Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Košarkaš Galatasaraja, Zoran Erceg, MVP sedmog kola Evrolige, u kojem je plej Crvene zvezde Markus Vilijams postao rekorder, sa 17 asistencija.

    Erceg je u pobedi svog tima nad crveno-belima sa 110:103 posle dva produžetka, upisao 32 poena, sedam skokova i po dve asistencije i ukradene lopte, što mu je donelo indeks 41.

    Iza Ercega našao se centar Crvene Zvezde, Boban Marjanović, koji je imao indeks korisnosti 39
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • http://www.laola1.tv

      Olympiacos - PAOK live

      Na istom sajtu može se pratiti i litvanska, baltička, nemačka i korejska liga
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Довла Марли попио отказ у Игокеи.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=927448

          Go**a ostaju go**a ceo zivot,zabraniti Galatasaraju da igra pred publikom do kraja sezone samo nema ljudi koji ce ih kazniti sve je to otislo niz reku.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • А ко је очекивао ишта више од проклете стоке? Одавно се зна да су на нивоу ових магарцојебача испод нас.

            Лепо један лик написао у коментару. Јебеш ми тај професионализам и те паре ако се не бих покупио и отишао одатле (да сам на месту Ерцега/Мицова). Не да бих отишао него бих их и отерао у три пичке материне, онако, одмах после ових звиждука, на сред терена.
            Last edited by Урош94; 23-11-14, 20:20.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Ma nema tu morala brate obojica su tu zbog para,nece oni to uraditi nikad.Krivo im je bilo(verovatno) ali nista vise od toga ne bi preduzeli.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Јер су говна. А то што би вероватно велика већина исто поступила не значи да ни та већина њих нису говна него да је мањина нормална.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Malo je danas postenih ljudi i patriota onih pravih,svima su pare popile mozak,jbg to je surova realnost svakog sporta
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Pops Mensa Bondu, prosle godine igrac Galatasaraya, potpisao za Hapoel

                    Comment


                    • I pored poraza njegove ekipe , Nedovic je postigao 1o poena, i sa 2 poteza podsetio da se vraca u formu, o,34 i o,42



                      Spoiler
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • njima je stvarno krajnje vreme da oteraju Perasa (ako vec nisu posle jucerasnje bruke)

                        Comment


                        • Бобан Марјановић је МВП досадашњег тока Евролиге. После шест кола Звездин центар има просечан индекс успешности 24,16. Иза њега је још један Србин, плеј московског ЦСКА Милош Теодосић (20,6)
                          Бобан је први и на листи најбољих скакача. Звездин центар у просеку има 9,83 скока по утакмици

                          Први асистент Евролиге је Милош Теодосић (8,4 по мечу), а следи га Маркус Вилијамс из Црвене звезде (8 асистенција по мечу)


                          Spoiler
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...o-Galatasaraja

                            Ne znam šta bi reko...
                            Uglavnom, čestitke njemu što je našao klub, ne znam šta je kakio i išao uopšte tamo...
                            Last edited by Bastia33; 02-12-14, 16:47.

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...o-Galatasaraja

                              Ne znam šta bi reko...
                              Uglavnom, čestitke njemu što je našao klub, ne znam šta je kakio i išao uopšte tamo...

                              Sto kazes ne znam ni sta je trazio tamo-igracki bi stagnirao to sigurno.
                              Mada nije mi drago sto u taj "prokleti" Turski klub
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Пишете као да је званично отишао тамо. А није, нити ће. Остаје у Кини да лади јаја.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X