Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sve znamo i to uopste nije problem ovdje, sem sto ta tabela nije tacna, ali mi ne pada sad na pamet da trazim prave izvore i brojim.

    Znali smo valjda svi da bi Federer kao i Novak u Monte Karlu mogao izaci na teren i pruziti nekih pola sata borbe, a da su mu sanse generalno slabije i to je rekao covjek na ESu, ali dzaba kad Federerovci svasta napisase covjeku, bio prinudjen da edituje naslov, ublazi sve ono.

    Federer da je najspremniji ne bi dobio Novaka u nedelju, pravo bi mi cudo bilo i ako bi mu set uzeo, jeste on veliki sampion i nikad ne bjezi od duela, ali je napokon, mozda i po prvi put bio racionalan i nije pokazivao dozu tvrdoglavosti koja ga je dosta kostala u proslosti.

    Hronicni problem sa ledjima + umor jer je tri sata igrao protiv Vavrinke + najtezi moguci protivnik za njega u onakvim uslovima + Dejvis kup za pet dana, a on ga nikad nije osvojio.

    Ali je presmijesno sad pricati o nekim cudima. Znate li sta bi cudo bilo? Kad bi se oporavio Dijabi, vezista Arsenala i napokon igrao i blizu ozbiljnog nivoa. To bi bilo cudo, ovo je normalno. Neka ga Roki pozajmi Dijabiju, njemu treba cudo.
    sigpic

    Comment


    • Ja sam napisala da tabela nije tacna i da ima gresaka.

      Fedov problem sa ledjima nije od juce, svako je mogao da vidi problem na kraju meca, svako je mogao da vidi krajnje cudan intervju koji je dao Anabeli Kroft, a ako je on vec tada smislio ovako paklen plan, onda covek moze samo da mu skine kapu jer je suvi genije.

      A sto se tice cudotvorca, ovde smo se malo zezali ali cinjenica je da su svajcarski sportisti izjavili da je taj fizio genijalac ( on je inace bio fizio silnim svajcarskim reprezentacijama) i da ako iko moze da pomogne, to je on.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nadal je svasta sa povredama prosao u karijeri, ali nikada se nije za 5 dana oporavio.

        Comment


        • Znaci svi bi bili najsrecniji da je Fed toliko povredjen da mora da ide pod noz, onda bi citali "iskrene" postove: sve najbolje, brzo ozdravi itd.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • On je bio fizio nekom svicarskom atleticaru na duge trake otuda taj kvalitet sigurno

            Diabyu treba novi clanak, nikakvo cudo, samo clanak desne noge i njegovi svi problemi ce biti rijeseni. Ne ide kad ti neko sklopi novi clanak sa 5 sarafa i metalnom plocicom, normalno da nije to snazno kao kost koja savrseno funkcionise u sistemu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ako je ta povreda ozbiljna onda niko ne moze tako brzo da mu pomogne osim Roger Federer je robot i samo mu dio tijela zamijenis Sutra cemo da vidimo u kakvom stanju su ta ledja,nema boljeg testa od best of 5 na sljaci.
              Ne znam da li stvarno mislite da su Svicarci veliki favoriti ili je ovo samo ono "baksuziranje" koje se i Nadalu cesto radi izjavama tipa "Nadal ovo uzima pjeske,cestitamo na novoj tituli (u utorak) i sl".
              Sljaka je po meni najbolji izbor,na njoj ce definitivno da oslabe Rogera.Za Stana je manje bitna podloga,on je jednako dobar/los na svakoj podlozi,u zavisnosti na koju nogu ustane.

              Comment


              • Znaci Dijabiju treba cudo, evo ovaj lik pravi cuda, neka ga pozajmi Rogi.

                I ja mislim da je podloga ok i svakako vidim Conginu sansu da dobije Vavrinku, ali ako to treba da se smatra cudom, neka se smatra cudom.

                Monfis kad je imao sansu u Njujorku, ima je i na sljaci protiv Federera, ali on zavisi i od fizikalija i od glave.
                sigpic

                Comment


                • Kakav je to cudotvorac kad nije mogao da ga osposobi za nedelju. Oh wait
                  Last edited by Navras 16950; 20-11-14, 13:20.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Ono sto sam ja od Tsonge u posljednje vrijeme vidio je bilo kriminalno,backhand kao da je daskom udarao.S te strane ce Roger da dobije puno gratis poena i kratkih loptica koje moze da napadne.Vise bih volio Simona koji ce 30 puta da mu prebaci lopticu na backhand kao Murray onaj 3. poen u Londonu

                    Comment


                    • Evo ovako, ljudi.... Necemo se sada zajebavati, nismo mala deca. Da je to neka ozbiljnija povreda on ne bi imao teoretske sanse da igra za vikend. Mozda bi mogao pa da prodje kao Djokovic protiv Delpa pre tri godine. Sto nas dalje dovodi do zakljucka da je Federer ipak trunku iskalkulisao. Licno nemam nista protiv toga meni je bitno da je Novak uzeo zavrsni, sada da li ga je osvojio tako sto je pobedio Feda, tako sto mu je ovaj predao za vreme meca ili tako sto on uopste nije izasao na teren, manje je bitno slobodno mogu da kazem nebitno.
                      ALI mi je bitna druga stvar, da Federerovci otvoreno i iskreno priznaju da je Fed makar mrvu kalkulisao, pred ove duele, a ne da pricamo o ko zna kakvim cudima-mudima
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Conga nije sporan protiv Federera, on bi svakako igrao, sporan je Monfis. Bolje bi bilo da su Zila stavili kao broja dva, imao bi odlicnu sansu i pritiv Federera i protiv Vavrinke. Monfis je ima samo protiv Federera pod uslovom da ovaj nije na maksimumu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Conga nije sporan protiv Federera, on bi svakako igrao, sporan je Monfis. Bolje bi bilo da su Zila stavili kao broja dva, imao bi odlicnu sansu i pritiv Federera i protiv Vavrinke. Monfis je ima samo protiv Federera pod uslovom da ovaj nije na maksimumu.
                          Ali zato je tu mocni Gaske, koji nema apsolutno nikakvu sansu protiv bilo koga da igra .... kakav genijalan potez, kakva majstorija ... MAGIJA
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Igrace dubl, i to ce zbog njega izgubiti
                            sigpic

                            Comment


                            • Kad je Izner citao lekcije Svajcarcima na sljaci moze i Conga, ali mu treba nivo iz Kanade to je jasno, koji on nema posljednjih mjeseci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Evo ovako, ljudi.... Necemo se sada zajebavati, nismo mala deca. Da je to neka ozbiljnija povreda on ne bi imao teoretske sanse da igra za vikend. Mozda bi mogao pa da prodje kao Djokovic protiv Delpa pre tri godine. Sto nas dalje dovodi do zakljucka da je Federer ipak trunku iskalkulisao. Licno nemam nista protiv toga meni je bitno da je Novak uzeo zavrsni, sada da li ga je osvojio tako sto je pobedio Feda, tako sto mu je ovaj predao za vreme meca ili tako sto on uopste nije izasao na teren, manje je bitno slobodno mogu da kazem nebitno.
                                ALI mi je bitna druga stvar, da Federerovci otvoreno i iskreno priznaju da je Fed makar mrvu kalkulisao, pred ove duele, a ne da pricamo o ko zna kakvim cudima-mudima
                                Kao sto rekoh, sve je to bio pakleni plan, Luti mastermind
                                Dakle, Mirka je dobacivala Stanojlu, Stan kao poludeo i izgubio dobijen mec, Fed dao neki jadan intervju da se svi zapitaju sta se desava, onda se njih dvojica namerno svadjali da ih cuje Mekinro i da to mediji saznaju.
                                Sledeceg dana, Fed kasno dolazi u O2 areni, vec se prica da mozda nije spreman, sve vise se prica o mecu SF, trougao Stan/Mirka/Fed, Role na kraju predaje...
                                od ponedeljka se ceka trenutak kad ce da izadje da trenira, a sve vreme mediji puni prica ili o SF ili o njegovim ledjima...

                                cilj: totalno zaludeti Francuze, koji su vec izabrali sljaku i napravili prvu glupu odluku

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X