Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nebojsa Višković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Nebojsa Viskovic

    Viskovic je odlican komentator
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

    Comment


    • #17
      Odg: Nebojsa Viskovic

      [quote author=Corto Maltese link=topic=459.msg16918#msg16918 date=1202857436]
      Majke mi, registrovao sam se samo da kazem da sam razocaran sto ste doveli ovog retarda za komentatora. Retko netalentovan, retko iritirajuci glas, retko neduhovit i retko neprofesionalan komentator. Ne zelim da ulazim u izbor reci ili pravopis, milion ljudi je 'mutiralo' Australian Open kada je Viskovic bio na 'programu', ako ne zna kako se komentarise tenis, neka pogleda/poslusa HRT...

      Sad sam usao u kucu, pregled argentinske lige, znaci 'Apertura' - ponovljeno 400 puta. Postoji i liga, prvenstvo, sezona, takmicenje... da ne lupam dalje...

      Ljudi, pustite nas da uzivamo u sportu, a manje u vasim glupostima, smarackim, dosadnim i iritirajucim komentarima. Neko voli emotivnije prenose, neko ne, po meni zavisi od sporta... Ne mogu se tenis i fudbal komentarisati istim tonom... U zivotu nisam cuo da je prilika ili dribling 'divan', pa divan pokusaj, sut, servis... po 100 puta...

      Na pravom putu je da postane novi Dusko Korac...
      [/quote]

      Comment


      • #18
        Odg: Nebojsa Viskovic

        u svakom slucaju bih stavio sarenca ispred viskovica, ali i o njemu sve dobro mislim.

        Comment


        • #19
          Odg: Nebojsa Viskovic

          meni je viskovic na sestom mestu,iza:Boskovica,stojanovica,marijana,sarenca,i banjca ovaj sto prenosi primeru na enteru.
          a jeste dobar komentator ;)
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • #20
            Odg: Nebojsa Viskovic

            [quote author=Liverpool FC link=topic=459.msg24473#msg24473 date=1212917567]
            meni je viskovic na sestom mestu,iza:Boskovica,stojanovica,marijana,sarenca,i banjca ovaj sto prenosi primeru na enteru.
            a jeste dobar komentator ;)
            [/quote] viskovic je solidan ali klasa ispod Mrajana, no ipak na drugom mestu zato sto su ostali prosecni... A na drugim televizijama je ocaj, narocito smaraci sa Avale a prenose Libertadores kup, kakav bi tu spektakl Marjan napravio...

            Comment


            • #21
              Odg: Nebojsa Viskovic

              [quote author=ninoslav vitosevic link=topic=459.msg24488#msg24488 date=1212923877]
              [quote author=Liverpool FC link=topic=459.msg24473#msg24473 date=1212917567]
              meni je viskovic na sestom mestu,iza:Boskovica,stojanovica,marijana,sarenca,i banjca ovaj sto prenosi primeru na enteru.
              a jeste dobar komentator ;)
              [/quote] viskovic je solidan ali klasa ispod Mrajana, no ipak na drugom mestu zato sto su ostali prosecni... A na drugim televizijama je ocaj, narocito smaraci sa Avale a prenose Libertadores kup, kakav bi tu spektakl Marjan napravio...
              [/quote]

              auu pa to bi sve prstalo,da stvarno,to si lepo rekao,ali,neverujem da bi mogli da prenose libertadores kup,mada bi voleo.

              poz od LFCa
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • #22
                Odg: Nebojsa Viskovic

                svaka cast za lijepu, ajd ne mozemo reci analizu ali sazet prikaz utakmice svedska - rusija.
                doduse na drugoj tv, ali svejedno

                Comment


                • #23
                  Odg: Nebojsa Viskovic

                  [quote author=Corto Maltese link=topic=459.msg16918#msg16918 date=1202857436]
                  ako ne zna kako se komentarise tenis, neka pogleda/poslusa HRT...

                  [/quote]

                  Kakav crni komentator sa HRT-a kao neko na koga bi Viskovic trebao da se ugleda. Pa bolje da se onda ubije. Ako se ne varam, tenis na HRT-u komentarise Mico Dusanovic i za ceo mec 3 puta ne upotrebi neki teniski izraz ili naziv udarca ali zato non stop vrti nekoliko fraza tipa: "Ide van", "Bravo Mario/Marine/Ivane/Ivo","Neeeeee" ( kad je ocigledno da lopta ide u aut ), "Ajmo sada", "Pokusao je zabiti" i sl. Dakle, on ne komentarise, on navija. Secam se njegovih prenosa tenisa iz perioda SFRJ, bio je ok tada, ne znam sta mu je sada, dal' je omatorio il' se smorio, djavo ce ga znati. U svakom slucaju za Zvonka Mihajlovskog je bio "deset u glavu".

                  Elem, Nebojsa Viskovic je topic. Po meni, pravo osvezenje. Izuzetno prijatan, fantasticno potkovan pravim informacijama, besprekorno spreman za svaki prenos. Kritikovan zbog previse statistike, ali ako se obrati paznja, to nije puka statistika kao recimo npr. u kosarci, to je statistika kroz vreme, turnire iz proslosti, uporedjivanje rezultata igraca koji nisu vise aktivni i sadasnjih. Recimo, podatak o tome koliko je tenisera do sada tri puta igralo finale svih grand slamova je za pravog ljubitelja tenisa, svakako, zanimljiv, a Viskovic upravo takvu vrstu podataka i daje. Pa dajte, ljudi, ako govorimo o fudbalskim prenosima, zar hocete da kazete da je npr Milojko Pantic bio bolji??? Ili mozda Kovinjalo???


                  Dakle, upisujem se na listu onih koji ga podrzavaju, a zamolio bih nekog, ako zna, da mi kaze koliko covek ima godina. Dame se ne pitaju za godine, ali posto doticni nije dama, kontam da je pitanje na mestu

                  Pozdrav svim fanovima sporta i Sport Klub-a!!!

                  Comment


                  • #24
                    Odg: Nebojsa Viskovic

                    Je li ima neki kontakt e mail Nebojse Viskovica, jer me zanimaju neke stvari da ga pitam, iz razloga sto se bavimo istim poslom.

                    Comment


                    • #25

                      Comment


                      • #26
                        Odg: Nebojsa Viskovic

                        Ovaj Viskovic na prenosu Redjina-Inter non-stop ponavlja Bruno Koradi umesto Bernardo Koradi sto on ocigledno ne zna!
                        Ma Marjan je zakon za svu ovu sterilnu boraniju od komentatora,koja komentarise kao da im je neko nedaj boze umro pet minuta pre prenosa.Nema tu energije,volje,zelje a bogami ni znanja!

                        Comment


                        • #27
                          Odg: Nebojsa Viskovic

                          Pa to je vrlo ruzno sa tvoje strane da kazes,covek je dao nadimak,igracu,kao recimo Marjan Vedadu Ibisevicu tajfun od Bosne.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • #28
                            Odg: Nebojsa Viskovic

                            Viskovic je dobar.Solidno prenosi fudbal ali za tenis je najbolji na svetu

                            Comment


                            • #29
                              Odg: Nebojsa Viskovic

                              :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

                              Comment


                              • #30

                                Comment

                                Working...
                                X