Announcement

Collapse
No announcement yet.

Domaca prvenstva i kup takmicenja (BiH, Srbija, Makedonija, Crna Gora i Hrvatska)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Domaca prvenstva i kup takmicenja (BiH, Srbija, Makedonija, Crna Gora i Hrvatska)

    Tema koja je posvecena domacim prvenstvima i kup takmicenjima navedeni drzava.

    Evo rezultati prvi utakmica 1/4 finala Kupa BiH

    Rezultati
    Krivaja - Borac 26:39
    Gradacac - Izvidjac 26:27
    Celik - Bosna 36:23
    Leotar - Gorazde 19:25

    Uzvrat je 18. aprila

  • #2
    Iako cemo samo nas dvojca ovdje postovat red je da odrzimo temu. Meni u prvom kolu jedino iznenadjenje pobjeda Sloge u Ljubuskom. Sloga se dobro pojacala i po ovom rezulatatu ozbiljan su kandidat za drugo mjesto. Prvo je rezervisano za Borac koji je najjaci. Neki dan sam pricao s covjekom koji prati Izvidjac i rekao je da oni nemaju sanse za titulom jer ponovna promjena trenera je dovela da se mora krenuti ispocetka, kako sad stvari stoje ni za drugo.

    Malo da se na kup osvrnem, bas ne mogu povjerovati da nisu bar malo sudije navlacile za Gorazde. Nisam gledao utakmicu i mozda grijesim, ali znam kako se u Gorazdu igralo.

    Tabela



    Rezultati 1. kola i parovi 2. kola

    Comment


    • #3
      Je li istina da sampion ne ide direktno u LS nego u kvalifikacije ?
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #4
        Na zalost to je istina. Porazi Bosne i slabiji rezulati ostali klubova u euro kupovima su doveli do ovog.

        http://sportsport.ba/rukomet/rukomet...e-prvaka/78955

        Comment


        • #5
          Kolike su po tebi sanse za Borac izbori LS ?
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #6
            Sve zavisi s kim ce biti u grupi, a dosta ce znaciti ako se dobije domacinstvo kvalifikacionog turnira. Ako Borac bude prvak sigurno ce se poslije sezone pojacati i to jedan faktor kojeg treba uzeti u obzir. Naprimjer moze doci Borcu Tatran Presov (predpostavljam da ce oni biti prvaci) iz drugo sesira, a iz treceg Porto(i ovo predpostavljam) sto bi bio najgori scenario, ali moglo bi se proci. Prosle godine je Partizan igrao u ovakvoj grupi u Slovackoj i prosao.

            Ja bi volio da protivnci budu iz Grcke, Izraela i Italije ili Turske.

            Comment


            • #7
              Ako ne moze dobiti domacinstvo, onda trebaju se dogovoriti klubovi da prvaku pomognu i da na pozicijama na kojima najvise skripi da se posudi igrac(I) u europskim utakmicama. Tako je Bosna Visoko pomagala Bosni Sarajevo i ima jos primjera samo se ne mogu sjetit.

              Znam da Borac nikad nije igrao kao domacin u Laktasima, ali bi za kvalifikacioni turnir mogli prijaviti tu dvoranu. Koja kako znam zadovoljava sve uslove jel tako?

              Comment


              • #8
                Odigrano je i 2. kolo pa evo rezultata i stanje na tabeli.

                Spoiler

                Comment


                • #9
                  Ponovo izgubili od Gorazda Titula je miljama daleko posle ovoga
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #10
                    Senzacija u Sarajevu!!!!!

                    3. kolo

                    RK BOSNA BH Telecom - RK SLOGA 27:26
                    RK BORAC m:tel - HRK IZVIDJAC Mi Grupa 39:29
                    RK CELIK - RK GORAZDE 38:31

                    Comment


                    • #11
                      Sledeci vikend tj. 12 i 13 maj,igra se finalni turnir Kupa Srbije u rukometu u Boru.Igraju Partizan-Kolubara i Spartak-Jugovic.
                      Karta kosta 500 din za sve 3 utakmice.
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • #12
                        Borac dobio Slogu ,gledao sam od 40. minute , solidno odigrali i sa 12 bodova preuzeli 1 poziciju sa 3 boda ispred Sloge i time vrlo verovatno na korak od titule , sad idu Celik pa Gorazde. Inace sudije su najjace Ko je gledao na TV mogao je videti kad je rekao Trivundzi na kraju : ,,mars bre,,
                        Ili ono kad su sa trenerima i Malicem pricali
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #13
                          Zaječarke osvojile Kup Srbije

                          Rukometašice Zaječara osvojile su Kup Srbije pošto su u finalu savladale ekipu Jagodine sa 27:21 (12:9).

                          Zaječarke su očekivano došle do trijumfa i po treći put uzastopno okitile se duplom krunom.

                          Najefikasnije u redovima ‘Amazonki’ bile su Jelena Nišavić i Aneta Peraica sa po osam golova, sedam je postigla kapiten Jelena Erić, dok su se u timu Jagodine istakle Marija Lojpur i Marija Stefanović, koje su četiri puta savladale protivničkog golmana.

                          Gradonačelnik Zaječara Boško Ničić uručio je pobednički pehar i zlatne medalje, a za najbolju igračicu finalnog susreta proglašena je Aneta Peraica iz Zaječara.

                          Comment


                          • #14
                            http://www.mondo.rs/s245236/Ostali_s...pla_kruna.html

                            Cista i surova dominacija.

                            Comment


                            • #15
                              Vidim Izvidjac dobio Borca Sada isto bodova kao Sloga a derbi se igra u Doboju , tesko ce Borac do titule sada
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment

                              Working...
                              X