Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sto volim ovo potcjenjivanje. Janovici, Zlokovic, Scepanovic, Gojkovic, Ivovic su rupe i vezare, ne znam kako uospte umiju i da plivaju, kamoli da igraju vaterpolo
    Ne vidim da je iko potcenjivao. Jednostavno igramo bolje a ne koristimo to, mogli smo da resimo utakmicu.
    sigpic

    Comment


    • Nece nam sudije dati da se odlijepimo od njih 2 gola,evo kako iskljucise Filipa,nidje veze
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by dexter300 View Post
        Vladane sve su to extra igraci,mi smo ovde vise ljuti na ove nase sto ne iskoriste igraca vise kako valja
        Nemas se sto ljutit', oni bar odigraju dobro, kruzi ta lopta dobro, ja za ove moje ne znam sta da kazem kad igraju sa igracem vise, sve to presmijesno izgleda, a daleko su taman ka' da ga nemaju. Bolja je Srbija, ali tu bas nijanse odlucuju, toliko je mala razlika sto se mene tice, bar kad se vidi igracki kadar.
        Ali mentalitet razumijem itekako, neki dan su po forumima pljuvali kako ne dobismo Madjare ubjedljivije, na jedvite jade trostruke uzastopne olimpijske sampione i takve velicine dobili, kao da su Britanci
        sigpic

        Comment


        • tako je brate, igrac vise i realizacija! IDEMOOOO!!!
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Sada bi trebalo rutinski ovo da zavrsimo

            edit: ili mozda ne
            Last edited by Kalu; 02-08-12, 15:17.
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ne vidim da je iko potcenjivao. Jednostavno igramo bolje a ne koristimo to, mogli smo da resimo utakmicu.
              Evo Mikas veli tri puta ozbiljniji tim. 0:6 u prvom poluvremenu igraca vise smo imali, nismo ni mi prosipali uopste
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Evo Mikas veli tri puta ozbiljniji tim. 0:6 u prvom poluvremenu igraca vise smo imali, nismo ni mi prosipali uopste
                Ako to uzimas za ozbiljno...
                sigpic

                Comment


                • Lijepo ja kazem,ne daju sudije pa dzaba al tako nam je uvijek,navikli su oni i protiv sudija
                  edit:e moj Andrija pa gdje ti je pamet
                  sigpic

                  Comment


                  • 13 sekundi, opasno, veoma opasno, dovoljno vremena da se utera gol...

                    EDIT: Dosta je i remi, mada steta propustili smo lepu sansu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • kao sto neko rece, rezultat se znao unapred
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by KERSDRS View Post
                        Gledajte kad danas sa CG odigramo nereseno...Kao slucajno
                        Kao slučajno i bi neriješeno..
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                        Comment


                        • E moj Gojkovicu, nije to 5 desetinki nego sekundi, moglo se nesto sa igracem vise. No bratski smo podijelili bodove, u finalu cemo rijesit' i ovo
                          sigpic

                          Comment


                          • pa ovo je jos jutros kruzilo po netu da se igra na bwin-u.

                            7.50
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Katastrofa zavrsnica , imamo 11:9 i prokockamo i to na kakav nacin
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Da ovo resimo u finalu.

                                Ocekivano teska tekma, ispustili smo olako dva gola razlike, ali smo na kraju mogli i da izgubimo..Nije lose.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X