Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nebojsa Višković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Sto Ljubitelju, hteo si da pises nesto bas o Novaku, pa ti mi zasmetali???

    Pisi slobodno, ne obaziri se na nas.
    Pa ne, meni ne smeta tema ali sam zapamtio kad to radis drugim ljudima pod istom parolom a u stvari ti licno zasmeta. Pa reko da ne budu dvostruki aršini.

    Comment


    • Samo ti citaj ako ti se cita, pisi isto tako, pusti dvostruke arsine, valjda ste to navikli od mene
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Samo ti citaj ako ti se cita, pisi isto tako, pusti dvostruke arsine, valjda ste to navikli od mene
        U pravu je covek ... nema sta ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Citam i ne verujem sta pisete, prepucavate se ko je losiji komentator a realno i Pralica i Visko i Govedarica su vrhunski teniski komentatori i mozete da budete srecni sto imate njih troje. Mi u Makedoniji imamo lik sto kaze 15-15 oba, pa sad vi vidite sta je dobro a sta je lose. Tacno da neko ima manje dopadliv glas, da neko vise zna tenis iz taktickog aspekta, neko iz nekog treceg aspekta, al cinjenica je da sva trojca odlicno rade svoji posao i najbitnije od svega veliki su profesionalci. Posto kod mene su pustili ovaj hrvatski SK, ima samo jedan jedini dobar teniski komentator, ostala su blago receno kriminalne. Pre neki dan jedan od njih poceo govoriti o tome kako se kladio na mec Federera i Gaskea kad su ono finale u IW-a igrali i kako je lik odigrao 19.5+ jer je mislio da se finale igra u tri dobivena.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Citam i ne verujem sta pisete, prepucavate se ko je losiji komentator a realno i Pralica i Visko i Govedarica su vrhunski teniski komentatori i mozete da budete srecni sto imate njih troje. Mi u Makedoniji imamo lik sto kaze 15-15 oba, pa sad vi vidite sta je dobro a sta je lose. Tacno da neko ima manje dopadliv glas, da neko vise zna tenis iz taktickog aspekta, neko iz nekog treceg aspekta, al cinjenica je da sva trojca odlicno rade svoji posao i najbitnije od svega veliki su profesionalci. Posto kod mene su pustili ovaj hrvatski SK, ima samo jedan jedini dobar teniski komentator, ostala su blago receno kriminalne. Pre neki dan jedan od njih poceo govoriti o tome kako se kladio na mec Federera i Gaskea kad su ono finale u IW-a igrali i kako je lik odigrao 19.5+ jer je mislio da se finale igra u tri dobivena.
            Koliko te placa Govedarica!?!?!?
            Priznaj!!!
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Koliko te placa Govedarica!?!?!?
              Priznaj!!!
              Ja Govedaricu postujem samo zbog ono sto spominje onaj ritern i zeleo bih da ga sto cesce spominje jer po meni greota je da se takav udarac zaboravi tako brzo.
              OVAKO

              Comment


              • Krajnje vreme doslo, Govedarica ima svoje botove [emoji3]

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Nije lako biti vrhunski komentatorali ako već ne znaš sport u dušu (to na ovim ne sportskim televizijama imaju čovjeka koji komentariše sve, od boćanja do umjetničkog klizanja) mudro je ne blebetati ko navijen. Sem Viškovića ostali na SK nemaju osjećaj kad naglasiti neki momenat, sve im je u nekom visokom C modu. A pokušavaju ga kopirati - pogotovo Pralica.

                  Comment


                  • Viško je doktor za tenis, nema boljeg. Takođe je dobar i u fudbalu ali je ipak bolji za tenis. Meni se sviđa njegov stil komentarisanja. On mi je sinonim za tenis kao Šarenac i Radojević za košarku.

                    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by sonetpro_kg View Post
                      Viško je doktor za tenis, nema boljeg. Takođe je dobar i u fudbalu ali je ipak bolji za tenis. Meni se sviđa njegov stil komentarisanja. On mi je sinonim za tenis kao Šarenac i Radojević za košarku.

                      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                      Baš tako, Šarenac ima ono nešto što plijeni. Vidi se da je izašao iz košarke a opet ga uživanje slušati.

                      Comment


                      • Dobro majkovicu, rekla sam da cu da premestim postove, ali to ne znaci da i dalje pisete stvari vezane za ovu temu [emoji3596]
                        https://r.tapatalk.com/shareLink?url...9&share_type=t
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Comment


                          • Kako će diskusiju na ovu temu Olja već negde prebaciti nadam se da jedan post više ne pravi problem.
                            Mali je paradoks da sportski komentatori u suštini pre pripadaju radijskom miljeu iako rade na televiziji.
                            Dobar fizički izgled nije presudan za ovu profesiju ali su bitne boja glasa, pravilna dikcija, širok vokabular i pre svega odlično poznavanje samog sporta koji komentarišu.
                            U poređenju sa ekipom ES-a koja komentariše tenis ova na SK je suvo zlato.
                            Naravno niko nije savršen pa se tako Viško često raspline i bar desetinu i više puta ponavlja ono njegovo 'sjajno' , Baki računa da nije ništa uradio ako svaki dobar poen ne obeleži teatralnim izgovaranjem prezimena igrača koji je osvojio poen dok je Govedarica već postao čuven po onom iii greši.. taj i taj.
                            Inače svi dobro poznaju samu igru i njenu istoriju mada mi je utisak da Govedarica prednjači kada je u pitanju tehnička strana.
                            Last edited by pecaros; 24-10-18, 18:19.
                            sigpic

                            Comment


                            • E konačno pravi komentar na sve ovo nije da sam hteo da se uključujem. Ipak da dodam u poređenju sa ostalima na SK svi su odlični. Prosto mi se sloši kad dođe GS pa onda moram na ES da prebacim. Naravno da ne govorim tek o RTS tu je već potvrđeno još gore.

                              Comment


                              • Svi su OK kad naši pobeđuju [emoji4]

                                Comment

                                Working...
                                X