Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nebojsa Višković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
    E konačno pravi komentar na sve ovo nije da sam hteo da se uključujem. Ipak da dodam u poređenju sa ostalima na SK svi su odlični. Prosto mi se sloši kad dođe GS pa onda moram na ES da prebacim. Naravno da ne govorim tek o RTS tu je već potvrđeno još gore.
    Nema gorih od dvojca Banjac Pesikan sa ES.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Ma pricajte sta hocete samo Smiljana Banjca mi ne dirajte.
      Bog.
      Banjac je 1 ozbiljan car i na tviteru i van njega. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Banjac je 1 ozbiljan car i na tviteru i van njega. [emoji41]
        Pa kazem,ne znam sta bi Dusanu da ga ovako ocrni

        Comment


        • Ma on je sjajan samo da ne prenosi tenis
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jel taj tviter neka nova televizija, prenose li tenis
            Dvojac sa ES je loš, olakšavajuća okolnost je što prenose na 1- 1/2 kanalu 10 mečeva što je nemoguća misija. Uglavnom, 90 % vremena provedu u komentarisanju rezultata drugih mečeva i objašnjavanjem kako sve to možemo gledati na ES plejeru.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Nema gorih od dvojca Banjac Pesikan sa ES.
              Spomenuo sam i RTS , ali u ovome još niko nije "zeznuo" ES.

              Comment


              • Mene licno Krivokapic i Mijaljevic (tu je ponekad i onaj treci sto je vodio tokom SP emisije iz studija i izludjivao me, Bendac valjda ili tako nekako) ne iritiraju, s tim da se vidi jasna razlika da Mijaljevic bolje poznaje samu igru, ali nijedan nesto posebno "ne divlja", niti navijacki prenosi, niti se obraca sa neke visine. Banjca ponekad ukljucim kad hocu da se oraspolozim . Komentatori sa SK su ipak muzika za usi.

                Inace Mijaljevic kod mene ima dozivotni kredit zbog svega sto je radio na BK tokom druge polovine devedesetih i pocetkom ovog veka sto se tice tenisa. Uz njega Miklja sa 3K, od osnivanja je tamo bilo mesta za tenis, verujem da je to bila njegova zasluga. Imam simpatija i prema Pesikanu jer je ipak i on probijao mrak tokom devedesetih na 3K i Palmi.

                Mico Dusanovic i Zvonko Mihajlovski su Hall of Fame

                Ipak kada se poredi sa nekim drugim kanalima iz sveta tanko je to, nedostaju strucni konsultanti pre svega.
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • Da, da Banjca jedino kada želim da osetim malo neke egzotike ali vrlo brzo mi ga je dosta, već posle jednog meča. Ove godine recimo na W nijednom nisam prebacila na srpski.
                  Umeju da nasmeju, ali ono drugo mnogo više i gore, da nerviraju.

                  Mijaljević ima nešto što me podjednako opasno nervira, dikcija, pojava (šta ću prikazuju ga često), ima onu snishodljivu facu, ne sviđa mi se njegovo poznavanje igre, a možda sam isključiva..el eto

                  Pošto je njegova tema, Viško je zakon
                  Nikada neću da zaboravim kada sam ga tužno tražila po kanalima u ona davna vremena kada je otišao sa RTS, pa dok nije krenuo SK
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Comment


                    • E super
                      Ovo je Ivan negde postavio pre mesec i vise, ali em nisam odgledala do kraja (i zaboravila na kraju), em nisam ovde prebacila.

                      I kada smo vec na temi, da ostane zabelezeno kako su ga zene veceras strasnooo smorile, Svitolina i Siniakova, na Rogers Cupu, pa necu to da zaboravim skoro
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • Ok je inervju, jedino mi je zasmetalo sto mu je nepojmljivo da neko navija za klub udaljen 2000km, a onda u narednoj recenici prica da ne prati domaci fudbal posto je totalno dno.

                        Mozda neki ljudi moraju da se vezu za neki klub da bi pratili, u ovom slucaju fudbal, a obzirom da je nas u rukama losih ljudi publika se vezuje za strane klubove.

                        Comment


                        • Jest nelogicno, na kraju ljudi se vezuju za razne sportske ikone vece ili manje, ako Novak ima navijace iz celog sveta, sto ne bi Junajted.
                          No ok, ne znaci da uvek moramo u svemu 100% da se slozimo sa nekim.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post

                            Mozda neki ljudi moraju da se vezu za neki klub da bi pratili, u ovom slucaju fudbal, a obzirom da je nas u rukama losih ljudi publika se vezuje za strane klubove.
                            Visko je jedan od onih ljudi koji generalno prate fudbal/sport i uzivaaju u njemu.Ali,ima i onih kao sto si napisala
                            You'll never walk alone!

                            Liverpool <3
                            AC Milan <3
                            Atletico Madrid <3
                            Crvena zvezda <3

                            Comment


                            • Viško protiv viiiškaa

                              http://sportklub.rs/Video/Ostali-spo...a-1-VIDEO.html
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • I Visko prihvatio izazov [emoji16]

                                https://www.instagram.com/p/B-C0tWPp...d=ymg68mckbg65

                                Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X