
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3

#the return

VIP LBJmvpFORlife avatar
    Datum registracije
    01.01.2011
    Moć reputacije
    6447118
    Grande Luka!

Datum registracije
    07.06.2010
    Moć reputacije
    1260
    Citirati Originalno postavljeno od AK47 Pogledati poruku
    Prije bih Puyol-a stavio nego njega

Nadam se da ce igrati dobro,a ako ne bude ja cu da ga pljujem

Mislim da ce jos samo desni bek doci,ne vjerujem da ce ganjati Wistel-a,nema potrebe
    Neces biti jedini.

35 milki, ima da blista ili mu je amin..

Forum Resident Casiraghi avatar
    Datum registracije
    13.08.2010
    Moć reputacije
    128897413
    Ima da upropasti oba El Klasika, kao i 99% velikih utakmica u karijeri do sada.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?u=2761&type=sigpic&dateline=1402877605

VIP LBJmvpFORlife avatar
    Datum registracije
    01.01.2011
    Moć reputacije
    6447118
    Kakav je to pesnik od fudbalera <3

Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 3 11 12 13 14 PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge