Announcement

Collapse
No announcement yet.

CALCIO nekada...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    El Chino

    Spoiler
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #32
      Gde vam je bre Ricardo?

      Spoiler

      Spoiler

      Spoiler


      Steta sto su ga povrede omele u Realu, ali ono sto je radio u Milanu je genijalno.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #33
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #34

          Lično jedan od najdražih nogometaša koji su nosili dres Stare dame. Big Pavel!

          Comment


          • #35
            Spoiler


            Spoiler
            Last edited by LBJmvpFORlife; 03-06-12, 13:32.

            Comment


            • #36
              Devedesetih, mozda sredinom, bila emisija ''Italijanska fudbalska tv liga'', sa pregledom svih tekmi i golovima....komentator legenda. Bio sam osnovac i nisam propustao tu emisiju. Koje su sve face tada igrale....

              Comment


              • #37
                Spoiler
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Листам ти ја јт и дођем ти до ове прославе гола Зидана у Јувеу, како се само сјебао. Иначе овај пад је дуго био уводна шпица емисије Тото спортска прогноза Народне лутрије Србије.

                  Spoiler

                  Comment


                  • #39
                    Spoiler
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #40
                      Za mog brata Ajkulicu <3 Sta kazes, moglo bi nesto ovako da se ponovi ove sezone
                      http://www.nytimes.com/2000/05/15/sp...final-day.html

                      Zanimljivo da je godinu dana pre toga Perugia opet odlucila sampiona i to ovoga puta Lazio prepustio titulu Milanu u poslednjem kolu

                      Kolko se dobar fudbal peglao tada, steta sto sam bio klinac pa nisam vise cenio kao sto bih sada, al opet sam uzivao

                      btw zanimljiv ovaj transfermarkt sta sve ima da se sazna

                      evo tabele te godine i najvecih transfera. Vieri smeker drugu sezonu za redom no1

                      http://www.transfermarkt.co.uk/en/se..._IT1_1999.html
                      Last edited by prskaj; 08-01-13, 20:54.
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • #41
                        Сећам се те сезоне као да је јуче била, велики део Србије славио а ја се роб покуњио
                        Сутра све домаће новине величају Лацио јер су тамо играли Деки и Миха, међутим за Јуве је пеглао Дарко Ковачевић мој велики брат
                        Ипак Лацио нам је вратио две сезоне касније када су у последњем колу победили Интер 4:2 и на тај начин нам омогућили да се попнемо на врх


                        Што се ове сезоне тиче, прскај брате сањаш много, класа смо за вас ;)

                        Comment


                        • #42
                          Brajkulice, zar nije to bila sezona kad je pobeda Interu donosila titulu, i čak vodili 0:2 ?
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • #43
                            To sam sad hteo da postavim, najjaca tekma, buraz umire za Inter, mene boli uvo al naravno navijam za Lazio iz sveg srca samo da Inter ne uzme i moj buraz da se ne raduje...na kraju se pobismo
                            Kolko se secam prvo je Inter dao gol a onda smo ih nakantali...sad cu bas da pogledam
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Mladen View Post
                              Brajkulice, zar nije to bila sezona kad je pobeda Interu donosila titulu, i čak vodili 0:2 ?
                              То је ова текма што сам поставио, сезона 2001/2002

                              Comment


                              • #45
                                Vodio Inter sa 1:0 i 2:1, onda Lazio prekrenuo. Brat Poborsky dao dva gola i pre meca je najavio da ce dati sve da pobedete. Tako je barem obecao Nedvedu. A jos jedan brat, al u redovima Intera, Vladislav Gresko se pobrinuo da Juve uzme titulu Kako je ta panjina od igraca pogresila majko mila

                                Comment

                                Working...
                                X