Strana 12 od 28 PrvaPrva ... 2 10 11 12 13 14 22 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 166 do 180 od 418

Tema: Nebojsa Višković

Banned
    Datum registracije
    03.04.2011
    Moć reputacije
    0

Re: Nebojsa Viskovic

$8#a

2. Your Google Adsense code here
    Junior Member
    Datum registracije
    26.02.2011
    Moć reputacije
    0

Ja ne znam sta njemu treba da onako komentarise Djokoviceve meceve,zbog toga je i izbacen sa RTS-a. Evo sad gledam Djokovic-Federer u Dubaiu i do pocetka drugog seta ga je izbaksuzirao vec jedno 7 puta.Te ne moze se igrati tokom celog meca protiv Federera na istom nivou,ako ovako nastaavi dobice mec i ostale gluposti.

VIP Don Markoni avatar
    Datum registracije
    01.08.2010
    Moć reputacije
    21475312

Ma, Viko je car !! +*@WT*48*

fedexba
    Guest

Ma bre,Viković je najbolji komentator.Bravo neboja samo nastavi tako. +*@WT*48*

Support Moderator
    Datum registracije
    21.08.2006
    Moć reputacije
    501

[quote author=pitbull link=topic=1357.msg245849#msg245849 date=1297291260]
    Posto cesto gledam prenose Premier lige na Sportklub kanalima, cesto sam imao prilike da slusam i Viskovica. On nema pojma o fudbalu i sva njegova prica svodi se na istoriju, statistiku, traceve i ostala lupetenja. Za tenis je to mozda i pozeljno da bi se popunila ogromna praznina izmedju poena, ali u fudbalu ... Kada se dogodi da prica o fudbalu brzo pokazuje svoje neznanje. Molim odgovorne u SBB-u da obrate paznju na rad svojih komentatora jer SBB zaradjuje previse velike pare da bi dozvoljavali amaterizam u prenosima.
    [/quote]
    kakve veze ima sbb u ovoj tvojoj "prici"

Junior Member
    Datum registracije
    23.11.2010
    Moć reputacije
    0

ovo je kralj svih kraljeva...majstore samo tako nastavi..

Active Member
    Datum registracije
    28.04.2008
    Moć reputacije
    446

nebojsa viskovic - genije i ubedljivo najbolji komentator za ovim prostorima
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

netolerantan Mr. Wolf avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214749020

Visko je car. +*@WT*48*
    p.s.
    http://vukajlija.com/srdjan-djokovic/147185
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2011
    Moć reputacije
    0

Ok, nije tema za priču o komentarisanjima, ali neko reče "prijavi se pa komentarii" evo ja bih prvi ali od lobija B92 i RTS radnika većina ljudi koja bi se i bavila tim poslom ne moe da dođe u priliku (evo neka me demantuju na SK pa neka objave konkurs ) svi koji rade na B92 rade i na ES, pola RTS sda tezgari po drugim televizijama, a Areni su svi bivi sa Eurosporta i neke dileje sa RTS (tipa Duko Milanović) uglavnom, sem par izuzetaka kojima svaka čast kako su se probili, sve ostalo ide na preporuku, drugarstvo, ja tebi bi meni i ostale gluposti. To to je neko radio na RTS (Gojko) ili na Studiju B ili SOS ne znači da je dobar komentator, moda ima iskustva ali nema talenta ili vie nema ara da to radi. ( Izvinjavam se to se raspisah ovde o ovome, ako ima neka tema posvećena ovom problemu, slobodno prebacite ovu poruku tamo, ja ne nađoh temu)

Elem, Viković je car to se tenisa tiče, i tu se njegovi prenosi graniče sa savrenstvom, ali ako pričamo o fudbalu, prenosi su mu ok i nita vie, to je teta, jer, znam, mora se raditi i neto drugo, nema tenisa 24h dnevno, ali time se pojeftinjuju i obezvređuju njegovi prenosi tenisa, koji su, kao to rekoh, fantastični. teta je to mi nismo SAD pa da Viko bude neki "senior tennis analysist/insider" na nekom ESPN ili tako nečemu, usko specijalizovan za pisanje o i komentarisanje tenisa (i bude masno plaćen za to), ovako, mora i on da namakne sate prenosa, pa ga troe i nenamjenski.

Pozdrav Viku, volim da čitam njegove blogove, sluam njegove prenose, ali ga odmorite to se fudbala tiče. Gre'ota takvog majstora i poznavaoca tenisa.

Support Moderator
    Datum registracije
    21.08.2006
    Moć reputacije
    501

[quote author=Dejms link=topic=1357.msg267934#msg267934 date=1300109365]
    Ok, nije tema za priču o komentarisanjima, ali neko reče "prijavi se pa komentarii" evo ja bih prvi ali od lobija B92 i RTS radnika većina ljudi koja bi se i bavila tim poslom ne moe da dođe u priliku (evo neka me demantuju na SK pa neka objave konkurs ) svi koji rade na B92 rade i na ES, pola RTS sda tezgari po drugim televizijama, a Areni su svi bivi sa Eurosporta i neke dileje sa RTS (tipa Duko Milanović) uglavnom, sem par izuzetaka kojima svaka čast kako su se probili, sve ostalo ide na preporuku, drugarstvo, ja tebi bi meni i ostale gluposti. To to je neko radio na RTS (Gojko) ili na Studiju B ili SOS ne znači da je dobar komentator, moda ima iskustva ali nema talenta ili vie nema ara da to radi. ( Izvinjavam se to se raspisah ovde o ovome, ako ima neka tema posvećena ovom problemu, slobodno prebacite ovu poruku tamo, ja ne nađoh temu)

Elem, Viković je car to se tenisa tiče, i tu se njegovi prenosi graniče sa savrenstvom, ali ako pričamo o fudbalu, prenosi su mu ok i nita vie, to je teta, jer, znam, mora se raditi i neto drugo, nema tenisa 24h dnevno, ali time se pojeftinjuju i obezvređuju njegovi prenosi tenisa, koji su, kao to rekoh, fantastični. teta je to mi nismo SAD pa da Viko bude neki "senior tennis analysist/insider" na nekom ESPN ili tako nečemu, usko specijalizovan za pisanje o i komentarisanje tenisa (i bude masno plaćen za to), ovako, mora i on da namakne sate prenosa, pa ga troe i nenamjenski.

Pozdrav Viku, volim da čitam njegove blogove, sluam njegove prenose, ali ga odmorite to se fudbala tiče. Gre'ota takvog majstora i poznavaoca tenisa.
    [/quote]
    nisam razumeo oko konkursa?

VIP Don Markoni avatar
    Datum registracije
    01.08.2010
    Moć reputacije
    21475312

[quote author=Dejms link=topic=1357.msg267934#msg267934 date=1300109365]

[/quote]

Dobar post !! +*@WT*48*
    Ono to ja, takođe, cenim kod Vika je to je potpuno skroman i realan, spreman da se zeza na svoj račun .. Npr., prole nedelje pred Liverpul - Mančester , rekao je neto tipa ''mene je prosto sramota da sedim za čovekom koji toliko dobro poznaje Premijer ligu'' .. misleći na Vladu Novakovića, koji je meni totalno nebitan, ima mnogo informacija, ali kao komentator je daleko loiji od Vika ..

Senior Member Velja avatar
    Datum registracije
    14.03.2011
    Moć reputacije
    407

Visko je lik i jako dobro radi prenose.
    GG!

Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2011
    Moć reputacije
    0

[quote author=SPORTKLUB link=topic=1357.msg267940#msg267940 date=1300109958]
    nisam razumeo oko konkursa?
    [/quote]
    OK, moda sam loe sloio rečenicu, elem, pitanje bi bilo, ima li nekad konkurs za nova mjesta na SK ili i kod vas ide na preporuku i poznanstva. Priznajem da rijetko svratim na sajt, pa moda nisam u toku, moda je bio konkurs a ja ne baratam tom informacijom.

Support Moderator
    Datum registracije
    21.08.2006
    Moć reputacije
    501

[quote author=SPORTKLUB link=topic=1357.msg276141#msg276141 date=1300875317]
    kako pazljivim izborom programskih sadrzaja, tako i komentatora, sk je ubedljivo najbolji u zemlji. toliko je ispred svih da ne moze da se poredi, jer nista slicno nije nikada zabelezeno. ali ne samo od potencijane konkurencije, vec i od svih tv stanica.
    takodje, jedino smo mesto gde svako moze da pokaze sta zna, ali ne kao kod nekih drugih - odmah "on air".
    samo se javi
    [/quote]

Active Member Dragooon avatar
    Datum registracije
    05.03.2011
    Moć reputacije
    48737466

[quote author=SPORTKLUB link=topic=1357.msg276144#msg276144 date=1300875414]

[/quote]

Za programske sadraje SPORTKLUBA nemam posebnih primedbi, slaem se da su na dosta visokom nivou.
    Kada je o komentatorima reč (pogledaj moje stavove, primedbe i predloge u: Komentatori pod lupom da ne ponavljam, osim preporuke da ne poredite komentatore SK s onima na drugim naim kanalima, jer slaba je vajda od tog poređenja (SK ja zaista bolji, to vas moe samo uljuljkati, zato stagnirate!)
    Forumai bi eleli (imaju za to osnova) da komentatori SK budu odmah za koplje bolji od ostalih, pa onda dalje da napreduju korak po korak, zavisno od pojedinačnih sposobnosti i talenta. Ovo je, ipak, sportski kanal... Pogledao sam forume mnogih ostalih elektronskih i pisanih medija, niko nema ovako dobronamernu i kritičku lavinu (ta god neko mislio o tome!) i nesvakidanju povratnu informaciju SPORTKLUBU, kao to vama daje ovaj forum
    Dajem sebi za pravo (jer smatram da sam poprilično kvalifikovan) da postujem otvoreno o komentatorima SK, da ih javno hvalim kada zaslue (kao Srđana Ercega i Aleksandra Dankića, za motoGP) ili da otro kritikujem (kao noćas Mila Lekića, za fudbal) ili da naglasim potencijal kakav je Neboja Viković (za tenis, samo ako otkloni neke elementarne greke, vidim da ih jo ne oseća kao svoje!)
    Trebalo bi, najpre, da jo pootrite kriterijum za prijem i davanje anse mladim komentatorima, bilo bi daleko manje promaaja on air! Jer dabe je nekoga lansirati ako nema osnovne predispozicije Ovaj posao se radi jezikom i to srpskim - maternjim!!!
    elim vam sve najbolje i najlepe!!!

Otklonite najpre ono elementarno , za to nema ni vremena ni pardona! Dobra selekcija, a onda će dalje biti manje potekoća! Uvaite u većoj meri miljenja i primedbe vaeg foruma, koji je trenutno najbolji na prostoru ove zemlje Pa, kome jo puca sistem od prekobrojnog javljanja forumaa postovanja!!! Pozdrav!!!

"Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

Strana 12 od 28 PrvaPrva ... 2 10 11 12 13 14 22 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •