Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Prvo , cestitke svima na najavi , pregledao,pogledao , dopalo mi se , nadam se da ce ovako biti i u narednim fazama PO-a.

    A sto se PO-a tice. Evo nekih mojih prognoza :

    Cikago vs Filadelfija - Ovo bi Cikago trebao rutinski dobiti , Fili mozda uzme mec , max dva , od toga nista vise
    Majami vs Njujork - Nezahvalno prognozirati
    Indiana vs Orlando - S obzirom da Dvajt ne igra , Orlando je u teskoj poziciji i cisto sumnjam da mogu do prolaza ovde , 4-2 za Indianu prognoza.
    Boston vs Atlanta - Velikoj trojci je ovo mozda poslednja sezona u nekoj solidnoj formi , tesko da mogu do titule ali da mogu dobiti Atlantu , definitivno mogu , mozda cak ode i u 7 meceva ali u svakom slucaju prognoza je prolaz Bostona 4-2 , ako ode u 7. 4-3

    San Antonio - Juta - Sve sem 4-0 za San Antonio ce meni biti iznenadjenje , mozda 4-1 , prosle godine su kiksnuli samo tako u PO i verujem da nece zeljeti da im se Memfis ponovi.
    Oklahoma - Dalas - Vidim neki vec otpisuju sampione , otpisati Dalas u ovom trenutku je totalno ludo jer pored prolaza NYK-a , ovo mi mirise na iznenadjenje. Dalas je na nekim poljima jaci nego prosle sezone , odbrana je odlaskom Cendlera ofalila , ali dobili su Vesta , koji je odlicna zamena za Kida , Kartera koji svojim iskustvom moze dosta doprineti, Buboa je dosta sazreo i moze da pomogne , sa druge strane Oklahoma je ove godine jedan od glavnih timova tj kandidata za titulu tako da ce ovo biti slager zapada.
    LA Lejkers - Denver - Ovo ce da bude odlicna partija tj odlicna serija , Denver je tim koji moze izbaciti Lejkerse ali bojim se da se ovaj put to nece desiti , ovo bi Lejkersi trebali sa nekih 4-2 dobiti ali uz dosta dosta muke u svakom od meceva , bice jos teze jer Artest propusta prvu seriju tako da ce biti gusto.
    LA Klipers - Memfis - Nakon sto su prosle godine dobili San Antonio ove godine bi mogli i Kliperse , igraju solidno , Klipersi imaju odlican tim ali imaju boljku na klupi , eh ti ,,talijani,, (msm zbog prezimena ) ... Mozda Klipersi 4-3
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #17
      Woodson je rekao da postoji velika sansa da Chandler veceras nece igrati sto znacajno menja situaciju, ima Miami da se seta kroz reket Knicks-a. Jeffries je tu da pogodi koji sut i mozda iznudi faul u napadu, that's about it.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #18
        UD ce biti starter za Heat, a CB ce igrati centra.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • #19
          Malo uporedjivanja naprednih statistika...


          Utah vs SA





          Denver vs LAL





          Dallas vs OKC





          LAC vs Memphis






          OffRTG = Broj postignutih poena na 100 poseda
          DefRTG = Broj primljenih poena na 100 poseda
          TS% = True Shooting Percentage, odnosno procenat suta koji uzima u obzir i slobodna, i sut za 2, i sut za 3
          FTA/FGA - mislim da to znate
          eFG% = statistika koja je prilagodjena cinjenici da sut za 3 vredi vise od suta za 2 poena
          AST Ratio = procenat poseda ekipe koji se zavrse asistencijom
          TORatio = isto to, samo su u pitanju izgubljene lopte
          ORB% = procenat ofanzivnih skokova koje je ekipa uhvatila
          DRB% = isto, samo defanzivni skokovi
          REB% = procenat ukupnih uhvacenih skokova
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #20
            Clippers-i bolji od Memphis-a statisticki, a opet ih Grizzlies-i biju kako stignu. Dokaz koliko statistika moze da laze. Mislim da su oni najbolje cuvali CP3-a, ima samo 39% suta protiv njih. A, iskreno, nema ko da cuva Gay-a. Z-Bo ako bude svoj, bice u sest tekmi max.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • #21
              Posto krecem na Maru za desetak minuta, neko moje vidjenje vecerasnje utakmice...


              Ocekujem izuzetno tezak mec, odnosno ekvivalent onome protiv Pacers-a iz prosle sezone. Zasto? Kao sto sam vec napisao u postu, odbrana Philly-a je treca u ligi, i ima adute da nas zaustavi. Ono cemu se nadam je da ce se previse fokusirati na Rose-a (o njemu nesto kasnije), a da ce to suteri koristiti. Lu, Rip, Booz, Brew i naravno Kyle moraju biti na visini zadatka. Dobice tonu otvorenih suteva kada se bude udvajao Rose, posebno na pick and roll-u, tu je Noah jedan od kljuceva jer odlicno proigrava igrace po kornerima kada dobije pas u sredini terena. Medjutim, mi imamo najbolju odbranu u ligi, a Philadelphia nesto nema previse oruzja kao sto se cinilo pocetkom sezone kad su gazili Cavs-e, Wizards-e i Bobcats-e. Treba zatvoriti Holiday-a, onog usera Lou-a udvajati da se slucajno ne bi zagrejao, a u reketu ce Brand i Booz voditi ljutu bitku. Nadam se da ce odbrana iznuditi veci broj izgubljenih lopti od proseka koji Sixers-i imaju (gube najmanje lopti u ligi), i tako omoguciti Rose-u i Rip-u da trce i dolaze do lakih poena. Elem, Rose nije kljuc serije, ali jeste kljuc za nase PO sanse. Ocekujem da ce se u ovoj seriji muciti, lose sutirati, gubiti dosta lopti, ali da ce bar u jednoj utakmici pokazati zasto smo bez njega go kurac. Eksplozivnosti nema, brzine nema, clanak jos nije ni blizu 100%, ali mora da igra, i mora da nauci da se prilagodjava. Zelim mu 20-10 veceras uz mizeran procenat suta jer znam da prodorima nece nista uraditi posto izgleda kao da ima 30 godina, neka prelomi sa dve trojke, razigrava saigrace i sasvim dovoljno.



              Eto me na drugo poluvreme Heat-a, uzivajte ljudi.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #22
                Miami ce lagano ocistiti NY, sada se ozbiljno igra odbrana tako da ce Lebron verovatno samleti Mela na obe strane i ako Tyson stvarno ne bude igrao, cenim da ce biti 20-ak razlike sigurno..

                Svaka cast Modovima na najavi, stvarno profesionalno odradjeno
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Tyson startuje ali nije 100% spreman. Verovatno će i igrati manje!?
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #24
                    Samo da Ruža ne završi kao McGrady ili Roy... samo ne još jedna karijera obeležena povredama.

                    Comment


                    • #25
                      Idi bre Sone u kurac, znas koliko si me iscimao. Kakav crni torn MCL i ACL, jos nije zavrsio ni MRI!!!



                      Ono sto je dobro je sto je mogao da se osloni na nogu, idite jbt, isprepadaste me...
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #26
                        Ipak izgleda da je ono najgore, svi koji su izasli iz svlacionice su bili neraspolozeni i odmahivali glavama...



                        Jebem ti sunce kad ti se PO zavrsi i pre nego sto je poceo, jebem ti i kosarku i sve!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #27
                          Шта је то најгоре кој курац?
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Pokidani ligamenti kolena
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #29
                              InsideHoops.com ‏ @InsideHoops
                              Still waiting to hear how bad the Derrick Rose knee injury is. I'm ignoring one questionably early report.
                              Hajde da se nadamo da je sve nesporazum i da ce biti ok.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                Dok ne tweet-uje KC nicemu ne verujem, pun mi je ovih kvazi reportercica, mrs bre!
                                Jedino sto mozda moze da raduje koliko-toliko je da je Derrick mogao da hoda bar uz pomoc i da se oslanjao na nogu, a pogledajte kako je Shump izasao, nije mogao uopste da stane.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X