Announcement

Collapse
No announcement yet.

Domaca prvenstva i kup takmicenja (BiH, Srbija, Makedonija, Crna Gora i Hrvatska)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Dragi drugari pre svega zelim da vas pozdravim,posto sam nov ovde i imam nekoliko pitanja u vezi sa dolazecom sezonom...ovde se nalazi predlog sastava svih liga Srbije..koje su pod okriljem rukometnog saveza Vojvodine i Super lige jer Vojvodina ima pretstavnike i u tom rangu takmicenja....
    http://www.rsv.co.rs/files/SEZONA%20...8.06.2013..pdf
    kao sto i pise to je predlog....zadnja vest iz Metalca je da je smenjen dugogodisnji trener Zeljko Vujakljija i da je postavljen mladji trener...oterano pola ekipe..zamrznut racun..dosli su ozbiljni ljudi koji su bili dugogodisnji igraci....ALI se jos uvek ne zna status tima....ima indicija da ce se to upravo ovako odigrati...ALI ukoliko se usvoji onaj predlog promene sistema takmicenja (a mislim da je usvojen,ne znam da li je potvrdjeno)...jer Partizan i Vojvodina igraju tu proRUSKU ligu...postoji jedan scenario a to je da bude ovakav sastav lige,pa da na pola sezone se menja sistem..kao igrace se neki plej of i aut..sto je idiotski..jer se prikljucuju Vosa i Partizan...cist kretenizam i cirkus....ili da se zbog namestenog prvenstva gde je kolo pre kraja receno da niko ne ispada zbog promene sistema takmicenja i samim tim se igracima Naisusa stavi do znanja da opusteno udju protiv ekipe Vojvodine ,vise ne znam ni kako se zove hiljadu puta su menjali ime..kao i taj Naisus..delegirane su sudije iz NOVOG SADA za mec RK Naisus (ili kako god) protiv RK Vojvodina (ns seme ili zeleznicar,delta taxi nije ni bitno) iz Novog Sada...i pored toga svega..igraci pruzaju otpor i sudije odradjuju ono za sta su delegirani..protest igraca i ulazak na teren,prekid meca..i ostali cirkus necu ni spominjati...jer je smesno...kao sto rekoh da niko ne menja status...znaci nema ispadanja iz Merkur Super lige....samim tim niko nece napredovati..e sad postoje isto tako indicije da se stvara nova liga ispod druge (ako sam dobro razumeo) i da ce se tu spojiti svi klubovi koji su trebali da napreduju ili nazaduju...jos uvek se zna jako malo...ne znaju ni celnici saveza..koji veci cirkus nego Cirkus Colorado...gde se ne zna ko i kako mlati pare...privatnim kampovima i klubovima..ali o tome kada budem saznao vise...jako je konfuzno i cekaju se pripreme..kada ce sve biti odluceno i posle se pokrece lavina stvari koje ce nadam se sesti na svoje mesto..da sve bude spremno za pocetak lige....
    kao sto vidite stvar je vrlo kompleksna i sve zavisi od jednog kluba..koji ce pokrenuti lavinu..a to je RK Metalac iz Futoga...koji ima dve opcije ili ce podladiti tim i odblokiranog racuna krenuti iz druge lige..ili ce pronaci sponzora i ostati u prvoj ligi Vojvodine...zanima me vas komentar na sve ovo i da podelite sa mnom ako imate neke nove informacije...unapred hvala

    Comment


    • #32
      РАСТКО СТОЈКОВИЋ ПОТПИСАО ЈЕ ЗА РК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА!!!

      БУУУУУМ!!!

      Comment


      • #33
        LJUDINA !!!!!!!!

        Comment


        • #34
          Борац је вечерас побједом од 8 голова разлике над Коњухом трасирао пут ка новој титули првака БХ.
          Наше рукометаше су вечерас у одличној атмосфери СД Борик у БЛ до побједе водили Јанковић и Ратко Николић.

          До краја лиге четири остале су утакмице на домаћем терену са Босном и у гостима са посљедњепласираним Челиком. Забиљежи ли Борац обје побједе, без обзира на све друге резултате постаће нови стари првак БХ.

          Ускоро су на програму хуманитарне утакмице у "Борику" за пострадале од поплава. Прво репрезентације РС и Србије а затим и турнир за свесрпског шампиона између по двије најбоље екипе из Српске и Србије
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 25-05-14, 01:46.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • #35
            Борац наставља доминацију, и ове сезоне дупла круна. ЧЕСТИТАМО!!!!!!

            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • #36
              Želja uzela Vojvodinu danas, te će pobedom protiv Metaloplastike u zadnjem kolu postati šampioni Srbije po prvi put

              Comment


              • #37
                Uzela Vosa titulu, dobila Partizan (20 - 19), dok je Zeleznicar izgubio od Metaloplastike (27 - 26).

                Partizan je porazom ostao i bez SEHA lige.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • #38
                  Vujović preuzeo “Želju”...

                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • #39
                    Iskreno sam iznenadjen ovim povratkom Vujovica u srpski rukomet.
                    Kao strucni konsultant meca Zelja-Vosa govorio je o tome kako su igraci lose fizicki pripremljeni i da se kod nas ne igra moderan rukomet. Slazem se sa tim, ali eto prilike da vidimo sta ce on po pitanju toga da promeni.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Radulov47 View Post
                      Iskreno sam iznenadjen ovim povratkom Vujovica u srpski rukomet.
                      Kao strucni konsultant meca Zelja-Vosa govorio je o tome kako su igraci lose fizicki pripremljeni i da se kod nas ne igra moderan rukomet. Slazem se sa tim, ali eto prilike da vidimo sta ce on po pitanju toga da promeni.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Radulov47 View Post
                        Iskreno sam iznenadjen ovim povratkom Vujovica u srpski rukomet.
                        Kao strucni konsultant meca Zelja-Vosa govorio je o tome kako su igraci lose fizicki pripremljeni i da se kod nas ne igra moderan rukomet. Slazem se sa tim, ali eto prilike da vidimo sta ce on po pitanju toga da promeni.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Šta ti nije jasno. Javna tajna ko vedri i oblači niškim klubom i iz kojih kanala lova ������ stiže na Čair.
                          Govorim isključivo sa Vujovićeve tačke gledišta. Nije baš da ne može da sastavi kraj sa krajem, pa se zbog love vraća u ovaj mulj od lige. Ne znam gde je zapelo sa Vislom, ali čuo sam još pre mesec dana da od tog angažmana neće biti ništa.

                          Comment

                          Working...
                          X