Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se ne propusti, Klemen Prepelič potpisao za Real.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • https://telesport.telegram.hr/price/...ler-honeycutt/

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Jel uspeo neko da izbroji sve igrače koje je Larry Brown doveo u Torino ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Baskonia made official the signing of Youssoupha Fall for the next four years.
          The big man comes from Le Mans where he averaged 11.2 points and 6.9 rebounds per game in Jeep Elite last season.

          alal qrac, strasan potpis
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Povratak Bjelice na evropske parkete i u evropsku kosarku je sjajna vijest!

            Comment


            • Јанис Тима из Басконије у Олимпијакос, одлично раде Грци и Блат у овом прелазном року.

              Comment


              • Prema Grcima Oly je zavrsio prelazni rok.Goss i Mantzaris na pleju meni deluje jako tanko za ozbiljne domete u iducoj sezoni.Takodje su na centru prilicno tanki ako izuzmemo Milutinova.Nije mi najjasnije kako je Blat pristao na ovako prosecan roster.Spanulis je stariji gofinu dana,kao i Printezis...trebace Blatu carobni stapic za ozbiljniji rezultat.
                Pao dovodi dva igraca sa 35 i 36 godina, ako je ko u stanju da potrosi vise lopti od James-a to je Langford. Izgleda da ce zamena za Singleton-a biti Papagnianis. Tanko je sve to i mislim da ce oba grcka tima i ove godine da izduvaju za F4
                Last edited by Gudura; 18-07-18, 22:53.

                Comment


                • Fener je izgleda zavrsio prelazni rok sa 2 out-2 in igraca. Napaljeni Francuz umesto Thompsona, i mladji batica Ennis umesto Wanamaker-a. Ni dobili ni izgubili ove sezone. Francuz je kosarkaski neinteligentan koliko i Thompson,jedino sto je mladji i napaljeniji.Ennis-Wana rokada ne znam sta da mislim...meni deluje da ce Real i ove godine imati najdublji roster

                  Comment


                  • Novajlija u turskoj ligi Bahcesehir potpisao Quino Colom-a.Na stranu sto mi je taj igrac vec koju godinu velika zelja za poziciju 1 u Zvezdi, vec sto sam fasciniran time kolike se pare vrte u Turskoj,kad novajlija u ligi potpisuje legitimnog EL igraca

                    Edit:
                    Potpisali su i Marcus Slaughter-a i Chris Babb-a! Odakle pare?!
                    Last edited by Gudura; 20-07-18, 07:53.

                    Comment


                    • Bitno je postaviti pitanje zašto ovde a ne tamo? Izbriljirao bih i ja kad bih na GSW roster dodao LBJ i Obrvu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sve završeno između Matijasa Lesora i Unikahe.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • http://www.mozzartsport.com/kosarka/...ansferi/301365

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Last edited by dekkard; 22-07-18, 16:14.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ovo bi bilo zanimljivo.

                              Comment


                              • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X