Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto je prekid u Indiji?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Zasto je prekid u Indiji?
      kisa
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Zasto je prekid u Indiji?
        Kisa.


        A Damir je fakat lose izgledao u odnosu na Berakinsa. Dosta, dosta niova ispod

        Comment


        • Ma nije dosta nivoa ispod...nivo ispod na tvrdoj...na šljaci bi ga vjerovatno dobio...jbg, ne može u dvorani...kad je momak duplo jači, jače udara

          Damir ima bolje kretanje

          Comment


          • Ali ono sto me cudilo sto Damir ne pokusava da ista promjeni?!! Berakins nije u zivotu puta izasao na mrezu ko danas, znaci da nesto ne valja i da treba mjenjati a isti sablon cijeli mec. I jos dodas koliko se iznevira sto sudija ne svira out kad padne na liniju i dobijes 3-0

            Comment


            • Majer se sprda sa Selom, 22-1 u vinerima. Bice bas zanimljivo videti sta ce biti u petom mecu, ali Izraelu je falio jedan bolji igrac
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ma ne može, prvo mu nije servis mogao vratiti nikako, već u prvom setu govori da nema šanse, da ga raznese servisom...i to je bilo na 3-3...ubacio je kasnije i on neki S&V, DS slice...al nije se moglo protiv ovakvog Berankisa...lik je odigrao gotovo savršen meč, ništa promašio nije...
                Last edited by shminka; 14-09-14, 18:37.

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Ma nije dosta nivoa ispod...nivo ispod na tvrdoj...na šljaci bi ga vjerovatno dobio...jbg, ne može u dvorani...kad je momak duplo jači, jače udara

                  Damir ima bolje kretanje
                  Kakve je danas kratke loptice slao trebalo bi mu Djokovicevo kretanje da to sve pohvata.A i Berankis udara mnogo jako i cisto,bas me zanima kako to sve izgleda uzivo.

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Ma ne može, prvo mu nije servis mogao vratiti nikako, već u prvom setu govori da nema šanse, da ga raznese servisom...i to je bilo na 3-3...ubacio je kasnije i on neki S&V, DS slice...al nije se moglo protiv ovakvog Berankisa...lik je odigrao gotovo savršen meč, ništa promašio nije...
                    Pa nije promasivao bas zbog toga sto Damir nije nista uradio (nije mogao) da ga poremeti ili izbaci iz kolosijeka. Poklonio mu je Berakins onaj gem u 3.setu ali dzaba. Ali boze moj sljaka je njegova teritorija

                    Comment


                    • Ajde dobismo na kraju.
                      Znao sam da ce Cilic biti umoran, digao je igru zadnja 2 gema. Reterni i servisi odlicni, jaki udarci svi.
                      6:7(4), 6:4, 6:2, 7:5



                      Opet smo u Svjetskoj skupini!

                      Comment


                      • Sta ce oni sa tenisom danas? U Indiji ce ponoc za 20 minuta.
                        Ne pamtim da se u ponedjeljak igrao DC.
                        Last edited by tenis_cro; 14-09-14, 19:13.

                        Comment


                        • Originally posted by DejZ View Post
                          Kakve je danas kratke loptice slao trebalo bi mu Djokovicevo kretanje da to sve pohvata.A i Berankis udara mnogo jako i cisto,bas me zanima kako to sve izgleda uzivo.
                          izgleda odlično, BH pogotovo, baš ga čisto udara, izuzetno duboko...a najimpresivnije je svakako kretanje...to odvaja njih dvojicu od Bašića i Grigelisa recimo...par strašnih pasinga danas na obje strane...Damiru je samo to, donekle, i išlo...ostalo slabo...nije bio njegov dan

                          Comment


                          • Otkazan mec izmedju Krajinovica i Bambrija, nastavljaju sutra u 8:30h po nasem
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • "But Pascal what are you saying?"

                              Comment


                              • Koji klaun. On se nikad nece uozbiljiti, a bas ga je Wilander hvalio

                                Comment

                                Working...
                                X