Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=nikola16 link=topic=1286.msg171039#msg171039 date=1285003281]
    Kakve su to glupe price o tome kako je publika "izlecila koleno" ,a i ovaj Novak mnogo kaki ( %QWT&W)
    [/quote]


    Nisi gledao?!

    Neverovatan primer kanalisanja ogromne energije u Jogovicevo koleno &8@^J
    Cudo se desilo &+I}\

    Jogovic je sinoc u kaficu pricao kako je mantrao ceo svoj mec i ceo Tipsin mec.
    Kaze da je mantra bila neverovatna i da je sjedinila njega i publiku, izlacila mu koleno i pomogla da pobedi i on i Tipsa.

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Samo mantra, suze i mangulicina placenta doktorke Kovacevic. Salatara je zagarantovana.

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        [quote author=nikola16 link=topic=1286.msg171039#msg171039 date=1285003281]
        Kakve su to glupe price o tome kako je publika "izlecila koleno" ,
        [/quote]
        Nisu glupe.Imaj malo vjere u natprirodno,u snagu ljudskih misli i zelja.Koljeno je bilo u losem stanju,ja sam sa usana Obradovica procitao:"Novak ne moze ovo da nastavi,koljeno izgleda lose,izgleda mnogo lose" //h*svb
        Dijani je takodje sve bilo jasno,suze su se pojavile u ocima,Srle je poceo da se preznojava,Novak nije mogao nista,bed lak rekli bi Englezi.Maltene su ga ponijeli do klupe,a onda je Viktor tiho izustio:"Koljeno izgleda uzasno"
        Vise se nista nije moglo,ovo je bio kraj meca,a onda se nesto promijenilu,u vazduhu se osjetila neke energija,neka neobjasnjiva energija.Djevojcica kojoj je na licu pisalo I LOVE YOU NOLE je pocela da place,pocela da vice:"Ne daj se Nole",a ubrzo su je ispratile i ostale djevojke i djevojcice u Areni.I muskarci su plakali,svi su plakali!Plakali su nenormalno,vidjeli su da se koljenu vraca boja,da Novak odjednom podize glavu i sa nevjericom gleda,kao da se pita:"Pa je li moguce ovo"
        Viktoru nista nije bilo jasno:"Sad koljeno uopste ne izgleda uzasno"sa ceskanjem po glavi prokomentarisa (%fsd%&j
        A one su i dalje plakale,sto vise suza,to bolje i brze ozdravljenje koljena.Misterija,nemoguce,natprirodno,da li je Mars bio u Saturnovom redu ili su suze djevojcica koje neizmjerno vole svog idola dovele do toga da koljeno iscijeli,ako mene pitas,onda je to ovo drugo!
        [quote author=nikola16 link=topic=1286.msg171039#msg171039 date=1285003281]
        a i ovaj Novak mnogo kaki ( %QWT&W)
        [/quote]
        Imao je dijareju u petak!Lineks,otac Ivancic i dva sina Ivancica su spasila stvar!
        sigpic

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Realno, ne moze bolje od ovoga da se objasni &8@^J
          Ko nije gledao mec, evo ga u Vladanovom postu &+I}\

          Jednom i ja da prisustvujem nekom cudu.

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            ma da je i bez koljena i ruku, ja znam jedno...mi osvajamo DC .. l5'%9

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Vladaneeee,nemoj opet tu tuznu pricu //h*svb
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=Vladan link=topic=1286.msg171057#msg171057 date=1285006413]
                [quote author=nikola16 link=topic=1286.msg171039#msg171039 date=1285003281]
                Kakve su to glupe price o tome kako je publika "izlecila koleno" ,
                [/quote]
                Nisu glupe.Imaj malo vjere u natprirodno,u snagu ljudskih misli i zelja.Koljeno je bilo u losem stanju,ja sam sa usana Obradovica procitao:"Novak ne moze ovo da nastavi,koljeno izgleda lose,izgleda mnogo lose" //h*svb
                Dijani je takodje sve bilo jasno,suze su se pojavile u ocima,Srle je poceo da se preznojava,Novak nije mogao nista,bed lak rekli bi Englezi.Maltene su ga ponijeli do klupe,a onda je Viktor tiho izustio:"Koljeno izgleda uzasno"
                Vise se nista nije moglo,ovo je bio kraj meca,a onda se nesto promijenilu,u vazduhu se osjetila neke energija,neka neobjasnjiva energija.Djevojcica kojoj je na licu pisalo I LOVE YOU NOLE je pocela da place,pocela da vice:"Ne daj se Nole",a ubrzo su je ispratile i ostale djevojke i djevojcice u Areni.I muskarci su plakali,svi su plakali!Plakali su nenormalno,vidjeli su da se koljenu vraca boja,da Novak odjednom podize glavu i sa nevjericom gleda,kao da se pita:"Pa je li moguce ovo"
                Viktoru nista nije bilo jasno:"Sad koljeno uopste ne izgleda uzasno"sa ceskanjem po glavi prokomentarisa (%fsd%&j
                A one su i dalje plakale,sto vise suza,to bolje i brze ozdravljenje koljena.Misterija,nemoguce,natprirodno,da li je Mars bio u Saturnovom redu ili su suze djevojcica koje neizmjerno vole svog idola dovele do toga da koljeno iscijeli,ako mene pitas,onda je to ovo drugo!
                [quote author=nikola16 link=topic=1286.msg171039#msg171039 date=1285003281]
                a i ovaj Novak mnogo kaki ( %QWT&W)
                [/quote]
                Imao je dijareju u petak!Lineks,otac Ivancic i dva sina Ivancica su spasila stvar!
                [/quote]

                Ja sam se najezio .. najiskrenije !!

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=tuta bugarin link=topic=1286.msg171118#msg171118 date=1285022631]
                  e
                  tose već zove mađija
                  a
                  isto tako takođe
                  kasam seja bijo jednom ozbiljno pofredio
                  doklen sam bio seko suu slannu pa poseko prs
                  ja metijo plaster
                  i prošlo

                  lutajući reporter tuta bugarin
                  nežno šapće sneguljici
                  dok patuljci ruju
                  u rudnici
                  [/quote]
                  a kojesigu
                  o
                  plasterou koristil
                  ea?

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Danas sam premotavao snimak, iznova i iznova, analizirao. Majka Nenada Zimonjica je bila na tribinama, u nekoj cudnoj garderobi. Sumnjivog izgleda, i josh sumnjivijeg pokreta ruku, kao Africki vrach, upravljala je zemaljskim silama, i donijela prevage kod izljechenja. Tako da ostajem pri mishljenju da je ona izlijechila koljeno.

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Ma jok, samo snaga dlanova, i stalno prisustvo. %QWT&W

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Oce se Novaku da posle prekida meca iz njemu samo poznatih razloga ,kada gubi ,da okrene mec u svoju koris.Ne mogu da se ne nasmijem svaki put kad to vidim i sjetim se rijeci Conge sa proslogodisnjeg AO &*#GI(]

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=marina link=topic=1286.msg171168#msg171168 date=1285069001]
                          Oce se Novaku da posle prekida meca iz njemu samo poznatih razloga ,kada gubi ,da okrene mec u svoju koris.Ne mogu da se ne nasmijem svaki put kad to vidim i sjetim se rijeci Conge sa proslogodisnjeg AO &*#GI(]
                          [/quote]

                          jest vala, baš je dobro što te zasmejava..
                          meni nije bilo ni malo prijatno da to gledam.. prvo na šta sam pomislila (onako sebično) je da neće moći da nastavi,znači, propala bi nam istorijska šansa za DC finale..
                          a onda sam pomislila da ta povreda može da ga udalji sa terena na duži period, što bi me,zapravo, mnogo više rastužilo..
                          i uvek strepim kod tih njegovoh proklizavanja na hardu..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            [quote author=marina link=topic=1286.msg171168#msg171168 date=1285069001]
                            Oce se Novaku da posle prekida meca iz njemu samo poznatih razloga ,kada gubi ,da okrene mec u svoju koris.Ne mogu da se ne nasmijem svaki put kad to vidim i sjetim se rijeci Conge sa proslogodisnjeg AO &*#GI(]
                            [/quote]sta je conga bio rekao?
                            ne pratim bas tenis $#^%RT

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Kao Novaku se desava da u toku meca mu nije dobro pa pobijedi nisam htio da se to i meni desi pa sam pojacao i na kraju dobio mec .Nesto u tom smislu.Bio je kulturan da bi rekao folira se

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                takvo simuliranje povrede nije zabeleženo u tenisu do sad.. &+I}\
                                dečko je pogrešio zanimanje.. trebao je biti glumac.. $#^%RT
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X