Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 - Fantasy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Evo i mog tima nakon nekih promjena:

    Golmani:Cech i Given
    Odbrana:Jordi Alba,Lescott,Olsson,Piszczek,Papadopoulos
    Sredina: Ozil,Ribery,Iniesta,Polanski,Affelay
    Napad:Van Persie,Benzema,Jelavic

    Poslije Mandusica najbolji tim
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • #62
      Je l' ima neko Dzagoev-a da ga banujem odmah?
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #63
        Nek sam ja Pavlyuchenka jutros zamijenio

        Comment


        • #64
          Kad ce moci da se vidi ko koliko ima bodova?

          Prvi put ovo igra,ne zamerite mi ako bude glupih pitanja.
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • #65
            Odmah ti izbace bodove

            Trebalo bi da azuriraju tabelu poslije svakog dana

            Comment


            • #66
              Jel mogu ja menjati igrace svaki put pre jednog dana npr sutra igra Nemacka,Portugal,Holandija i Danska ja stavim u postavu igrace iz te cetiri repke, prekosutra igraju Spanija,Italija,Hrvatska i Irska pa onda ja zamenim igrace iz Nemacke,Portugala... sa igracima Spanije,Italije... ? Tek sam sad poceo igrati ove Fantasy igre pa zato pitam ovakva pitanja

              Comment


              • #67
                Evo videh upravo... ;)
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • #68
                  @Scouser
                  Ja mislim da gubis bodove sto si imo prije toga.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • #69
                    Na kraju imas samo bodove igraca koji su u pocetnih 11

                    Odnosno onih 11 koji su na terenu...

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by shminka View Post
                      Na kraju imas samo bodove igraca koji su u pocetnih 11

                      Odnosno onih 11 koji su na terenu...
                      Evo ja sad imam 8 bodova od Kube i Pisceka.Ako ja sutra recimo izbacim njih dvojicu iz ekipe,gubim njihove bodove?
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by AcaDjilkos View Post
                        Evo ja sad imam 8 bodova od Kube i Pisceka.Ako ja sutra recimo izbacim njih dvojicu iz ekipe,gubim njihove bodove?
                        Da

                        Comment


                        • #72
                          Jel ovo ja ne mogu vidjeti ko je kapiten mom protivniku prije kraja zadnje utakmice prvog kola ?
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Dale View Post
                            Jel ovo ja ne mogu vidjeti ko je kapiten mom protivniku prije kraja zadnje utakmice prvog kola ?
                            Ja ti sigurno necu reci da mi je Lewandowski kapiten.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #74
                              Ja sutra ocekujem puuuuuuno od Kloseta,Ozila i Van Bomela.

                              Da li da budem mudonja pa da stavim Danca Andersena za prvog golmana umesto Pletikose?
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • #75
                                Pa svakako ga stavis,a ako se ne pokaze dobro onda ga zamijenis Pletikosom

                                Comment

                                Working...
                                X