Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ferari je uradio nesto slicno u Maleziji ako se ne varam, rekli su Masi da pusti Alonsa jer je na drugacijoj strategiji.
    Kina? ;)

    Comment


    • #77
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      Kina? ;)
      Moguce da sam pobrkao trke
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #78
        Originally posted by NebojsaNS View Post
        Moguce da sam pobrkao trke
        Nista bolje od ove dvojice sa mog avija...

        Comment


        • #79
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #80
            http://www.f1srbija.rs/index.php/f1-...-fan-pirellija

            Ovde je Niko lepo objasnio poentu.Lično mislim da su ovogodišnje gume jako dobre.Nisu dobro prihvaćenje, niko to nije ni očekivao.Hajde pogledajte koja je drastična promena u istoriji ovog sporta dočekana raširenih ruku?Više nije dovoljno da se napravi najbolji bolid i da prednost imaju timovi koji imaju najviše resursa.Sada je najveći akcenat na setupu bolida - na podešavanju i to mi se jako sviđa.Vozački faktor je sada dosta veći nego prethodnih par sezona.Treba znati kada čuvati gume, kada voziti optimalno (racionalno) a kada jurišati.Isto tako sa vozačeve strane je jako bitno da zna šta mu leži u setupu a šta ne.To je jako dobro za sport.Znam da više od 50% ljudi ne misli tako ali novim pravilima je potrebno vremena.Svi se nadamo da će sezona nastaviti da bude ovako zanimljiva.Ako se tako ispostavi na kraju svi će podvući crtu i reći - hvala novim pravilima i učesnicima šampionata.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #81
              Lepo, svakako lepo... Nesto mi je tu cudno u Mecki, no da ne prelazim u drugu temu... Gume su, kao i sve drugo, faktor koji treba resiti/iskoristiti i samim tim jos jedan faktor koji doprinosi zanimljivosti trka. Nista vise i nista manje.

              Comment

              Working...
              X