Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 - Fantasy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Igrao je poluvrijeme , to donosi 1 bod , zbog zutog kartona -1 , sto je u totalu 0 .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #92
      Inace, imamo svi po jedan Wildcard...a to je mogucnost da se kompletna ekipa zamijeni...prijatelj je jucer promijenio cijelu ekipu...samo nisam siguran da li je 1 mogucnost za mijenjanje samo u grupnoj fazi...ili za cijeli turnir...trebalo bi biti ovo prvo...jer do sada je bio slucaj da se u knock out fazi uvijek moze mijenjati cijeli tim

      Comment


      • #93
        Samo jednom mozes iskoristiti Wildcard.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • #94
          Na turniru znaci...onda ga treba cuvati za kraj i nadat se da ce vecina igraca proci u 1/4

          Comment


          • #95
            Sad sam procitao,mozes i u cetvrtfinalu napravit koliko god hoces transfera

            U polufinalu imas pravo na 8 transfera i u finalu na 4.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • #96
              Originally posted by Dale View Post
              Igrao je poluvrijeme , to donosi 1 bod , zbog zutog kartona -1 , sto je u totalu 0 .
              A da te pitam, ako bi sada njega zamenio sa nekim sa klupe koji jos nije igrao. Dali bi mi se racunali bodovi od tog sa klupe za ovu rundu ili.....
              sigpic

              Comment


              • #97
                Njegovi poeni ostaju , ako si ga stavio u startnih 11 , ne mozes sad nikog drugog ubaciti .

                Ili izgleda da mozes , nije ovo kao fantasy u Engleskoj

                Mozes sigurno , evo taman da i ja Lewandowskog izbacim
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Dale View Post
                  Njegovi poeni ostaju , ako si ga stavio u startnih 11 , ne mozes sad nikog drugog ubaciti .

                  Ili izgleda da mozes , nije ovo kao fantasy u Engleskoj

                  Mozes sigurno , evo taman da i ja Lewandowskog izbacim
                  Pa evo sad sam i ja umesto rosickog stavio nekog sa klupe, p cu videti ,valjda ce se racunati poeni ovoga sa klupe
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Na kraju kola se racunaju poeni samo igraca koji su na terenu...kad izbacis igraca iz prvih 11,gubis njegove poene;)

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Na kraju kola se racunaju poeni samo igraca koji su na terenu...kad izbacis igraca iz prvih 11,gubis njegove poene;)
                      Rosicki nije juce dobio ni jedan poen. Tako da ubacicanjem nekog sa klupe ne mogu nista da izgubim
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma hoce Miki sigurno

                        Tek sam sad vidio , nisam u prvom kolu ni provjeravao to , jer sam bio siguran da je kao na Fantasyu Premier league

                        I ja sam sad stavio Olssona umjesto Lewandowskog .. Jeste odbrambeni , ali Lewandowski je 1 poen donio , tako da gori nece biti sigurno
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Na kraju kola se racunaju poeni samo igraca koji su na terenu...kad izbacis igraca iz prvih 11,gubis njegove poene;)
                          A ako igraca koji je dobio poene u ovom kolu u sledecem kolu stavis na klupu,da li se gube njegovi poeni?
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Nee.
                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X