Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nebojsa Višković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Desi Duke, aj da pozravimo druga Viska svi zajedno

      Comment


      • i molim te drzi nivO

        Comment


        • Visko

          Comment


          • Poprilično smo odlutali od teme.
            Evo,ja ću večeras kad Viško bude komentarisao Noletov meč da obratim pažnju na njegovo izražavanje.
            Iako će mi to umanjiti uživanje u tenisu.
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Meni licno ne pada na pamet da pored atomskog tenisa u izvedbi Rafe i Novaka,
              prijatnog glasa a takodje komentarisanja za moje usi g.Viskovica obracam paznju na njegove moguce jezicke greske.
              Komentator je tu da prenese verno ponavljam verno ono sto vidi. U tom slucaju dozvoljena je i mala licna expresija kao kod slikara.
              Znaci, ako je Nole mnogo usmeren ili fokusiran ka pobedi lepse mi zvuci rec "napaljen" ma kako to
              jezickim kriticarima i lektorima skripalo u usima. Pozdrav svima
              Last edited by AIRBORNE; 03-04-11, 11:10.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by jagodica View Post
                Poprilično smo odlutali od teme.
                Evo,ja ću večeras kad Viško bude komentarisao Noletov meč da obratim pažnju na njegovo izražavanje.
                Iako će mi to umanjiti uživanje u tenisu.

                Jagodice,
                Ne mislim da smo odlutali od teme. Vi ste očigledno malo više subjektivni (zbog čega, god...!), verovatno posmatrate „temu“ sa malo drugačijom „hemijom“!
                Nemojte mnogo da uskraćujete sebi uživanje u večerašnjem tenisu zbog ovih „jezičkih sitnica“...
                Kada Viško uspe da „izbaci“ iz svog „olabavljenog“ rečnika: BUKVALNO, Aaaaa, JAKO-JAKO, SJAJNO, JAKO SJAJNO, JAKO-JAKO SJAJNO, ŠTO SE TIČE, KAD SE RADI, PROSTO, U PRINCIPU, JAKO-MNOGO, JAKO-MALO, JAKO-BRZO, JAKO-SPORO, DIVNO (nije novinarska reč!), JAKO DIVNO, PREDIVNO, NOĆAS (umesto: VEČERAS, jer „noćas“ je noć - iza nas!)... itd, onda ću i ja mnogo više da uživam u tenisu („i šire!“)! Neću morati da „mutiram“ ton, stavljam slušalice i posmatram meč uživajući u odabranoj muzici, jer ionako na ekranu sve piše...!

                „Hemije“ nam, valjda, mogu biti različite, ali toliko dijametralno..., to je već poprilično – čudno!
                Verujem da ćemo svi uživati u večerašnjoj Novakovoj – POBEDI !!! Viško nije toliko – važan!

                Naglasiću, ipak, korektnosti radi, poštujem vas i kao Damu i kao Profesora, koliko god da se to na Forumu SPORTKLUBA – podrazumeva! Pozdrav!

                "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                Comment


                • Da,kod mene hemije ima svuda,tenis nije izuzetak.A Viško se sjajno uklapa u to.

                  A diskusiju o jezičkim nedoumicama nastavljam u temi Komentatori pod lupom,da ne nerviramo moderatore..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Originally posted by jagodica View Post
                    Da,kod mene hemije ima svuda,tenis nije izuzetak.A Viško se sjajno uklapa u to.

                    A diskusiju o jezičkim nedoumicama nastavljam u temi Komentatori pod lupom,da ne nerviramo moderatore..
                    Sada se bolje razumemo... Dobro došla u "Komentatori pod lupom"... I "nema ljutiš" i "nema nerviraš!"... Bićemo dobronamerni, mada ću ja još malo da "peckam komentatore", sve dok ne počnu da daju pozitivniju povratnu informaciju...
                    I ja sam već bio odlučio da premestim "temu" na Topik koji više odgovara, bilo mi je pomalo neprijatno da budem neljubazan prema domaćinu, a to je gospodin Nebojša Višković... Zahvaljujem na njegovom "gostoprimstvu" i izvinjavam se ako sam možda bio uzrok za prekoračenje pristojnosti... Uvek imam dobru nameru!
                    Samo da Novak večeras ponovo POBEDI! To je, ipak, najvažnije!

                    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                    Comment


                    • za komentatora

                      neka se komentator malo sredi. imam malo vise gafova nego obicno

                      Comment


                      • ovo je sk forum?!

                        Comment


                        • Gazi Novace gazi bre sve redom pocem od ovog cije je ime na temi gazi!

                          Comment


                          • Moram da dam glas za Nebojsu Viskovica .Mislim da je ubedljivo najbolji komentator na ovim prostorima.Ne mogu da se odlucim sta covek bolje komentarise tenis ili fubal .
                            Svi bi trebali da se ugledaju na njega ,ali mislim da nije samo u pitanju nacin na koji komentarise vec recimo i boja glasa koja prija uhu slusalaca .
                            Dugo sam mislio da je Aleksandar Stojanovic podjednako dobar ali cini mi se da okruzenje utice pa tako maldi Aca sve vise lici na stare komentatore tipa Milojka Pantica .
                            Nebojsa je bez premca najbolji i drago mi je kada on komentarise, lepse mi je da gledam te meceve....Napred Visko kralju!!!!!!!

                            Comment


                            • Originally posted by koburtkain View Post
                              Moram da dam glas za Nebojsu Viskovica .Mislim da je ubedljivo najbolji komentator na ovim prostorima.Ne mogu da se odlucim sta covek bolje komentarise tenis ili fubal .
                              Svi bi trebali da se ugledaju na njega ,ali mislim da nije samo u pitanju nacin na koji komentarise vec recimo i boja glasa koja prija uhu slusalaca .
                              Dugo sam mislio da je Aleksandar Stojanovic podjednako dobar ali cinim se da okruzenje utice pa se tako maldi Aca sve vise lici na stare komentatore tipa Milojka Pantica .
                              Nebojsa je bez premca najbolji i drago mi je kada on komentarise, lepse mi je da gledam te meceve....Napred Visko kralju!!!!!!!

                              LoL koji fubdal crni... Za tenis kapa dole ali za fudbal :S

                              Comment


                              • Visko majstore!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X