Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jordan Farmar se vratio u Maccabi.

    Comment


    • Parahuski, centar Nizhnyja koji je odigrao vrlo dobru sezonu, novi je igrac UNICSA. Takodje Arturas Milaknis je novo pojacanje za UNICS.

      Hejns iz Makabija presao u Sassarija.

      Patrik Jang potpisao za Olimpijakosa, kao zamena za Danstona koji je otisao u Efes. Potpisao na 2 godine u koje ce zaraditi 1,6 miliona dolara, takodje i Heket iz Armanija, strasno radi skauting tim Olyja..

      Jenkins potpisao za Armani, isto tako James McLean koji je odigrao fantasticnu sezonu u ALBA, Lafajet iz Olyja i reprezentativni plej Cincarini.

      Pinar Karsijaka i nakon sve prodaje, imace bas dobar tim... Doveli su Reglenda, Coltona Ajversona iz Laborala i Justina Cartera iz Galate...

      Sve u svemu, bice ovo jos uzbudljivija i meni cini se bolja sezone Evrolige koje nam sledi...

      Comment


      • Fenerbahce potpisao još jedno veliko pojačanje

        Istanbulski Fenerbahce ne prestaje dovoditi skupa pojačanja.

        Nakon što su iz Pinar Karsiyake doveli Bobbya Dixona, sada su iz NBA lige doveli reprezentativca Italije Gigija Datomea.

        Gigi Datome je u proteklim sezonama nosio dres Boston Celticsa i Detroit Pistonsa.

        U pitanju je trogodišnji ugovor koji je Datome potpisao sa Fenerom.

        Last edited by Rossonero; 14-07-15, 13:26.

        Comment


        • Швед потписао трогодишњи уговор са Химкијем, вредан 10.2 милиона долара. Сунце ти јебем! Сад је најплаћенији играч у Европи.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • - Od svoje 17. godine igram za reprezentaciju i nikad me nije interesovalo koliko ima novca, gdje će biti pripreme, ko će igrati. Da selektor pozove 10 kadete i mene, ja bih se odazvao i igrao. Ovo nije moja odluka, već sam jednostavno primoran propustiti Euro. Phoenix je pristao na sve moje uslove i oni mene vide kao investiciju i jednostavno žele da me imaju u rosteru. Pokušao sam ih ubijediti kako je Euro dobar za mene, kako bih povratio formu, imao utakmica prije početka sezone, a rekli su samo kako ću i sa njima imati dovoljan broj utakmica. Borio sam se za plasman na Euro, igrao kvalifikacije i svi su vidjeli koliko mi je to bitno i meni je jako žao, jer nisam birao bolest, ona se jednostavno desila. Nisam izabrao da umalo umrem, kako bih se izvukao od igranja. Morate shvatiti da je nastup na Euru velika stvar za mene, jer ja volim svoju zemlju i volim košarku, ali nekad ne utičemo na sve što se dešava okolo nas...
            Mirza Teletovic


            Bas ono o cemu sam pricao pre par nedelja.Jos jedan dokaz koliko klupska kosarka devalorizuje reprezentativnu.

            Comment


            • Koliko momak podsjeća na Bjelicu, samo što je dosta brži, agilniji i čini se bolji šuter.

              Comment


              • Њуз:
                - Изгледа да је готова прича око Калинићевог прелаза у Фенер. Ускоро би требало и да се озваничи информација.
                - Штимац није више кошаркаш минхенског Бајерна
                - Лука Жорић је нови играч Цедевите
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Kenan Sipahi u Karsijaku...

                  Comment


                  • Званично: Огњен Кузмић је нови играч Панатинаикоса

                    Све центре у Грчку!
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Cedevita odradila strasan posao sa Zoricem...

                      A sto se PAO tice, bice oni dobri sledece sezone, ali ne treba biti euforican, jos su oni miljama udaljeni od evropskih sila...

                      Ja jos uvijek cekam da se ljudi iz Zvezde vrate sa mora pa da pocne prelazni rok, sta je ovo klupa nam prazna a oni mjesec dana o Kalinicu pricaju...

                      Tapatalk

                      Comment


                      • Comment


                        • Немања Крстић и Стефан Настић у Игокеи. Фина појачања.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Stigao je na blaugrani jedan jako dobar trojkas koj ja mnogu volim gledati Arroyo

                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Canadian sharp-shooter Brady Heslip move from Igokea to Cantu
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X