Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane da li si video koliko je naložen, kao da je finale GSa.

    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Ma u teskom rikvercu je odradio ovo,sve bez obe ruke i jedne noge bi dobio fake Nishikorija

      Nalozen je ko moja baba kad mora da se penje na deseti sprat,ali bice bolje kad bude imao protivnike

      Comment


      • Niko da pomene strašan preokret Kolšrajbera, stičem utisak da se jutros slabo pratilo.

        Švarcman pod velikim pritiskom emocija, nije lako igrati protiv zemlje iz koje su ti koreni, tužna životna priča
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Na sta lici Marko Djokovic.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Je l' 24. finale?
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Je l' 24. finale?
              http://letmegooglethat.com/?q=Davis+cup+2019

              Comment


              • Zimonjo samo sto ne uskoci na teren u ovoj igri parova, vidi se da je i dalje in

                a Janko izgleda nosi carape sa DK debija jos iz proslog milenijuma u bojama stare zastave (:

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Nije ovo dobra dubl kombinacija. Moraće nešto da se menja protiv Francuza.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Na sta lici Marko Djokovic.
                      Malo liči na Felija a ono više vajmia oca.

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • koji maratonski tajbrejk dubla njemci argentina.. Boris Beker u ulozi vodje navijaca (:
                        gaucosi na kraju izvlace deblji kraj, 18:20 ger
                        za svabe ne igra Schasza

                        nasi servirali hladnu osvetu japancima za duel od pr 88 god
                        https://www.daviscup.com/en/draws-re...SRB&nright=JPN
                        Last edited by cssr; 20-11-19, 19:44.

                        Comment


                        • Britanci iznijeli 3 boda na sirovi talent. Od 11 sati trajao dvoboj. Mega maraton. Ne znam sto im nije Edmund igrao, Evans propustio seevis za mec i da sve rijesi puno ranije

                          Comment


                          • OSecaj je kao da samo Spanija igra Davis Cup, a ostali ko zna sta. Dobro i protivnici Spanije. Unistili su ovo takmicenje, to sada definitivno moze da se potvrdi. Da li je i 20% danas bilo puno na mecevima Srbije?

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              I posle zasto Vucic i slicni vladaju ovde?
                              Na ovoj temi je to sasvim jasno, samo botovski sendvicarski postovi, niko nije napisao nijednu kritiku (iako ih ima, pocevsi od aplikacije koja ne radi, od loseg sajta koji ne pokazuje live score, od toga da je tesko naci ko prenosi, Fritz koji pita zvanican nalog kako Amerikanci da gledaju jer na jednom mestu pise jedno, na drugom drugo a niko mu nije nista odgovorio,u proseku mali broj gledalaca, kasni zavrsetak meceva a sutra treba da se igra nov mec itd), gledaju se mecevi koje nikad ne bi gledali ili se kao komentarisu itd.
                              Kad neko misli drugacije, to je automatski i apsolutni napad sa svih strana...mrtvo more ovde vlada, oduvek je i vladalo

                              I sad cete da kazete da sam preozbiljno ovo shvatila, da je ovo samo DC, ali na ovakvim malim stvarima se i vidi karakter, a vecina ovde ima karakter lemmingsa.
                              Ovde kod dela sa Fricom sam puk'o. Sramota!

                              Comment


                              • Svaka čast Borni Gojo. Odigrao je odličan meč protiv Rafe. Ovo mu je tek prva sezona kao profesionalac. Ovaj dečku ima potencial da bude TOP 30.

                                U svakom slučaju sviđa mi se ovaj Davis cup. Nek bude polufinale Srbijs vs Australija - Nole Vs Kyrgios ili možda Espana vs Australija - Rafa vs Kyrgios a volio bio finale od snova Srbija vs Espana - Nole vs Rafa.

                                Comment

                                Working...
                                X