Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko smo mi samo sličnih mečeva u istoriji vaterpola odigrali ...dramatičnih, neizvesnih... sa suđenjem od lošeg do kriminalnog ... i većinu dobijali. Ali to valjda tako treba za medalju.

    I sa prveviše nejasnoća i sudijskih tumačenja.. igramo ovaj vaterpolo pa razbijamo. Leži nam nekako.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Igraju se Hrvati, bez premca su trenutno!
      Italijani ipak zalutali.
      sigpic

      Comment


      • Nisam bez veze poludela posle polufinala...ma kakvi Italijani...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Nisam bez veze poludela posle polufinala...ma kakvi Italijani...
          Bruka... Finale bi bilo legendarno da smo prosli... Mozda bi opet usledili penali u 11 serija.

          Cestitke komsijama, vise nego zasluzena najsjajnija medalja!

          Comment


          • Jebo vas Tempesti sve od Vanje do Mandica. Trebali smo da ih rastavimo.
            sigpic

            Comment


            • Gledao sam za bronzu u kaficu , u sred HN-a celi kafic navija za Srbiju Dobra ona izjava , dok je Herceg Novog i Srbija ima izlaz na more

              Odlicno su odigrali posle 11:8 , svaka cast , imali su Crnogorci samo takvu sansu na 15s do kraja , stativa i precka Boze moj , a sudije su mogle jos nekog od nasih iskljuciti , malo je ono
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Cestitke momcima Izdici se iznad svega i doci do medalje: fantasticno. Sudije upropastile mec, na kraju pravi cirkus. Moj utisak je da su navlacili za CG. Sto se tice buducnosti vaterpola kao olimpijskog sporta, sta znam, kad izbace trampolinu, konje, glinene golubove i slicne gluposti onda neka izbace i njega. Do tada mu je mesto na OI.
                Last edited by Navras 16950; 12-08-12, 21:35.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • VATERPOLO MUŠKARCI

                    KONAČAN PLASMAN ZEMALJA NA XXX OI U LONDONU
                    1.
                    HRVATSKA
                    2.
                    ITALIJA
                    3.
                    SRBIJA
                    4.
                    CRNA GORA
                    5.
                    MAĐARSKA
                    6.
                    ŠPANIJA
                    7.
                    AUSTRALIJA
                    8.
                    SAD
                    9.
                    GRČKA
                    10.
                    RUMUNIJA
                    11.
                    KAZAHSTAN
                    12.
                    VELIKA BRITANIJA

                    ***


                    VATERPOLO ŽENE


                    Last edited by miloolja; 13-08-12, 01:35.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post


                      Smejurija!Mislim da su samo Mandić i rezervni golman Gojko Pijetlović mogli da uđu da su nam izbacili još nekog.Izbacili su nam fizioterapeuta, pomoćnog trenera i glavnog trenera.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Jedan klinac iz CG je skoro odlucio da igra za Srbiju , zna li ko kako se zove i kakvom talentu je rec? TO sam negde procitao sad ne mogu da nadjem

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Jedan klinac iz CG je skoro odlucio da igra za Srbiju , zna li ko kako se zove i kakvom talentu je rec? TO sam negde procitao sad ne mogu da nadjem

                          http://www.sportal.rs/news.php?news=79830
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                          Comment

                          Working...
                          X