Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 - Fantasy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Jeste li vi sigurno da se mogu mijenjati sad igraci ?

    Ja mislim da ovih 11 ostaje do kraja kompletnog prvog kola , a da se stransferi mogu praviti samo za drugo kolo..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #77
      Hmm, ne znam sta se sa mojom ekipom desilo... Uopste ne mogu da se ulogujem na nalog. Cak sam isao na opciju da sam zaboravio sifru, kada mi izbaci moj mejl uopste nije registrovan!

      Comment


      • #78
        Originally posted by Dale View Post
        Jeste li vi sigurno da se mogu mijenjati sad igraci ?

        Ja mislim da ovih 11 ostaje do kraja kompletnog prvog kola , a da se stransferi mogu praviti samo za drugo kolo..
        Mozes mijenjati...odnosno ubacivati nekoga od ovih 4 sto su ti na klupi...ali one sto izbacis ne mozes vratiti nazad
        Mislim da se i kapiten moze mijenjati u toku kola;)

        Comment


        • #79
          Sirokov mi postigao gol, veceras od Van der Vila ocekujem neku asistenciju i da ne primi gol naravno.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Andersen mi je prvi golman,stavio sam ga pola sata pre pocetka utakmice sa klupe i BINGO!

            E sad da vas pitam,ako budem posle stavio Andersena na klupu a vratim Pletikosu na gol,hocu li izgubiti poene od Andersena?
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • #81
              Originally posted by AcaDjilkos View Post
              Andersen mi je prvi golman,stavio sam ga pola sata pre pocetka utakmice sa klupe i BINGO!

              E sad da vas pitam,ako budem posle stavio Andersena na klupu a vratim Pletikosu na gol,hocu li izgubiti poene od Andersena?
              Da,onda ti ostaje Pletikosa do kraja

              Comment


              • #82
                ja izvedoh pisceka znaci vise ga ne mogu vracati
                kapiten mi je bio RVP znaci mogu da promjenim kapitena, jel mogu vise puta ili samo 1 da se ne zeznem. do sada su mi jedino dobri ager 7 i kerzakov 5 bodova

                Comment


                • #83
                  Mislim da se kapiten moze sve vrijeme mijenjati,ali se ne moze stavljati na igrace koji su vec odigrali utakmice

                  Comment


                  • #84
                    Ozil malo razocarao,Klose nije ni igrao... ali zato Andersen 7 poena bato...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • #85
                      Zasto mi nece da pokaze koliko sam poena osvojio ? Kad odem u Latest Points pise Page not Found.

                      Comment


                      • #86
                        Imate li i vi problema da se logujete na sajt UEFA? Ja već dva dana ne mogu da se logujem.

                        Comment


                        • #87
                          ja sam se mogao logovati i juce par puta i jutros, sad mi mrsko da ulazim

                          Comment


                          • #88
                            Ko ono bese ima St Ledger-a u ekipi?
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #89
                              Zasto mi pise da mogu da pravim koliko god transfera hocu za matchday 2?Koliko ja znam,1 je dozvoljen a posle se oduzimaju bodovi...
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • #90
                                Zasto mi rosicki nije za jucerasnju utakmicu dobio nijedan bod? Igrao je vise od 70 min, imao sut i dva na gol..... Al je i doio zuti. Dali mozda zbog toga?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X