Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Casovi ljubavi zagrejali francusku, limoz ponovo pobedio valensiju (ovaj put sa 15 koseva razlike). Pala je barselona i real ali nije leo, bo i ekipa.
    Valensija 2 poraza tokom cele sezone oba od limoza oba od duleta vujosevica.
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Sledeci je EWE.

      Comment


      • Gleda Brajko da mune 1 na Ludvisburg i dodjem slučajno do ovog rezultata

        http://www.rezultati.com/utakmica/C2ruZVlB/#detalji

        pa da l je moguće ?

        Comment


        • Ajmo dule pobedi sada u gostima i prosao si grrupu 90% jer spanci su izgubili i jos vise otezali posao za prolaz
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Makabi ispao iz Eurocupa.Retko odvratna ekipa,raspadaju se ove sezone.

            Comment


            • Dule na pragu prolaska, limoz vodi protiv paoka 39-25. Ako dobiju mec idu na uniks u osmini finala.
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Retko odvratna ekipa ove sezone preciznije rečeno.

                Originally posted by rope View Post
                Dule na pragu prolaska, limoz vodi protiv paoka 39-25. Ako dobiju mec idu na uniks u osmini finala.
                I tu verovatno gori.

                Igrao sam ga za vikend na svim tiketima i oborio mi.

                Comment


                • Ne igras Brajko nikad na Duleta u gostima u ligi pre bitne tekme u Evropi.

                  A posle poraza za vikend znalo se da ce veceras da rutinira.
                  sigpic

                  Comment


                  • Samo da se ispravim limoz ce igrati protiv gran canaria a unics protiv zielona gora.
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Radulov47 View Post
                        Makabi ispao iz Eurocupa.Retko odvratna ekipa,raspadaju se ove sezone.
                        Gledao sam zavrsnicu sinoc, bio prenos na Eurosportu. Igra onaj "nas" Mekel za Makabi. Ja tog igraca nisam znao dok nije potpisao za Zvezdu, pa sam onda kao ispratio njegove partije na EP gde je davao tih nekih 10-15 poena za Izrael. Ono sto je pokazao u Zvezdi, a i sinoc sam to isto video, pa ono nije za ozbiljnu kosarku. Sav njegov posao je, da onim svojim poskakujucim koracima prevede preko pola, i doda beku do sebe, i to je bukvalno to, nadam se da je neko gledao sinoc, pa da potvrdi.

                        Gledao sam ga uzivo u Areni ove godine protiv Fenera, kad je na klupu ispracen zvizducima, pa se nesto kurobecao posle kako ne zna zasto mu zvizde... majko moja.
                        Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                        Comment


                        • Dok je poluvreme, taman da kazem da je ovo uspesan dan za bivse Partizanove igrace.Gist i Raduljica osvojili Grcki Kup, Macvan sa Armanijem slavio u Italiji.To im je prvi trofej u Kupu nakon dvadeset godina.I najbolje za kraj!



                          Last edited by Ricma; 22-02-16, 09:19.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Dok je poluvreme, taman da kazem da je ovo uspesan dan za bivse Partizanove igrace.Gist i Raduljica osvojili Grcki Kup, Macvan sa Armanijem slavio u Italiji.To im je prvi trofej u Kupu nakon dvadeset godina.I najbolje za kraj!
                            Gist i Raduljica osvojili juče? Kod njih je sistem odigravanja kupa sličan fudbalskom. Finale će igrati protiv drugoligaša.

                            Bogdanović i Vesely su osvojili u Turskoj trojkom Bogdana 2 sekunde prije kraja. Takođe u svakoj od tih ekipa imamo i Zvezdine igrače u istom broju, pa da se i mi upišemo

                            Comment


                            • Dobio sam pogresnu dezinformaciju onda.

                              Slobodno se upisite niko vam ne brani.Imate Djenku, Kalinu, Antica i zaboravljenog Kikanovica i treba ih spomenuti.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Dobio sam pogresnu dezinformaciju onda.
                                Jel to onda znaci da si dobio informaciju? Ili je samo i ta dezinformacija nekako...pogresna?
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X