Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Drzava finansira dva kluba da bi svi mogli doci u BG,napuniti stadion i tako zaraditi pare kroz PDV koji je 18% i koji kucaju svaki desetu zanimljivo...

    Mislio sam uzeti Jug tu gdeje Bela Loza..mozda i uzmem...da pokrenem zvizdanje Felipeu Covicu..Videcu jos..mozda..
    PDV je 20 % ali ajde, kao da je bitan Vesic u toj prici. Postoje Vesici i u Svilaljncu , Novom Sadu, Valjevu, ali dzabe kada tamo ne moze nijedan klub da privuce publiku kao sto klub u kome igra taj kome ces zvizdati dovuce publiku. Daleko od toga da ja njega podrzavam ili njegovog shefa to je vec opste poznato, nisam bio ni za Slobu ali to mi nije sprecilo da navijam za FK CZ tada.

    Mnogo si hrabar iza tastature, a svakako mozes zvizdati niko te pipnuti nece ,imaces odeljak za FC BAYERN navijace u Areni ako takvih i postoje u Beogradu osim tebe tako da uzivaj u utakmici. Tu smo da se druzimo a ne da se pljujemo koji ti je moj.
    Last edited by Karamazov; 07-09-19, 10:32.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      PDV je 20 % ali ajde, kao da je bitan Vesic u toj prici. Postoje Vesici i u Svilaljncu , Novom Sadu, Valjevu, ali dzabe kada tamo ne moze nijedan klub da privuce publiku kao sto klub u kome igra taj kome ces zvizdati dovuce publiku. Daleko od toga da ja njega podrzavam ili njegovog shefa to je vec opste poznato, nisam bio ni za Slobu ali to mi nije sprecilo da navijam za FK CZ tada.

      Mnogo si hrabar iza tastature, a svakako mozes zvizdati niko te pipnuti nece ,imaces odeljak za FC BAYERN navijace u Areni ako takvih i postoje u Beogradu osim tebe tako da uzivaj u utakmici. Tu smo da se druzimo a ne da se pljujemo koji ti je moj.
      Ma nista u zivotu nije bitno sem da Zvezda pobedi Zivela majka Srbija, vesic pa sto ne i vucic ako udjemo u 8 ?

      Salim se ja Sarac,volim da diskutujem sa tobom,volim tu tvoju strast...sve moze da seopravda ako ima dovoljno ljubavi i motivacije
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Jbg ne može Čović biti kriv što neko ne živi u Beogradu, jedinoj metropoli u regionu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Jbg ne može Čović biti kriv što neko ne živi u Beogradu, jedinoj metropoli u regionu.
          Mi nismo metropola,ali smo prestonica kulture 2021

          Malo da Vam pokazemo sta je kultura
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Eto šale niotkuda. Razlika između Beograda i Novog Sada je kao razlika između Berlina i Beograda.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Jos ce ispasti da Nebojsa volontira u Zvezdi [emoji1]

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Nebojša je svima pokazao kako se vodi košarkaški klub u regionu. Njegova menadžerska sposobnost je suvo zlato.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Jbg ne može Čović biti kriv što neko ne živi u Beogradu, jedinoj metropoli u regionu.

                  Originally posted by dekkard View Post
                  Eto šale niotkuda. Razlika između Beograda i Novog Sada je kao razlika između Berlina i Beograda.
                  Ova dva posta su za ban.

                  Prvi zbog zaslepljenosti, drugi zbog trolovanja.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Ova dva posta su za ban.

                    Prvi zbog zaslepljenosti, drugi zbog trolovanja.
                    Koja je još metropola u regionu, prvenstveno sam mislio na ex-yu prostor? Drugo je subjektivna percepcija, to što misliš da je trolovanje znači da si pogođen njom.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Zagreb, sine. Mozda nekih 400000 ima manje stanovnika od Beograda. A pod region spadaju i Budimpesta, Bukurest i Sofija.

                      Elementarno nepoznavanje geografije.

                      Naravno da je trolovanje kada poredis grad koji je najrazvijeniji u Evropi sa Beogradom, razlika izmedju Beograda i Babusnice je manja.

                      Razlika izmedju Beograda i NS je otprilike kao i Budimpeste i Beograda.
                      Last edited by Ricma; 08-09-19, 14:48.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Zagreb, sine. Mozda nekih 400000 ima manje stanovnika od Beograda. A pod region spadaju i Budimpesta, Bukurest i Sofija.

                        Elementarno nepoznavanje geografije.

                        Naravno da je trolovanje kada poredis grad koji je najrazvijeniji u Evropi sa Beogradom, razlika izmedju Beograda i Babusnice je manja.

                        Razlika izmedju Beograda i NS je otprilike kao i Budimpeste i Beograda.
                        Nema 400k nego preko milion manje. Rekao sam da sam mislio na ex-yu region.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • 1,228,941

                          Isto kao i kada Beogradu prikljucis Mladenovac, Lazarevac i druge opstine.

                          A i kada gledas iskljucivo samo grad, razlika je oko 400k. Zagreb jeste manji od milion bez prigradskih opstina, Beograd jedva da prelazi milion.

                          Comment


                          • Inače Zagrebia nema prigradske opĆine?
                            A i koja je on metropola, kad peva Tompson ???

                            Comment


                            • Lepo pojačanje dobio Ergin Ataman.
                              Novi "pivar" postao Kris Singlton.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Пера Ложач View Post
                                Inače Zagrebia nema prigradske opĆine?
                                Nigde ja nisam to napisao.

                                Rekao sam cak i kada se gledaju iskljucivo gradovi da je razlika oko 400k. Citaj sa vise fokusa moje postove ili se ne javljaj uopste. Kada se ukljuce prigradske opstine, razlika je malo veca od 400k.

                                Comment

                                Working...
                                X