Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lengford blizu Oly-a

    Comment


    • Najpoznatiji brazilac posle žive legende Oskara Šmita, Tiago Spliter, usled ne malih problema sa zdravljem, a pogotovo hroničnom povredom kuka odlučio u 33. da kaže ADIO košarci.
      Igrao je za moje Spurse i čak bio član šampionske ekipe "Mamuza" iz 2014.
      Ušao je u anale brazilske košarke kao jedini košarkaš iz zemlje sambe, kafe i lepih guzova koji može da se podiči NBA prstenom.
      Da se osvrnem i na eventualni prelazak Lengforda u ranjeni Oly. Radi se o fenomenalnom napadaču kome lična statistika i broj koševa iznad svega tako da mi nije jasan vapaj Pirejaca da ga vrate u evropsku košarku iz Kine. Ne vidim kako američki bek može da se uklopi u strogi sistem Sfaropulosa gde svaki igrač zna svoje mesto i zadatke u momčadi.

      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Najpoznatiji brazilac posle žive legende Oskara Šmita, Tiago Spliter, usled ne malih problema sa zdravljem, a pogotovo hroničnom povredom kuka odlučio u 33. da kaže ADIO košarci.
        Igrao je za moje Spurse i čak bio član šampionske ekipe "Mamuza" iz 2014.
        Ušao je u anale brazilske košarke kao jedini košarkaš iz zemlje sambe, kafe i lepih guzova koji može da se podiči NBA prstenom.

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
        Meni je najupečatljiviji njegov period u Taukeramici sa Rakočevićem, mada sam ga gledao i u NBA. Odličan košarkaš i igrao je jako lepu košarku.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • U današnjoj Baskoniji jel činio ubitačan tandem pod koševima sa Obertom ili Skolom?

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            U današnjoj Baskoniji jel činio ubitačan tandem pod koševima sa Obertom ili Skolom?

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
            Sa Skolom je igrao u Baskoniji/Taukeramici ne mogu da se setim da li je i sa Obertom?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Kao da je počeo sa Obertom.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ufkakoje bila jaka tih godina evropska kosarka majko mila.. Sjebace nas NBA do kraja a ekser lupiti kinezi
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Dragicu opet puklo koljeno

                  Comment


                  • ESPN javlja da će Finiksov prvi pik biti mali Dončić.

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Dragicu opet puklo koljeno
                      Jbg mogu reći da je on zreo za penziju.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        ESPN javlja da će Finiksov prvi pik biti mali Dončić.

                        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                        Espn je strasno relevantan

                        Bobby Brown u Oly

                        Comment


                        • Pričalo se o Lengfordu iznenadilo me ovo sa Bobi Braunom. Iskreno, mislio sam da je batalio košarku.
                          Nisam imao pojma da je otpušten iz Hardenovog tima.
                          Sećam se njegovih 44 poena. Pamtim ga tada kao odličnog skorera.

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Lepe vesti
                            ESPN: Dončić "prvi pik", ide u Finiks

                            Mladi slovenački košarkaš Luka Dončić biće prvi "pik" na NBA draftu i posle Reala zaigraće u dresu Finiksa, tvrdi ESPN.
                            Izvor: B92 četvrtak, 22.02.2018. | 09:25


                            Kako se navodi, Dončić bi na draftu 21. juna trebalo da postane tek drugi Evropljanin koji je izabran sa mesta broj 1, posle Italijana Andree Bargnanija 2006. godine.

                            On je prošlog leta, zajedno sa Goranom Dragićem, predvodio Sloveniju do istorijske titule prvaka Evrope, a ove sezone pruža fenomenalne partije u dresu 'Kraljevića'.

                            Među igračima koji konkurišu u top 10, na predstojećem NBA draftu, pored Dončića su Diandre Ejton, Majkl Porter, Marvin Begli, Trej Jang, Mohamed Bamba, Džaren Džekson, Majkl Porter, Vendel Karter, Kolin Sekston i Mikel Bridžis.

                            Od igrača koji nastupaju u ABA ligi najviše šanse da se nađe u prvih 20 ima Džanan Musa iz Cedevite, dok se Boriši Simaniću i Gogi Bitadzeu predviđa druga runda NBA drafta.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Barnjani bio prvi pik? Kakva prevara

                              Mislim ok je igrac, ali prvi pik

                              Comment


                              • Dončiću mnogi predviđaju da može dostići Draženove visine, ti ga stavljaš u istu ravni sa Barnjanijem [emoji848]
                                Šta je za tebe odličan ako je Luka OK igrač?

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 22-02-18, 12:26.

                                Comment

                                Working...
                                X