Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lapsus linguae

    Comment


    • Sta uradi Ljulj,grobarima ce da vrati secanja

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Jack View Post
        Sta uradi Ljulj,grobarima ce da vrati secanja

        Kecman style
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment




        • Večerašnjom pobedom Nanterre značajno pobegao Limogesu u borbi za 8. poziciju koja vodi u play-off.


          Comment


          • Ima još 12 kola pomalo i s tim da su od 1-8 svi u pobjedu
            Last edited by Mrkela; 07-03-16, 14:24.

            Comment


            • Vrlo brzo ce Dule da popije sut-kartu. Ne moze da se funkcionise na ovakav nacin - bez znanja engleskog jezika.

              Comment


              • Mislio sam da je ovo nemoguće. Zezno sam se.

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Još jedno upozorenje od strane FIBA.

                  Kamil Novak, izvršni direktor FIBA za “Blic”: Evroliga je ustupak, u Evrokup ne može! http://sport.blic.rs/g9np5p8

                  Saglasni su sa EL, ali EC im ne odgovara. Nadam se samo da neće praviti nikakve radikalne poteze jer je ovo olimpijska godina.

                  Nadam se da će biti dovoljno pameti da izbjegnemo njihove sankcije.

                  Comment


                  • Stankovic potvrdio da ce FIBA izbacivati reprezentacije koje se prikljuce Evrokupu .


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment




                    • Kakav doktor ove igre, vodi čovek Trento do finala sa stilom.

                      Mada kupe to Španci, ne mogu Italijani sa 8 igrača u rosteru da ispariraju finale.

                      Comment


                      • Ma osvajaju Evrokup, sta ti je.

                        8 igraca u rotaciji nije veliki problem, vecina ekipa koristi 8-9 igraca u rotaciji.7 igraca u rotaciji u samim zavrsnicama je vec veliki hendikep.

                        Comment


                        • Unikaha, Valensija, Gran Kanarija, Galatasaraj, Bamberg, Bajern, Alba, Ritas, Hapoel J, Sasari, Redjana, Trento i AEK su sigurni da ce igrati u ULEB-u(vecina u Evrokupu).Ceka se da VTB i ABA liga da potvrde ucesce, Limoz i Asvel ce verovatno isto da prihvate poziv.

                          Vrlo moguce da jedan od timova sa liste otpada zbog Evrokupa, isto vazi i za jedan nemacki tim.Bice najverovatnije 11 timova sa liste+jedan nemacki+Asvel i Limoz+3 iz VTB lige+3 iz ABA lige i ostala cetiri mesta su za sada nepoznanica.

                          Comment


                          • Hahahaha,ma ovo je nerealno sta Bogdan radi,nisu istine neki rekord mora da je postavio,koji put vec
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Ma osvajaju Evrokup, sta ti je.

                              8 igraca u rotaciji nije veliki problem, vecina ekipa koristi 8-9 igraca u rotaciji.7 igraca u rotaciji u samim zavrsnicama je vec veliki hendikep.
                              Gledaj ga kako moj brat Dadvide lagano za poluvreme 13 poena, 5/5 za dva i 1/2 za tri, sa 6 skokova i 1 asistencijom i samo 1 izgubljenom loptom.

                              Predavanje košarke, vrljaviji šut od Harangodija. Lično me po potezima potseća na Savanovića u najsrećnijim danima, samo što ovaj cepa da NBA-a za tamo nekom ok ulogom, siguran sam.

                              Comment


                              • Mnogo sam tuzan sto su ispali, a nisam mogao da gledam tekmu zato sto sam bio na putu.

                                Comment

                                Working...
                                X