Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potrebniji je na terenu sa momcima kao podrska nego bilo koja priprema za cirkuzanta.
    Koje pripreme i trening pred DC, pa celu godinu covek trenira kroz meceve, ubedjen sam da Rodzer, Novak, Rafa kad su zdravi da mogu da ne pipnu reket 20 dana i ima da ostalu boraniju dobijaju 1/1 u 90% slucajeva.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Deka Rodzer, prohladno mu u hali, pa sto ne obuce onaj dzemper koji nosi u junu na Wu
      sigpic

      Comment


      • kakva slika

        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Što se tiče Federerovih ledja ništa novo,čovek u Londonu nije hteo da reskira da pogorša povredu.Da li je uzeo injekcije ili ne,mislim da nije.A,sigurna sam da on sutra neće igrati,već će se čuvati za nedelju,a pošto bi on sutra trebalo da otvori finale ,ako dobro ispratih,to znači da bi u nedelju igrao drugi,što će reći ako Sten sutra uzme bod,i u nedelju,a dubl dobro u subotu odradi svoj posao,on neće ni u nedelju na teren.Iako sam navijač Novaka Djokovića,poštujem Rodžerove rezultate,i znam da je samo 3 puta u karijeri(od 1400 i nešto odigranih mečeva)predao.A to nam govori samo jedno,a to je a on odustaje samo kada mora.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Sutra Stan igra prvi, a Roger drugi.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Brojevi jedan igraju prvi u nedjelju.
              sigpic

              Comment


              • Ok,moja greška,izvinjavam se.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment





                • Spoiler
                  [IMG]https://pbs.twimg.com/media/B26NY-qCEAAOjHW.jpg


                  [/IMG]





                  Last edited by jovan; 20-11-14, 21:03.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Da utvrdim gradivo... sutra u 14h?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Vavac sutra u 14h ... protiv Conge
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Sutra bas imam obaveze od 14h, valjda "nafatam " Roleta da gledam
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Znaci sjutra svi imaju neke obaveze, sem Sandu i Bojana, oni su na poslu pa ce moci da prate meceve pjeske.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Znaci sjutra svi imaju neke obaveze, sem Sandu i Bojana, oni su na poslu pa ce moci da prate meceve pjeske.
                            Tuga moj Vlajko
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Sandu ne moze, nece raditi sutra, ide na slavu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Da su umesto Svajcarske gosti Spanija ili Ceska 15 komentara ne bi bilo za ceo vikend

                                Gledam i ja, ako ostanem budan do tad
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X