Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oni tu A licencu bas pazljivo cuvaju za Bajern. Sada je vec bolno jasno.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • I ja sam celi dan kontao da Ukrajinci dobijaju mada sam malo istrazio i nije istina, doslo po X koji put do zabune u prevodu ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Pre bi rekao da je bilo "ispitivanje" terena, sad vec poznata taktika EL.

        Super je da Bajern dobije A licencu, posto iz licnog iskustva znam da
        je tamo kosarka popularna koliko i hokej kod nas. Vidi se da razmisljaju.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Bgm ono sto sam ja gledao ove sezone(3-4 meca sto su bila na sport1 tokom lige) i protiv Brosea je bilo puno
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • U Nemackoj su koliko ja znam hale pune redovno.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Minhen ima milion stanovnika vise od Beograda, tako da poseta ne treba da cudi.
              Na kosarku se tamo gleda kao neki vid zabave (slican modus kao NBA), sto je u
              potpunoj suprotnosti od fudbala recimo.

              Ja pricam o kosarkaskoj kulturi, gde ces retko gde videti da klinci pikaju basket.
              Dok sam bio tamo isao sam redovno "na kos", i bukvalno bio sam samcijat, a ziveo
              sam u high density populated area. Nemci praktikuju da "sve mogu kupiti parama",
              sto je okej, ali ukoliko nisi kreativan/talentovan dzabe ti to sve.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Ako predju u onu veliku Olimpijsku halu, to ce biti spektakl. Kod Nemaca to bas izgleda kao NBA, taj nivo.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Al' bukvalno , pa primer pravi Brose-Partizan, bukvalno kao u NBA, let's go Brose i defence... Jos ono izmedju cetvrtina ona zvezde i cuda, ovo za let's go nisam siguran ali defence je bio dosta puta
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Cini mi se da Nemacka jedina ima kapacitet da izgura taj NBA model
                    u Evropi. Od ostalih 'leba nema. Slicno su uradili i sa rukometom. Sve
                    je pitanje profita, a kad se dobro zaradjuje onda se jos bolje i trosi.
                    Jedino sto jos uvek nemaju taj nivo potrosacke kulture poput USA.

                    Olympiahalle ima neki kapacitet od 13,000 mesta. Citav taj kompleks
                    Olympiapark je fantastican, i iz godine u godinu se ulaze u njega.
                    1972. godine izgradjena, a izgleda bolje od nase Arene, ili onih arena
                    u Hrvatskoj sto su gradili za rukometno prvenstvo.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Topla dobrodoslica!





                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment




                      • http://www.euroleague.net/euroleague.../i/114461/6330
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Skariolo Koga Kemzura trenira a da je u EL ?
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Posto su vec pocele razne kombinacije:



                            Mesto u poslednjem sesiru ce popuniti pobednik kvalifikacionog
                            turnira Evrolige na kojem ucestvuje 8 ekipa:

                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Niko ne prica da je Igokea odustala od kvalifikacija? Po meni ocekivano. Verovatno ce neki Hrvati in.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Sta ce Hrvati tamo? Mislis onako cisto turisticki?

                                Vidis da je EL zadnjih nedelju dana isla svuda po Evropi
                                da nudi ucesce, i opet nisu nakupili dovoljno. Smesno.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X