Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • čestitke Francuzima..
    bićemo tu da navijamo za njih u finalu..
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Francuzi lagano sa 3:0 uzimaju DC.

      Nesposobni su Svajcarci.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Mario Ancic View Post
        Ne znam po čemu je loša opcija da ti najbolji igrač igra 5. meč,to je baš odlična opcija,tj. imamo oprciju više
        sigurno da bi puno prije dao cilicu da nas izvlaci nego coricu.
        malo mi je to pravilo glupo da cetvrti mec moraju irgati najbolji. ali za nas idealno jer obicno imamo sjajnog prvog igraca i prosjecnog drugog.
        najbolje bi bilo da peti mec igraju najbolji. ili cak da budu parovi. ali to je vec neka druga prica

        u svakom slucaju odusevljen sam davis cupom u ovom formatu.
        Last edited by tenis_cro; 13-09-14, 19:11.

        Comment


        • dobro da smo danas uspjeli dobiti. mislim da je ovaj bod bio kljucan. treba sutra marin dobiti, pa cak i ako ne dobije, moze i coric izvuci. ali ne bi volio da do toga dodje.

          ono sto me jako veseli je da smo ove godine dobili dva igraca za davis cup. za bornu znamo koji je to potencijal ali i mate delic je jako dobar. momak rodjen 1993-e, jedan od najboljih u generaciji trenira kod pitattija i ljube. na kraju prosle godine je bio oko 300-og mjesta a sad na live rankingu oko 100-og. ljubo ga prati po turnirima kad ne igra sa milosem. inace odlican prijatelj sa djokoviem. trenirali su skupa u australiji a treniraju i jako cesto u san remu ili monacu. tu su i raonic i seppi. cilj mu je uci u prvih 20. ima momak potencijal. vjerujem da ce vrlo brzo doci do 50, vec za godinu dana
          Last edited by tenis_cro; 13-09-14, 19:15.

          Comment


          • Ocekivano da smo izgubili dubl, ja osim onog u protiv Amera se ne secam da smo dobili dubl u DC:

            Sutra se nadam 1 bodu
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Jbt kako smo specijalci da gubimo mečeve u dublu posle dobijena prva dva seta

              Comment


              • Originally posted by tenis_cro View Post
                sigurno da bi puno prije dao cilicu da nas izvlaci nego coricu.
                malo mi je to pravilo glupo da cetvrti mec moraju irgati najbolji. ali za nas idealno jer obicno imamo sjajnog prvog igraca i prosjecnog drugog.
                najbolje bi bilo da peti mec igraju najbolji. ili cak da budu parovi. ali to je vec neka druga prica

                u svakom slucaju odusevljen sam davis cupom u ovom formatu.
                Mislim da če Krajan stavit Delića protiv Hassea,i ako bude potrebe Čilića protiv Sijslinga(de bakkera) i to je onda gotovo

                @Petra
                ja se sjećam,i to uvjerljivih 3-0 u Splitu

                Comment


                • Ma to bi bila totalna glupost. Haase bi dobio taj mec i onda bi Cilic morao igrati peti. Tu bi imali samo jednu opciju.
                  Cilic kad bi igrao prvi bi vjerovatno dobio Haasea a ako i ne bi Borna bi imao dobre sanse za dobiti Sijslinga.
                  Haase je inace odlican u DC-u, 18/7 u singlu, Sijsling je na 3/4.
                  Last edited by tenis_cro; 13-09-14, 22:56.

                  Comment


                  • ATP pobeda broj 900 za Boba Brajana.. sjajni su bili veceras, rastereceni posle US Opena i velikog ostvarenja
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • @Mario Ancic
                      Sto mislis za sutrasnji duel Hasea i Delica? Ja mislim da ce to Delic da izgubi, nekako previse labilan je bio protiv Sijslinga, ko je zaprvo uzasan sljakas. Hase ima mnogo bolji servis a i sljaka je njegova omilenija podloga. Mislim da ce taj 5 mec resavati...
                      OVAKO

                      Comment


                      • jedno je sigurno sutra sigurno Sela i Mayer odigrace maratonski mec.. isrelci imaju sansu samo ako sela odigra a sigurno ce da odigra zbog Ram koj ide u penziju a isto ocekjuem i od Goffine mada bi taj mec ne bi trebalo da traje duze

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          @Mario Ancic
                          Sto mislis za sutrasnji duel Hasea i Delica? Ja mislim da ce to Delic da izgubi, nekako previse labilan je bio protiv Sijslinga, ko je zaprvo uzasan sljakas. Hase ima mnogo bolji servis a i sljaka je njegova omilenija podloga. Mislim da ce taj 5 mec resavati...

                          Ti vjeruješ da će Sijslin dobit Čilića??

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Ti vjeruješ da će Sijslin dobit Čilića??
                            Mislim da ce se ovaj duel resavati u petom mecu, ne da ce Sijsling dobiti Cilica.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Pa da bi doslo do tog duela Cilic je trebo izgubi...a evo sad su Cilica stavili 5.mec

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Jbt kako smo specijalci da gubimo mečeve u dublu posle dobijena prva dva seta
                                Ma doktorirali da gube posle 2 dobijena seta treba im uruciti specijalnu nagradu za takav podvig
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X