Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj vise zajebite sa teorijama zavere. igrali su bolje od nas.

    Sto rece Nebojsa dva puta te uhvate na istu foru, a mi kao
    da mozga nemamo.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Ma boli me uvo i za sudije i za odbijene lopte u golu i pritiske odavde i propuštene zicere... hoću kada imaju šansu da nešto urade I DA URADE (mislim na sve sportiste)...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ma boli me uvo i za sudije i za odbijene lopte u golu i pritiske odavde i propuštene zicere... hoću kada imaju šansu da nešto urade I DA URADE (mislim na sve sportiste)...
        Bice treci ili cetvrti na svetu, stvarno tragedija, ne znam kako mogu da ustanu ujutru. Ja kazem stoti put, nas ce ovaj nas glupavi mentalitet ubiti, u svim oblastima.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • @Nebojsa, 70% Srba je ocekivalo zlato k'o dobar dan, a medalja se podrazumevala. Ovo je realno neuspeh, ako se pogleda da smo igrali s Italijanima koji su klasa ispod nas, al' nas Tempesti sahranjuje uvek, i da smo se prosetali u grupi.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Bice treci ili cetvrti na svetu, stvarno tragedija, ne znam kako mogu da ustanu ujutru. Ja kazem stoti put, nas ce ovaj nas glupavi mentalitet ubiti, u svim oblastima.
            U drugom sportu ogroman uspeh, u vaterpolu za nase standarde, na zalost neuspeh. To svi znamo. Onaj ko nije ocekivao zlato od vaterpolista laze.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • бар смо им разјебали пречку... једно осам пута по пречки има да нас памте...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                @Nebojsa, 70% Srba je ocekivalo zlato k'o dobar dan, a medalja se podrazumevala. Ovo je realno neuspeh, ako se pogleda da smo igrali s Italijanima koji su klasa ispod nas, al' nas Tempesti sahranjuje uvek, i da smo se prosetali u grupi.
                Nas sahranjuje strah od Tempestija, bitna razlika. Ovaj reprezentaciji fale Ciric, Ikodinovic i Vujasinovic zato sto ni od koga nisu imali komplekse, a igrali su protiv nekih mocnih ekipa i golmana (Seci na vrhuncu moci nije bio slabiji od Tempestija pa su ga ovi busili kao sir). Samo jedan od njih da je bio tu da probije zid, dobili bi bez problema. Ova reprezentacija je objektivno kvalitetnija od one za koju su oni igrali, ali nemamo igraca sa mudima. Onaj od koga se najvise ocekivalo mrtav ladan tupo lobuje golmana u onakvom momentu, drugi ispucava loptu u desetoj sekundi bez ikakve organizacije.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Vujasinovic je najbolji igrac svih vremena, ostali nisu morali toliko dobri da budu, on ih je cinio boljim.
                  sigpic

                  Comment


                  • Danas u prenosu kajaka na ES bio je stručni konsultant sudija i profesor (ne znam ime..sjajan lik) i čovek lepo rekao da su mnoge ekipe zaposlile psihologe, i šalju ih da polažu sudijske ispite, da bi bolje razumeli takmičare...
                    I tako je i u drugim sportovima. Zahtevi su danas sve veći, zadaci sve zahtevniji, ciljevi sve teže ostvarivi... pa dajte i mi tako majku mu...i onako se žale na pritiske od javnosti..
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • U pravu si, na to sam i mislio. Da nema njega, tj. da nam nije nabio komplekse u finalu SP, dobili bi ih 4-6 razlike, lagano. I da, u pravu si da su nam svi igraci bezmudni, sem Udovicica i ponekad Prlainovica. Daca Ikodinovic nam fali, da odapne sa 8m i da se golman zapita gde je lopta... A Filipovic ceo turnir igra kao pijan.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Vujasinovic je najbolji igrac svih vremena, ostali nisu morali toliko dobri da budu, on ih je cinio boljim.
                        +1

                        Njega dodaj ovoj ekipi i svi padaju sa najmanje 5 razlike.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Italijani uopste nisu klasa ispod. Ljudi, oni vec na 4. takmicenju za redom igraju polufinale. Imaju srebro sa EP 2010. svetski su prvaci, i 4. mesto iz Ajndhovena. Ja bih pre rekao da su oni klasa za Madjare, koji su morali da izvrse smenu generacija posle pekinga, a ne ovde da brukaju onu sjajnu generaciju.

                          Naravno, to ne menja cinjenicu da su nasi morali ovo da dobiju, jer smo jednostavno bolji od njih. A bogami je i Kampanja bolji strucnjak od naseg Udovicica. To svi zaboravljaju.


                          Neko spomenu Igora Milanovica kao selektora. Koliko znam, njemu je preminula supruga pre par meseci i zbog toga je otisao iz Partizana, tj. stalno odsutan krajem sezone. Mislim da on ima vecih prioriteta od trenerskog posla.

                          Comment


                          • Neverovatno da mi u vaterpolu nikako da uzmemo to hebeno zlato. Kada nismo sa Sapicem, Vujasinovicem i ostalima uzeli zlato, verovao sam da ova generacija hoce, al' jbg..ne ide. Valjda cemo uzeti bronzu..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Mozda gresim, ali nasi nikad da tempiraju formu za OI, nego uvek za neka druga takmicenja
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kad smo mogli da se priblizimo, nismo jer smo pogadjali precke/stative ili su nas sudije presekle...

                                Comment

                                Working...
                                X