Strana 2 od 28 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 418

Tema: Nebojsa Višković

Active Member
    Datum registracije
    28.04.2008
    Moć reputacije
    448

Odg: Nebojsa Viskovic

Viskovic je odlican komentator
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

2. Your Google Adsense code here
    brankons
    Guest

[quote author=Corto Maltese link=topic=459.msg16918#msg16918 date=1202857436]
    Majke mi, registrovao sam se samo da kazem da sam razocaran sto ste doveli ovog retarda za komentatora. Retko netalentovan, retko iritirajuci glas, retko neduhovit i retko neprofesionalan komentator. Ne zelim da ulazim u izbor reci ili pravopis, milion ljudi je 'mutiralo' Australian Open kada je Viskovic bio na 'programu', ako ne zna kako se komentarise tenis, neka pogleda/poslusa HRT...

Sad sam usao u kucu, pregled argentinske lige, znaci 'Apertura' - ponovljeno 400 puta. Postoji i liga, prvenstvo, sezona, takmicenje... da ne lupam dalje...

Ljudi, pustite nas da uzivamo u sportu, a manje u vasim glupostima, smarackim, dosadnim i iritirajucim komentarima. Neko voli emotivnije prenose, neko ne, po meni zavisi od sporta... Ne mogu se tenis i fudbal komentarisati istim tonom... U zivotu nisam cuo da je prilika ili dribling 'divan', pa divan pokusaj, sut, servis... po 100 puta...

Na pravom putu je da postane novi Dusko Korac...
    [/quote]
    Ne znam ta te je navelo da ovako napljuje ?oveka, ali mi je drago da nita konkretno nisi napisao. To je jo jedan argument mojoj tvrdnji da je Neboja Vikovi? jedan od najboljih TV komentatora (uz Slobodana arenca i Nedeljka Kovinjala) koji se pajavio kod nas u poslednjih desetak godina. Neke stvari su stvar ukusa, kao npr da li ima iritiraju?i glas ili ne, da li je duhovit ili ne... Ali re?i da je on neprofesionalan, to nikako ne mogu da prihvatim. ?ovek nas u?i tenisu, za razliku od nekih. Zna kad treba da ?uti. Vrlo umeren i mene to se ti?e, ume da bude duhovit.
    Neboja samo napred. Pozdrav iz Novog Sada.

hogar
    Guest

u svakom slucaju bih stavio sarenca ispred viskovica, ali i o njemu sve dobro mislim.

Active Member Liverpool FC avatar
    Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475418

meni je viskovic na sestom mestu,iza:Boskovica,stojanovica,marijana,sarenca,i banjca ovaj sto prenosi primeru na enteru.
    a jeste dobar komentator ;)
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

ninoslav vitosevic
    Guest

[quote author=Liverpool FC link=topic=459.msg24473#msg24473 date=1212917567]
    meni je viskovic na sestom mestu,iza:Boskovica,stojanovica,marijana,sarenca,i banjca ovaj sto prenosi primeru na enteru.
    [/quote] viskovic je solidan ali klasa ispod Mrajana, no ipak na drugom mestu zato sto su ostali prosecni... A na drugim televizijama je ocaj, narocito smaraci sa Avale a prenose Libertadores kup, kakav bi tu spektakl Marjan napravio...

Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475418

[quote author=ninoslav vitosevic link=topic=459.msg24488#msg24488 date=1212923877]
    [quote author=Liverpool FC link=topic=459.msg24473#msg24473 date=1212917567]
    [/quote] viskovic je solidan ali klasa ispod Mrajana, no ipak na drugom mestu zato sto su ostali prosecni... A na drugim televizijama je ocaj, narocito smaraci sa Avale a prenose Libertadores kup, kakav bi tu spektakl Marjan napravio...
    [/quote]

auu pa to bi sve prstalo,da stvarno,to si lepo rekao,ali,neverujem da bi mogli da prenose libertadores kup,mada bi voleo.

poz od LFCa
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

hogar
    Guest

svaka cast za lijepu, ajd ne mozemo reci analizu ali sazet prikaz utakmice svedska - rusija.
    doduse na drugoj tv, ali svejedno

Gus Hansen
    Guest

[quote author=Corto Maltese link=topic=459.msg16918#msg16918 date=1202857436]
    ako ne zna kako se komentarise tenis, neka pogleda/poslusa HRT...

[/quote]

Kakav crni komentator sa HRT-a kao neko na koga bi Viskovic trebao da se ugleda. Pa bolje da se onda ubije. Ako se ne varam, tenis na HRT-u komentarise Mico Dusanovic i za ceo mec 3 puta ne upotrebi neki teniski izraz ili naziv udarca ali zato non stop vrti nekoliko fraza tipa: "Ide van", "Bravo Mario/Marine/Ivane/Ivo","Neeeeee" ( kad je ocigledno da lopta ide u aut ), "Ajmo sada", "Pokusao je zabiti" i sl. Dakle, on ne komentarise, on navija. Secam se njegovih prenosa tenisa iz perioda SFRJ, bio je ok tada, ne znam sta mu je sada, dal' je omatorio il' se smorio, djavo ce ga znati. U svakom slucaju za Zvonka Mihajlovskog je bio "deset u glavu".

Elem, Nebojsa Viskovic je topic. Po meni, pravo osvezenje. Izuzetno prijatan, fantasticno potkovan pravim informacijama, besprekorno spreman za svaki prenos. Kritikovan zbog previse statistike, ali ako se obrati paznja, to nije puka statistika kao recimo npr. u kosarci, to je statistika kroz vreme, turnire iz proslosti, uporedjivanje rezultata igraca koji nisu vise aktivni i sadasnjih. Recimo, podatak o tome koliko je tenisera do sada tri puta igralo finale svih grand slamova je za pravog ljubitelja tenisa, svakako, zanimljiv, a Viskovic upravo takvu vrstu podataka i daje. Pa dajte, ljudi, ako govorimo o fudbalskim prenosima, zar hocete da kazete da je npr Milojko Pantic bio bolji??? Ili mozda Kovinjalo???

Dakle, upisujem se na listu onih koji ga podrzavaju, a zamolio bih nekog, ako zna, da mi kaze koliko covek ima godina. Dame se ne pitaju za godine, ali posto doticni nije dama, kontam da je pitanje na mestu

Pozdrav svim fanovima sporta i Sport Klub-a!!!

Matador
    Guest

Je li ima neki kontakt e mail Nebojse Viskovica, jer me zanimaju neke stvari da ga pitam, iz razloga sto se bavimo istim poslom.

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475389

Neboja Vikovi?

deo foruma posve?en Viku...

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

cucko50
    Guest

Ovaj Viskovic na prenosu Redjina-Inter non-stop ponavlja Bruno Koradi umesto Bernardo Koradi sto on ocigledno ne zna!
    Ma Marjan je zakon za svu ovu sterilnu boraniju od komentatora,koja komentarise kao da im je neko nedaj boze umro pet minuta pre prenosa.Nema tu energije,volje,zelje a bogami ni znanja!

Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475418

Pa to je vrlo ruzno sa tvoje strane da kazes,covek je dao nadimak,igracu,kao recimo Marjan Vedadu Ibisevicu tajfun od Bosne.

Member
    Datum registracije
    25.12.2008
    Moć reputacije
    411

Viskovic je dobar.Solidno prenosi fudbal ali za tenis je najbolji na svetu

dracula
    Guest

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

fergi 2
    Guest

Po meni je Viko u top 5 uz Marjana,Mladena Bai?a sa Avale,Stojanovi?a RTS i Bokovi?a B92.To to ?uti 20-ak sekundi posle gola mi je super,to je jednostavno njegov stil,moe da ?uje svu tu vrisku na tribinama i na terenu,kad igra?i sko?e u zagrljaj.Isto kao to oboavam Makijeve reakcije kod gola.Svako je dobar na svoj na?in.I samo da odgovorim na jednu od kritika za iritantan glas,Viko ima ubedljivo najprijatniji glas od svih komentatora,pa moda ?ak i od svih voditelja u Srbiji.

Strana 2 od 28 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •