Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neće, EL će postupati po tome kako NBA odluči, čak i rigoroznije od NBA jer NBA timovi imaju samo jedno takmičenje, a EL timovi i EL i nacionalna takmičenja.
    Ali, verujem da je i za jedne i za druge sezona završena.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Pa evo i da se igra nekad (pod uslovom da nekako nateras amere da igraju mimo ugovora) kako ces strpati sve u raspored. Trebalo bi da igraš dan za danom čitav mjesec bez prethodnih priprema već ono što su radili vjezbi u stanu biće dosta?
      Najjači su ovi iz FIBE klasičan skup idiota.

      Comment


      • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • https://www.eurohoops.net/en/others/...source=Twitter

          Rezime, ne damo vam ni dinara, ne zelimo da igramo po skracenom modelu, hocemo odmor, i za nase domace/strane igrace hocemo i mi 100 eur od Vucica.

          Comment


          • Ne mogu oni tako da se postave. Imace odmor sad, stavise imace odmor 3-4 meseca ako ne bude liga. Ako uzmu klubovima pare,budi siguran da ce vecina klubova smanjiti budzete i samim tim i plate za naredne sezone. Sezonske sledece sezone ce morati biti jefitnije, pitanje kako ce kompanije moci da placaju sponzorstva i ostalo. Bice ovde tek haos.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne mogu oni tako da se postave. Imace odmor sad, stavise imace odmor 3-4 meseca ako ne bude liga. Ako uzmu klubovima pare,budi siguran da ce vecina klubova smanjiti budzete i samim tim i plate za naredne sezone. Sezonske sledece sezone ce morati biti jefitnije, pitanje kako ce kompanije moci da placaju sponzorstva i ostalo. Bice ovde tek haos.
              Mukice, ne znam da li mi je njih vise zao ili ove nase estrade sto ne mogu da pevaju po Kukuruzenhabenima,

              Sport i sportisti ce pokazati svoje pravo lice koliko je to vestacki naduvana prica, mesec dana je ceo svet bez sporta, ne vidim da je neko nesto propustio a oni samo kukaju koliki su gubici u njihovoj grani a ne vide da je cela svetska privreda stala, da je barel nafte ispod 20 $ da milioni ljudi ostaju bez posla i sredstava za zivot a ja sada ili svi mi treba da kukamo nad sudbinom Ronalda ili Gista.


              Kakvo ce obaranje ugovora da padne na svim nivoima i svim sportovima, ovo je kataklizma svega a ne samo sporta, tako da neka se spreme za manje cifre kada se vratimo u normalu.
              Last edited by Šarac; 02-04-20, 13:37.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Mukice, ne znam da li mi je njih vise zao ili ove nase estrade sto ne mogu da pevaju po Kukuruzenhabenima,

                Sport i sportisti ce pokazati svoje pravo lice koliko je to vestacki naduvana prica, mesec dana je ceo svet bez sporta, ne vidim da je neko nesto propustio a oni samo kukaju koliki su gubici u njihovoj grani a ne vide da je cela svetska privreda stala, da je barel nafte ispod 20 $ da milioni ljudi ostaju bez posla i sredstava za zivot a ja sada ili svi mi treba da kukamo nad sudbinom Ronalda ili Gista.


                Kakvo ce obaranje ugovora da padne na svim nivoima i svim sportovima, ovo je kataklizma svega a ne samo sporta, tako da neka se spreme za manje cifre kada se vratimo u normalu.
                Potpisujem, apsolutno neverovatno, ali nisu svesni sta ih tek ceka. Meni je zao ovih sa manjim ugovorima i koji do sad nisu zaradili neke pare...bice bas svasta.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Sto se tice fudbala i Nba drago mi je da ce pasti cene jer su ga precerali,svih ostalih mi je zao,ti ljudi su mnogo ulozili u svoje karijere i sad puf ovo se desi,neko ce reci da su sami krivi kad su izabrali tako rizican zivotni put sportiste,ali jbg...

                  Comment


                  • https://www.eurohoops.net/en/heba/10...source=Twitter

                    Jos jedna liga bez sampiona mada su mogli komsijama da ponude?

                    Comment


                    • Razumno i očekivano.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        https://www.eurohoops.net/en/heba/10...source=Twitter

                        Jos jedna liga bez sampiona mada su mogli komsijama da ponude?
                        Za nekog ko je ziveo u USA i ima njihov pasos, poprilicno slabo znas engleski
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Za nekog ko je ziveo u USA i ima njihov pasos, poprilicno slabo znas engleski
                          Vrlo dobro sam razumeo, ali malo i ja kao ovi burek portali da bacim odluku kroz post bez da neko se muci da cita, video samo da jos nije definitivno jos ali lepo zvuci kada citas samo naslov


                          Ne brini se ti za moj engleski vise ga koristim nego ovaj nas na dnevnom nivou nego i u USA je sranje pa imam malo vremena da se bavim ovim nasim domacim prilikama.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Vrlo dobro sam razumeo, ali malo i ja kao ovi burek portali da bacim odluku kroz post bez da neko se muci da cita, video samo da jos nije definitivno jos ali lepo zvuci kada citas samo naslov


                            Ne brini se ti za moj engleski vise ga koristim nego ovaj nas na dnevnom nivou nego i u USA je sranje pa imam malo vremena da se bavim ovim nasim domacim prilikama.
                            https://www.gazzetta.gr/basketball/b...ymvolaion-toys

                            https://www.gazzetta.gr/basketball/b...-basket-league

                            Ovo je po meni najbolji Grcki magazin za kosarku,imam ih mali milion pa lako proverim.

                            Bice tamo zajebano,posto su PAOK i Aris poslednji na tabeli, bice tu bas sve i svasta mozda i poniste, spasavaju Aris godinama vec da ne ispadnu, eto ga i PAOK..videcemo..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Neće, EL će postupati po tome kako NBA odluči, čak i rigoroznije od NBA jer NBA timovi imaju samo jedno takmičenje, a EL timovi i EL i nacionalna takmičenja.
                              Ali, verujem da je i za jedne i za druge sezona završena.
                              NBA ce gledati da nastavi sezonu, dele slicne stavove kao LS, PL i ostale fudbalske lige. A svaka liga ima uticaj na drugu ligu sto se tice nastavka sampionata bez obzira koji je rang i sport. Ako pocne druga japanska liga, pocece kineska, ako pocne kineska, nastavice se sampionati u Evropi. I nemas nikakvog garanta da virus nece da stopira narednu sezonu, jer nije uopste nerealno da ti dve sezone propadnu. Ako se ne nastavi u Aziji, to ce biti domino efekat. Svakako plan UEFA da nastavi svoja takmicenja itekako ima uticaj na evropsku kosarku.

                              A u fudbalu kao da nema nagomilanih meceva u vise takmicenja. Mani me te price, kosarkasi ce ispasti picke naspram fudbalera ako im bude smetao ritam utakmica.

                              Comment


                              • Otkazana je Belgijska fudbalska liga mozda ce to da pokrene lanac,Briz je proglasen za sampiona i nema ispadanja,svi oni gledaju da nastave,ali ne zavisi od njih nego od vlade to jest lekara dal je bezbedno i tesko da ce biti bezbedno za mnogo liga sto fudbalskih i kosarksakih u Evropi i Americi,o evroligi i ligi sampiona ne vredi trositi reci,sanse su u promilima da se zavrse ikako,samo pogledajte odakle su timovi u tim takmicenjima i saobracaj kojeg nece biti do ko zna kada izmedju drzava,sve je to u domenu nade jer su nenormalne pare u pitanju,ali tako je kako je

                                Comment

                                Working...
                                X