Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 4 5 6
Rezultati 76 do 81 od 81

Tema: 2012 Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix

Tifoso Pazzo Vanja #66 avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748936
    Citirati Originalno postavljeno od NebojsaNS Pogledati poruku
    Ferari je uradio nesto slicno u Maleziji ako se ne varam, rekli su Masi da pusti Alonsa jer je na drugacijoj strategiji.
    Kina? ;)

2. Your Google Adsense code here
    Covic Nebojsa avatar
    Datum registracije
    06.03.2011
    Moć reputacije
    96638465
    Citirati Originalno postavljeno od Vanja #66 Pogledati poruku
    Kina? ;)
    Moguce da sam pobrkao trke
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748936
    Citirati Originalno postavljeno od NebojsaNS Pogledati poruku
    Moguce da sam pobrkao trke
    Nista bolje od ove dvojice sa mog avija...

Active Member MarkedOne8 avatar
    Datum registracije
    28.05.2011
    Moć reputacije
    2643
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

"Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog "

Active Member MarkedOne8 avatar
    Datum registracije
    28.05.2011
    Moć reputacije
    2643
    http://www.f1srbija.rs/index.php/f1-...-fan-pirellija

Ovde je Niko lepo objasnio poentu.Lično mislim da su ovogodišnje gume jako dobre.Nisu dobro prihvaćenje, niko to nije ni očekivao.Hajde pogledajte koja je drastična promena u istoriji ovog sporta dočekana raširenih ruku?Više nije dovoljno da se napravi najbolji bolid i da prednost imaju timovi koji imaju najviše resursa.Sada je najveći akcenat na setupu bolida - na podešavanju i to mi se jako sviđa.Vozački faktor je sada dosta veći nego prethodnih par sezona.Treba znati kada čuvati gume, kada voziti optimalno (racionalno) a kada jurišati.Isto tako sa vozačeve strane je jako bitno da zna šta mu leži u setupu a šta ne.To je jako dobro za sport.Znam da više od 50% ljudi ne misli tako ali novim pravilima je potrebno vremena.Svi se nadamo da će sezona nastaviti da bude ovako zanimljiva.Ako se tako ispostavi na kraju svi će podvući crtu i reći - hvala novim pravilima i učesnicima šampionata.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

"Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog "

Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748936
    Lepo, svakako lepo... Nesto mi je tu cudno u Mecki, no da ne prelazim u drugu temu... Gume su, kao i sve drugo, faktor koji treba resiti/iskoristiti i samim tim jos jedan faktor koji doprinosi zanimljivosti trka. Nista vise i nista manje.

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 4 5 6

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •