Announcement

Collapse
No announcement yet.

Domaca prvenstva i kup takmicenja (BiH, Srbija, Makedonija, Crna Gora i Hrvatska)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ,,ako,, kiksne , sta ako ne kiksne ;) Onda Borac mora bar nereseno izvuci u Doboju ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #17
      Borac dobio Bosnu 32:18. Sloga isto dobila Gorazda i onaj ko dobije u Subotu (Sloga-Borac) bice sampion
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #18
        Ako ovo nije prodano ... Ovo je smesno kako igraju
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Miko View Post
          Ako ovo nije prodano ... Ovo je smesno kako igraju
          Ko ce kome prodati Ligu sampiona, razmisli malo. Sloga je na pravi nacin iskoristila Borcevu avanturu u SEHA ligi. Mada ima jos da se igra ....

          Comment


          • #20
            Originally posted by Borac Banjaluka,RS
            Nažalost zbog isuviše malog kapaciteta dvorane u Doboju od oko 750 ljudi gotovo svih 400- tinjak Lešinara i simpatizera koji su otišli tamo ostalo je ispred dvorane iako su neki imali ulaznicu a u znak solidarnosti i njih 40 -ak je izašlo u prvom minutu, tako mi priča kolega. Mogle su dobojlije uzeti i onu u kojoj se igra turnir od 3500 mjesta ali zašto nisu ne znam ni sam. Svakako bi bilo spektakulatnije
            To nije dvorana,vise je kao rukometni stadion.Ima dve vece tribine i krov,a dve strane su poptuno otvorene.Po tome i jeste turnir specifican.
            Spoiler




            Tu Sloga nikada nije igrala zvanicne utakmice,samo odrzavaju treninge tokom leta. Uglavnom sluzi za termine,ili da preskocis ogradu kada nema termina i igras besplatno.

            A ta od 750 mesta je skolska dvorana.
            Attached Files
            Last edited by Black Mamba 24; 28-05-12, 02:15.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Gde cete igrati LS ako udjete s obzirom da u ovoj maloj naravno ne smete , otvorenoj ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Miko View Post
                Gde cete igrati LS ako udjete s obzirom da u ovoj maloj naravno ne smete , otvorenoj ?
                Pitaj Obrena.

                Nemam pojma,grad je podigao veliki kredit,pola kredita ide za novu dvoranu,ali ona se ne moze izgraditi tako brzo.Ako se uopste i izgradi. Ne verujem da bi EHF dopustio da se igra na otvorenom.
                Da mi ne budete iznenadjeni ako budete domacini LS.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Metalurg odbanio titulu u Makedoniji http://balkan-sport.net/2012/05/meta...ak-makedonije/

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                    Prvo igraju se kvalifikacije za LŠ, upašćete u neku grupu od 4 tima i bićete nosilac ali s obzirom da možete dobiti još tu timove poput Partizana, Tatrana, Porta ... a samo jedan prolazi i igra se negdje van zemlje mislim da šanse za LŠ nema. Druga stvar ta dvorana u Doboju i kad se krene graditi to neće najmanje za godinu, godinu i po, biti gotovo i treće Banjaluka je trebala uložiti 3 miliona u dvoranu Borik da je osposobi minimalno za LŠ i pare su spremne a s obzirom da je titula izmakla pitanje sad da li će to raditi uopšte. Dakle treba renovirati parket, povećati svlačionice, pojačati rasvjetu, nabaviti specijalnu podlogu, poboljšati uslove za novinare, napraviti nekoliko stotina VIP mjesta, reklamni ekrani, semafor ... mnogo posla, mnogo para a malo vremena
                    Znaci nema nista od LS ili ici do Sarajeva ako se desi cudo i prodjemo.
                    Evo danas cujem da se nece praviti nova,vec da ce se potpuno izbiti jedan zid i napraviti veca tribina.Dakle,rekonstrukcija stare.Doboj ima podlogu,koja se koristi na onom turniru,ali sve ostalo nedostaje.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                      Druže dešava vam se isto što i nama, samo što smo mi nekako to i mogli izmaći jer je grad finansijski jači. Mi pravimo fudbalski stadion a dvorana je trebala doći sljedeće ili one tamo godine. Međutim ovo oko rukometa je sve poremetilo i odustalo se od nove da ne bi morali igrati van BL ali i sam znaš i vi isto ako utučete pare u tu krš dvoranu nećete za 5 god. dobiti novu jer je jako teško u današnje vrijeme da bi pravio dvoranu, jednu za drugom
                      Tako da titula dođe baš u nevrijeme
                      Ako utucemo paru na krs dvoranu,a hocemo,nova nece doci ni za 10-15 godina.Ne znam da li je jedan grad imao korumpiraniju vlast u poslednjih 20 godina.Ne bi oni ni ovu sredjivali da nije izborna godina.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Veliko pojacanje za Metalurg, Stanic je potpisao trogodisnji ugovor
                        http://balkan-sport.net/2012/05/stan...de-u-gepingen/

                        Comment


                        • #27
                          РУКОМЕТАШИМА ЗВЕЗДЕ ПО ТРЕЋИ ПУТ ОВЕ СЕЗОНЕ ОДУЗЕТИ БОДОВИ ЗБОГ НЕИСПЛАЋЕНИХ ДУГОВАЊА ПРЕМА БИВШИМ ИГРАЧИМА ! САДА СУ ПАЛИ НА 10. МЕСТО У ЛИГИ !
                          STRASNO !
                          Da toliko ne mozemo da nadjemo pare da platimo ova prokleta dugovanja , nasta smo spali da strepimo za opstanak i verovatno ako
                          se ovako nastavi da cemo ispasti iz lige

                          Comment


                          • #28
                            Bravo momci !!!

                            30: 26
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • #29
                              Niko ne ispada iz lige ?

                              Comment


                              • #30
                                Mozda ulazak u LS pomogne finansijski (male su tu pare), ali igranje bilo kojeg drugog kupa je trosenje para jer zaradit sigurno neces. Partizan se portosio u LS pa je Vojvodina dosla do titule. Pricao sam sa ljudima koji su bliski Izvidjacu i oni sigruno nece igrati u Europi. Razlog su preveliki troskovi koji su ih prosle sezone kostali toga da moraju skratit ugovore (samim tim su igraci su napustali klub i pojacali najvise Borac) i osloniti se na akademiju koja je iznenadjujuce pruzila odlicne partije.

                                Comment

                                Working...
                                X