Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ungur je izjednacio na 1-1 u setovima protiv Imera, bice tu jos borbe
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Tri greske Imera forhendom na kraju taj brejka treceg, i Rumunija je na set od pobede
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        @Mario Ancic
        Sto mislis za sutrasnji duel Hasea i Delica? Ja mislim da ce to Delic da izgubi, nekako previse labilan je bio protiv Sijslinga, ko je zaprvo uzasan sljakas. Hase ima mnogo bolji servis a i sljaka je njegova omilenija podloga. Mislim da ce taj 5 mec resavati...
        gledajući oba meča u petak,teško da će ga Delić dobiti,samo ako se Hasse ne bude glupirao,a nema razloga,više sam očekivao da Borna može dobiti Hassea nego Delić,Delić ima jači servis i bolji FH od Borne,al sve ostalo je debelo na strani Borne i nije bio ni blizu pobjede protiv Hassea,volio bi da se varam,ali ne vidim načina kako da Mate dobije,iako nisam vjerovao da može dobiti ni Troickoga pa je dobio ,ali opet na 3 dobivena seta teško,uništit će ga Hasse s dropovima....

        za 5. meč očekujem deBakerra ,ako bi stavio Sijslinga to je praktično poklonjeni zadnji bod nama,a deBakker kakav god da bio može barem zakomlicirati meč

        uglavnom što se tiče kompletnog meča,totalno promašen izbor taktike od Siemerinka,s obzirom da smo prvi dan igrali s 5. i 6. reketom moralo je biti 2-0 za njih,da je prvi daan igrao Huta Galung ili de Baker umjeto Sijslinga mislim da bi takav rezultat i bio,bez obzira kolki oni bili mentalni patuljci...nije da mi je krivo,ali totalno neshvatljiv izbor

        kog zanima meč neg prebaci HRT, Mičo je u svojim najboljim izdanjima,Sijslinga je cijeli meč zvao Siemerink,jučer kad je Čilić servirao par puta je rekao Ivaniševič,izgleda da mu se teško prebaciti u današnje vrijeme,pa se stalno vraća u 90-te ...najjače je bilo kako je par puta rekao da očekuje da će Marin servirati prvi u setu( Draganja i Čilić su imenjaci) mislim da mu je vrijeme da ode u penziju,previše je on mečeva ispratio

        Comment


        • Dusan daje protivniku poene preko sudija, zvuci poznato
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Bas domacinsko sudjenje u Sarajevu,Berankis vec 2 puta ostecen...

            Comment


            • Sminka daje sve od sebe

              Ungur je dobio Imera, sad se moze u Sarajevo
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Kako Dule povremeno izvuče neke odlične poteze
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by DejZ View Post
                  Bas domacinsko sudjenje u Sarajevu,Berankis vec 2 puta ostecen...
                  Na cemu gledas,na BHT se ne vidi loptica,toliko je losa slika
                  Dzumhur opet u svom elementu,pokazuje koliki je čoban,u petak se zakacio s Grigelisom,danas i s Grigelisom.Treba neko da mu opali koji samar kao Rafter Woodbridgeu ili Calleri Cheli

                  Comment


                  • Berankisom*

                    Comment


                    • Originally posted by Damir View Post
                      Na cemu gledas,na BHT se ne vidi loptica,toliko je losa slika
                      Dzumhur opet u svom elementu,pokazuje koliki je čoban,u petak se zakacio s Grigelisom,danas i s Grigelisom.Treba neko da mu opali koji samar kao Rafter Woodbridgeu ili Calleri Cheli
                      I ja na BHT al imam bas dobru sliku pa se super vidi.
                      Last edited by DejZ; 14-09-14, 12:57.

                      Comment


                      • Ovaj glavni sudija je za zatvor, pa lik ništa ne radi tokom meča, ode nam set zbog gluposti
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Originally posted by proudNolee View Post
                          Ovaj glavni sudija je za zatvor, pa lik ništa ne radi tokom meča, ode nam set zbog gluposti
                          Sam je kriv Dusan za onolike neiskriscene BP a pod pritiskom odmah pukne
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Kako je iritantan zna Dzumhur da bude, ovo nije realno

                            Comment


                            • Nije mi jasno šta Dušan sad radi, da li ga stopalo muči ili je sve ovo posljedica nervoze
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Hopp Swiss

                                Role, koliko je samo srecan

                                Sent from my HTC, posto mi se moze
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X