Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa da šljaka bi trebala biti najlogičnija podloga,iako tad gotovo sigurno gubite bod u dublu ali vjerujem da će Novak odlučiti,i da mu neodgavara par dana prije IW igrati na šljaci,ali možda se varam

    Comment


    • meni lici na ultra spori hard, i IW je dosta spor, a i pitanje je koliko ce i nasi hteti da lome zglobove na onom pokusaju od sljake koji stavljaju u Arenu

      mada, ove sezone je Novak u tom delu godine furao igra za sljaku da bi se sto bolje pripremio za RG, mozda bude i repriza, ista meta isto odstojanje

      Comment


      • Originally posted by Mario Ancic View Post
        Pa da šljaka bi trebala biti najlogičnija podloga,iako tad gotovo sigurno gubite bod u dublu ali vjerujem da će Novak odlučiti,i da mu neodgavara par dana prije IW igrati na šljaci,ali možda se varam
        Mi da vodimo 2:0 5:0 i 40:0, naci cemo nacin da izgubimo u dublu
        i dalje mi nije jasno kako smo onda dobili bracu

        A koliko je IW spor, nije velika razlika izmedju sljake i tog betona, jos kad se uzme u obzir da se on svuda kliza, ne bih ja sljaku tek tako iskljucila

        @Feli
        skroz gresis sto se tice sljake, poslednjih par puta su doveli neke strucnjake (da li ove sto rade i RG, nisam sigurna), ali sljaka je bila perfektna
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Šljaka je i više nego perfektna u poslednje vreme kada se igra kod nas.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nekako imam osjećaj da se previše kritukuje vaš dubl,barem na ovom forumu
            Možda su previše puta izgubili dobiveno,ali oba vaša finala su praktični oni izvukli,kod nas u Splitu da je bilo 2-1 prije zadnjeg dana,teško da bi mogli proći dalje,jer bi u 5 meču Troickog čekao Ljubičić koji je osvojio IW 10 tak dana prije toga meča,a i u SAD mislim da je 5. meč čekao Isner ako se ne varam,da nisu dobili više nijedan meč,to je čist dovoljno

            Comment


            • Originally posted by Mario Ancic View Post
              Nekako imam osjećaj da se previše kritukuje vaš dubl,barem na ovom forumu
              Možda su previše puta izgubili dobiveno,ali oba vaša finala su praktični oni izvukli,kod nas u Splitu da je bilo 2-1 prije zadnjeg dana,teško da bi mogli proći dalje,jer bi u 5 meču Troickog čekao Ljubičić koji je osvojio IW 10 tak dana prije toga meča,a i u SAD mislim da je 5. meč čekao Isner ako se ne varam,da nisu dobili više nijedan meč,to je čist dovoljno
              Zar nismo protiv vas igrali one godine kad smo osvojili?
              A tada je QF bilo posle W ili sam ja nesto pomesala
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Inace, Francuzi su odlucili da se finale igra u Lilu, na fudbalskom stadionu, a u ponedeljak ce se znati i podloga.

                Lille to stage Davis Cup Final
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • To da vas razbiju sa stilom.. hop!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    To da vas razbiju sa stilom.. hop!


                    idemo po titulu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by FeliLopez View Post
                      meni lici na ultra spori hard, i IW je dosta spor, a i pitanje je koliko ce i nasi hteti da lome zglobove na onom pokusaju od sljake koji stavljaju u Arenu

                      mada, ove sezone je Novak u tom delu godine furao igra za sljaku da bi se sto bolje pripremio za RG, mozda bude i repriza, ista meta isto odstojanje
                      Prosle godine u SF bila je bila odlicna, visoko kvalitetna sljaka sljaka u Areni, pretpostavljam da nisi gledao ili samo sa namerom preterujes.

                      QF je bilo sa Hrvaskom 2010
                      Last edited by Maxx-a; 19-09-14, 16:48.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Kakav je Rodzer u finalima ove godine, ne bih se mnogo nadao :P

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Zar nismo protiv vas igrali one godine kad smo osvojili?
                          A tada je QF bilo posle W ili sam ja nesto pomesala
                          Da, u pravu si,ja sam totalno pomiješao,sjećam se samo da je te godine Ljubo osvojio IW i bio neviđeni presing na njega da mora igrati poslije ozljeda Karlovića i Ančića,te smo godine i zadnji put imali 2 igrača u top15..uglavnom stoji činjenica da je tu dubl bio ključan za pobjedu

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Prosle godine u SF bila je bila odlicna, visoko kvalitetna sljaka sljaka u Areni, pretpostavljam da nisi gledao ili samo sa namerom preterujes.
                            donji deo, istok, malo po strani

                            to je bio prvi put da je sljaka licila na nesto, mada ni onda nije bio u perfektnom stanju... seti se samo ranije kakav je cirkus bio... naravno da u Areni i ne moze da bude savrseno, ali nemojte se brukati i rizikovati povrede, to je bila poenta

                            ima jos 5-6 meseci do tog duela, prerano je pricati o svemu

                            Comment


                            • Onda se ogradi u izjavi tebi to bas ne ide.. a ne znam kome se obracas sa "nemojte se brukati"
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Onda se ogradi u izjavi tebi to bas ne ide.. a ne znam kome se obracas sa "nemojte se brukati"
                                sada si ti ta koja sa namerom preteruje, zar ne?

                                ako 10 puta ta podloga bude katastrofalna, a 1 kako treba, naravno da mi se i dalje nece svidjati to sto rade organizatori

                                @Bojana je lepo odgovorila i podsetila me na promenu

                                Comment

                                Working...
                                X