Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2012 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://watch.nba.com/nba/video/teams...&fb_source=tim Zanimljivo pogledati!;)

    Comment


    • Moze li Sefolosha na bude backup Durantu, a da na dvojci minute dele Lamb i Martin? To bih voleo da vidim.

      Jones III da uzme sto vise minuta onom drvetu od Collisona, a i "mali" Aldrich je imao odlican preseason.

      Comment


      • Scott Brooks confirmed on Monday that Kevin Martin will begin the season in a bench role.

        Brooks reportedly "doesn't know for how long" Martin will be a reserve, however, which opens the door to him replacing Thabo Sefolosha at SG. It's surprising that Brooks might start defensive-sieve Martin even though he refused to start Harden.

        Comment


        • Hornets coach Monty Williams said that Eric Gordon (knee) could assume a bench role to begin the season.

          Williams doesn't want to push Gordon too hard too fast, and that's the right approach given his injury of knee problems. "It might be beneficial to have him come off the bench," Williams said. This doesn't lock Gordon into a bench role for an extended period of time. However, Williams did say that he was "hopeful" Gordon could play Wednesday, but his official status remains up in the air. Austin Rivers or Roger Mason could start at SG if Gordon is out or coming off the bench.

          Comment


          • Ja iskreno mislim da ovim trejdom Harden i kompanija za Martina i kompaniju nije nijedna strana ostecena.Nesto gledam ovaj sastav OKC i razmisljam kako imaju zestoku ekipu.Racunam na to da ce Durantula ove sezone da kida i 90% sam siguran da ce biti MVP,zbog toga sto se sad smanjio uticaj drugih igraca na njega zbog toga sto je otisao Harden,KD i Westbrook ce imati vise prostora za svoju igru,a kad oni budu odmarali tu je po meni pakleno dobra klupa sa Martinom koji po meni zasluzuje da bude All Star igrac.Prosle sezone sam odgledao dvije utakmice Rockets-a na kojima je K-Mart dominirao i sa lakocom davao postizao koseve.Ove sezone ako ista ima u glavu reci ce sam sebi da je ovo Time to Shine za njega u ekipi koja napada šampionski prsten(to mu je jedinstvena prilika koji do sada nije imao i nadam se da ce je iskoristiti). A tu su jos Serge Ibaka od jojeg ocekujem boom ove sezone,iskusniji je,igrao je NBA finale a negdje sam procitao da je poboljsao sut tokom ljeta.A za Thaba sta reci,iako to mnogi ne primjecuju on je igrac koji je potreban svakom timu,covjek koji dava 120% svojih mogucnosti na svakom treningu.Pored svih ovih igraca tu su sve sami talenti i veliki potencijali poput J-Lamb-a,Perry Jones-a i ostalih.Siguran sam da ce OKC ako dodje do WCF sa Lakersima proci u veliko finale opet.A sa druge strane Rockets-i su dobili konacnu nekog igraca zbog kojeg ce arena biti punija i nadam se da ce gospodin Brada pokazati od cega je napravljen(mozda ne ove sezone ali sigurno oce u naredne 2-3).

            Comment




            • C'mon!
              sigpic

              Comment


              • http://sport.blic.rs/Kosarka/NBA/222...d-andjela-ili-

                Ko sve danas radi kao novinar Asovi kakvi su O'Neal i daniels, Dallas i NYK kandidati za titulu Izvristao sam kad sam ovo citao
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  http://sport.blic.rs/Kosarka/NBA/222...d-andjela-ili-

                  Ko sve danas radi kao novinar Asovi kakvi su O'Neal i daniels, Dallas i NYK kandidati za titulu Izvristao sam kad sam ovo citao
                  Rasipanje ekipe iz "Ti Di Gardena" potvrdjeno je odlaskom još dvojice asova - Džermejna Onila i Markiza Denijelsa.

                  c-bli rulez.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Kobe
                    Getting stronger. Not sure what it means for tomorrow night just yet but it’s much better than it was a week ago when I could barely walk. I hate not practicing. It drives me crazy! The training staff has been great. Mr. Laker, Gary Vitti, and the great Judy Seto (the first female trainer in the NBA) have been working their magic.

                    I will know more after shoot around tomorrow am. It's still painful to raise up on my toes but, it’s strong. The decision to be made is whether the injury can heal while playing on it or if it will make it worse. Either way, I'm excited about the start of the season. Hopefully we can win a game or two finally ;-)
                    Till tomorrow..
                    Mamba out
                    Jos uvek neizvesno hoce li zaigrati u prvom mecu, mada znajuci njega, tesko da nece igrati Ipak treba Kobe da bude tu i oznaci pocetak nove dominacije

                    Comment


                    • E ljudi moze pomoc ? Teo sam da se prijavim za onaj nba league pass za veceras da mogu da gledam miami boston al nece trazi mi master i visa il sta vec al ne kontam sto kad je besplatno... jel ja nesto ne znam il... ? zna neko da mi pomogne ?

                      Comment


                      • Bas me cudi da ti traze master ili visa karticu na kraj krajeva, sto da se prijavljujes kad ces ovde na forumu imati brdo stream-ova za tu utakmicu s obzirom da Hitovca imas za izvoz
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • da al sam cuo da je tamo mnogo dobra slika a ja bolujem od dobre slike
                          ne pa ne kontam sto traze pare ako je besplatno... teo sam samo probnu verziju.

                          Comment


                          • ICYMI, Presti gave Harden 1 hour to decide on contract offer b4 making trade, even though Harden asked for 3 days

                            Zanimljiva informacija, izgleda da je ovaj Presti zajeban lik
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Zanimljiva informacija, izgleda da je ovaj Presti zajeban lik
                              Stajala mu je ponuda Rockets-a na stolu koja je bila vremenski ogranicena, nije imao izbora, morao je da reaguje. Martin, Lamb i pikovi, bolji deal nije mogao da dobije.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • tema NBA Offseason 2012 je i zvanicno zatvorena, jer sezona 2012-13 pocinje
                                za nesto manje i pola sata, i svi dalji komentari idu u novu temu:

                                NBA REGULAR SEASON 2012-13
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X