Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=jagodica link=topic=1286.msg147816#msg147816 date=1278963794]
    da, jer je zadnji meč sa Argentinom odigran kod nas..
    nije mi jasno kako se odredjuje domaćinstvo na osnovu žreba..
    ali nema veze, daj prvo da pobedimo Berdiha..

    Bojana, ipak mi se više svidja potpis od avatara.. Vladan je baš bio maštovit..
    [/quote]Ma Berdih kakav je ponekad mogu i ja da ga pobedim! $#^%RT a ponekad mozda da pobedi svakog...Nadajmo se da nece biti u svom "elementu" $#^%RT i onda je j... jeza! $#^%RT
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      DK: Srbija - Češka u Areni

      Izabrali smo tvrdu podlogu i s' obzirom na to u kakvoj je formi Stpeanek, tj. nije u formi, mislim da smo bas veliki favoriti. Doduse oni imaju i dobar dubl, tako da ce taj poen biti strasno bitan.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Ma, da, tvrda podloga je najbolji izbor .. Mislim da ce dubl da odluci, jer racunam da Nole i Berdih dobiju kao prvi igraci ..

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Ocekivano izabran hard,mislim da nece biti problema oko prolaska u finale @(*6sd$%
          sigpic

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            #$&+|r

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              MI !! h5g6k8

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                trebali biste proci Cehe ali nisam siguran ko je favorit u finalu... Mozda prevagu donese dubl, jer u singlu, iskreno receno, Tipsarevic i Troicki su vam "uzdanice" koliko su njima Monaco, Schwank i Zeballos (citaj: sve je moguce)

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Razume se, Srbija $#^%RT $8#a
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Djokovic-Berdih,to ce biti odlucujuci mech uz dubl
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Ako budemo imali malo sportske srece mi...I ako jos rancuzi izbace Argentinu, a mi prezivimo Cehe zna se titula ce u Srbiju!!!


                      Marakana, where amazing happens

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Imamo velike sanse ovaj put... I#^@8

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Sve je moguce! $#^%RT


                          Sto se tice nas,imamo Novaka Djokovica,koji je u sasvim solidnoj formi,i ima jos vremena da je jos vise poboljsa do duela sa Ceskom.Ista situacija je i sa njihovim Berdihom.E sad,drugi singl je mali problem,cini mi se vise njima nego nama!


                          Stepanek je u losoj formi posle one pauze koju je imao,ali on je vrhunski igrac,i sigurno ce je popraviti do naseg duela...Ostali njihovi igraci tesko da mogu da pariraju Noletu i Janku ili Viktoru...

                          Janko je bio u odlicnoj formi,ali opet j***** povreda! &*(@W6 videcemo u kakvom je stanju na US Openu...

                          Viktora ne mogu nikako da procenim...odigra jedan mec dobro,pa sledeci katastrofalno...ali dobra stvar u Dejvis kupu je to sto ce biti dovoljno da odigra i taj jedan mec kako treba...

                          U dublu smo,naravno,veliki favoriti!Za nas ce sigurno igrati Ziki a sa njim verovatno Janko,dok bi za njih trebalo da nastupi Lukas Dluhi(Top 10 dubl igrac,za one koji ne znaju! $#^%RT ) i verovatno Stepanek,mada oni vole da menjaju te kombinacije,pa se moze desiti da nam se suprotstave Stepanek i Berdih,kao sto je bilo protiv Spanaca prosle godine...

                          Sto se drugog polufinala tice,po meni je favorit Francuska!Najvazniji razlogomacin je Francuska!

                          Argentincima je Nalbandian trenutno jedini igrac koji je u dobroj formi.Del Potro je povredjen,dok Monako,Sebaljos i Svank ne prikazuju partije kakve umeju...druga stvar,ova trojica prikazuju dosta bolje partije na sljaci nego na betonu,a kontam da ce Fracuzi, kao domacini, izabrati beton za podlogu . . .

                          Francuzi imaju Monfisa,koji gine kad igra za svoju zemlju!Conga je povredjen,tako da ce verovatno drugi igrac biti ili Mikael Ljodra ili Zilijen Beneto.Beneto je prosle nedelje pruzio,pa malo je reci,FENOMENALNU partiju protiv Rafe,ali na kraju se ipak Nadal izvukao...Ako Beneto tako nastavi,bez sumnje ce mnooooogo problema zadavati protivnicima na US Openu,ko zna,mozda on bude najvece iznenadjenje tog turnira!Lodra je u proslom "Dejvis Kup" mecu protiv Spanije,izneo najveci deo tereta na svojim ledjima!Prvo pobeda protiv Verdaska,a onda pobeda u dublu sa Benetoom protiv,cini mi se,Lopeza i Verdaska!

                          U dublu dobijaju Francuzi...Lodra i Beneto razbijaju!

                          Tako da,moja prognoza za veliko finale je: SRBIJA-FRANCUSKA
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            a mozda i simon bude igrao &%@5w8&*
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Molio bi da mi neko odgovori ako zna na pitanje,kako se boduje DC posto znam da se sve do nedavno nije bodovalo p%8@....
                              Shànghǎi 2005

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Potpredsednik ITF Huan Margets precizirao je da će Dejvis kup biti u rangu turnira iz Masters serije. Drugim rečima, teniseri koji cele godine učestvuju u Svetskoj grupi ovog ekipnog takmičenja moći će da računaju na onoliko ATP poena, koliko bi dobili adekvatno pobedama na jednom Masters turniru.
                                (%fsd%&j ni meni nije najjasnije

                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X