Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nebojsa Višković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Nebojsa Viskovic

    [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1357.msg231521#msg231521 date=1295341457]


    Leci svoje komplekse negde drugde, da ja raspravljam o Nebojsi Viskovicu i Acu Stojanovicu mi ne pada napamet narocito jer fudbal znam bolje od obojice. Ti vidim da si se zaljubio u '' Viska '' tako da necu da te diram. Visko je ne najbolji Visko d grejt! off sam.
    [/quote]

    Nisam ni sumnjao u drugaciji odgovor, dokazao si na pravi nacin svoju inteligenciju, fudbalercicu !!

    Comment


    • Re: Nebojsa Viskovic

      Tako se odgovara u nedostatku argumenata @(*6sd$%
      sigpic

      Comment


      • Re: Nebojsa Viskovic

        LBJmpvFORlife

        ovakvo ponasanje ne prilici civilizovanim ljudima,O kazni cu se dogovoriti sa kolegama.

        Don Markoni

        ne odgovaraj na uvredljive postove,ovaj put cu ti oprostiti,ali sledeci put cu te upozoriti zbog toga.


        Visko je odlican komentator,a sto se Ace Engleza tice,taj ne zna gde bije,toliko pogubljenog lika u zivotu nisam video. Sramota srpskog novinarstva mogu slobodno reci.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Re: Nebojsa Viskovic

          [quote author=Liverpool FC link=topic=1357.msg232501#msg232501 date=1295457611]
          LBJmpvFORlife

          ovakvo ponasanje ne prilici civilizovanim ljudima,O kazni cu se dogovoriti sa kolegama.

          Don Markoni

          ne odgovaraj na uvredljive postove,ovaj put cu ti oprostiti,ali sledeci put cu te upozoriti zbog toga.


          Visko je odlican komentator,a sto se Ace Engleza tice,taj ne zna gde bije,toliko pogubljenog lika u zivotu nisam video. Sramota srpskog novinarstva mogu slobodno reci.
          [/quote]

          Hah politika firme je l' da?

          p.s. U vezi sa Acom : tvoje reci cenjeni moderatoru - On ne radi na SK,ali je dobar komentator,ali dalekoooooooooooooooooooooooo od najboljeg! -

          Odluci se dobar ili ne zna de bije???

          EDIT2: Nikog ja uvredio nisam, nema ruznih reci nema diskriminacije nema pretnji uzecu SS ovog posta cisto da ne nestane u magli.

          EDIT3: ispred ali se nikad ne pise zarez.

          Comment


          • Re: Nebojsa Viskovic

            Ajde sad lepo pogledaj datum mog posta, koji si upravo citirao. Uzmi u obzir cinjenicu da je ugled tog komentatora u mojim ocima opao par dana pred pocetak SP,i bice ti jasno
            Lapsus lingva %QWT&W
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Re: Nebojsa Viskovic

              [quote author=Liverpool FC link=topic=1357.msg232530#msg232530 date=1295460046]
              Ajde sad lepo pogledaj datum mog posta, koji si upravo citirao. Uzmi u obzir cinjenicu da je ugled tog komentatora u mojim ocima opao par dana pred pocetak SP,i bice ti jasno
              Lapsus lingva %QWT&W
              [/quote]

              Toliko dugo komentarise fudbal i to tako isto i ti si od SP-a promenio misljenje... Onda ga ne pratis dovoljno dugo prijatelju...

              EDIT: Lapsus lingva je lapsus tokom razgovora lapsus scriptae je greska u pisanju

              Comment


              • Re: Nebojsa Viskovic

                [quote author=Liverpool FC link=topic=1357.msg232501#msg232501 date=1295457611]


                Don Markoni

                ne odgovaraj na uvredljive postove,ovaj put cu ti oprostiti,ali sledeci put cu te upozoriti zbog toga.

                [/quote]

                Izvini, ali ne razumem o cemu pricas !! Ja sam odgovorio argumentima, takstativno sam nabrojao sta ne valja kod Ace pederka fenserka, a sta valja kod Viska .. Najvece uvreda, ako sam je uopste neku izgovorio, je "fudbalercic" i "ne lupaj", ali to se koristi u svakodnevnoj konverzaciji, dodje mu kao postapalica ..
                Doticni je mene vredjao, tipa "vidim da si zaljubljen u Viska, vidi ga na kafu" ...ovo-ono, nicim izazvan ...

                Comment


                • Tottenham-a na The Emirates Stadium.

                  Saturday, 20 November 2010
                  Barclays Premier League
                  Home Team Score Away Team Time
                  Arsenal 2-3 Tottenham FT
                  (HT 2-0)
                  • [li]Nasri 9[/li]
                    [li]Chamakh 27[/li]
                  • [li]Bale 50[/li]
                    [li]Van der Vaart (pen) 67[/li]
                    [li]Kaboul 85[/li]
                  "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                  Comment


                  • Re: Nebojsa Viskovic

                    to je argument. mada mislim da je komentator pominjao kup takmicenja

                    Comment


                    • Re: Nebojsa Viskovic

                      I ja mislim, a i da je lapsus, sta ima veze, desava se ..

                      Comment


                      • Re: Nebojsa Viskovic

                        Obratite paznju kad Viskovic komentarise i kada padne gol da zacuti jedno 10.sec. To je stara fora Ace Stojanovica od pre jedno 10.god. Stojanovic mu je idol, kopira ga "da boli".

                        Comment


                        • Re: Nebojsa Viskovic

                          Pazi Aca se prvo razdere ko blesav (ni nalik Marjanu koji to radi 5 puta bolje od njega) i onda kao ucuti.A Visko to radi na mnoooooooooogo civilizovaniji nacin. I u jednom internom razgovoru mi je rekao da je to da bi gledaoci culi atmosferu na stadionu.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Re: Nebojsa Viskovic

                            Viskovic je cini mi se u FA Cupu navijao za Liverpool protiv Manchestera.Kad je Evans pogodio stativu,rekao je:"Bilo je opasno,ali na srecu stativa."
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Nebojsa Viskovic

                              Zna covjek sta valja i zato je najbolji komentator $#^%RT .Ja mislim da navija za Liverpol jer kad je bilo ono na pocetku sezone kada su svi komentatori sa sport kluba pricali o Engleskoj ligi i izmedju ostalog za koga navijaju,koliko se sjecam on je rekao Liverpool,ali sigurno kada komentarise pokusava realno prenositi.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Nebojsa Viskovic

                                Viskovic je svakako legenda i uzivanje je slusati ga.Uostalom,ne treba kriti za koga navijas jer se to ionako vidi iz prenosa.Mada Visko je realan sto se svega tice,jedan od najboljih komentatora u Srbiji,sto se samo tenisa tice najbolji.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X