Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiže veliko pojačanje za nas u Kraljevu, Franko Škugor , Čilić je ipak ostao u Floridi i neće dolaziti,al ajde nitko njemu ne može zamjeriti ni najmanje...

    Šalu na stranu ,ako ništa ima bar jedna pozitivna vjest, Borna će imati šansu za novih 45 bodova protiv Troickoga,kako nekad male stvari vesele čoeka

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Ne igra Ivo...
      doktor nece da se cima jer atp ne racuna statistiku (asove;) iz dejvis kupa

      Comment


      • Ja mislim da Borna ima i te kako velike sanse protiv Troickog. Viktor je tip igraca koje leze Borni, oni prebacivaci, sto ne napadaju. Videli smo kako su se proveli Marej i Simon, onaj prvi je doziveo debakl, a Simon je zijanio set i igrao egal treci set. Samo da Borna bude pristojno servirao i mislim da ima jako pristojne sanse. Ostalo ne vredi se spominjati, niko drugi nema niti promil sanse protiv Novaka.
        OVAKO

        Comment


        • I Delic je dobio Viktora.Ako pukne oba meca mozemo i da izgubimo...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Ne verujem da mozemo da izgubimo, oni bas dolaze oslabljeni, cak ce i nas raspali dubl imati sanse
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pa ni ja.Viktor igra 20 % bolje za reprezentaciju...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Danas sam nekako usao na trenig, i odgledao trenig visokog intenziteta Nola i Zikija, bilo je milina gledati ih.
                Prvo je bilo lagano zagrevanje, pa ostre razmene sa osnovne linije , pa izlasci na mrezu -potpuno takmicarski, pa vracanje servisa jedan drugome uz odredjenje varijante i sve to uz Nolovu neiscrpnu pozitivnu energiju, sto se osecalalo kod kompletnog tima,/na kraju na predlog Nola su bacali loptice od mreze do osnovne linije i ko je najlosiji-odnosno najdalji od linije, isao je na kraj terena , a ostali su ga kaznjavali gadjajuci ga lopticama-ovo sam naveo da bi shvatili koliko je relaksirana atmosfera/.
                Takodje bih napomenuo da sam malo odgledao i trenig u jutarnjem terminu,kada su vezbali Fico i Viktor, i po meni ubedljivije je delovao Filip.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Nema sansi da Srbija izgubi ovo, vec imaju 2 zicer poena, a ne sumnjam da ce Troicki dobiti jedan od preostala dva meca, a i dubl je tu gde ste kvaliteniji.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by jovan View Post
                    Danas sam nekako usao na trenig, i odgledao trenig visokog intenziteta Nola i Zikija, bilo je milina gledati ih.
                    Prvo je bilo lagano zagrevanje, pa ostre razmene sa osnovne linije , pa izlasci na mrezu -potpuno takmicarski, pa vracanje servisa jedan drugome uz odredjenje varijante i sve to uz Nolovu neiscrpnu pozitivnu energiju, sto se osecalalo kod kompletnog tima,/na kraju na predlog Nola su bacali loptice od mreze do osnovne linije i ko je najlosiji-odnosno najdalji od linije, isao je na kraj terena , a ostali su ga kaznjavali gadjajuci ga lopticama-ovo sam naveo da bi shvatili koliko je relaksirana atmosfera/.
                    Takodje bih napomenuo da sam malo odgledao i trenig u jutarnjem terminu,kada su vezbali Fico i Viktor, i po meni ubedljivije je delovao Filip.
                    Daj brate link da možemo svi da gledamo.

                    Comment


                    • mogu li brazilci da iznenade u buenos airesu ?

                      Comment


                      • Originally posted by jovan View Post
                        Danas sam nekako usao na trenig, i odgledao trenig visokog intenziteta Nola i Zikija, bilo je milina gledati ih.
                        Prvo je bilo lagano zagrevanje, pa ostre razmene sa osnovne linije , pa izlasci na mrezu -potpuno takmicarski, pa vracanje servisa jedan drugome uz odredjenje varijante i sve to uz Nolovu neiscrpnu pozitivnu energiju, sto se osecalalo kod kompletnog tima,/na kraju na predlog Nola su bacali loptice od mreze do osnovne linije i ko je najlosiji-odnosno najdalji od linije, isao je na kraj terena , a ostali su ga kaznjavali gadjajuci ga lopticama-ovo sam naveo da bi shvatili koliko je relaksirana atmosfera/.
                        Takodje bih napomenuo da sam malo odgledao i trenig u jutarnjem terminu,kada su vezbali Fico i Viktor, i po meni ubedljivije je delovao Filip.
                        https://www.facebook.com/video.php?v=921656317866723

                        Last edited by Zzz; 04-03-15, 10:26.

                        Comment


                        • kakva guzva

                          http://sport.blic.rs/Tenis/268605/Ne...-tenisera-FOTO
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by cssr View Post
                            mogu li brazilci da iznenade u buenos airesu ?
                            Mislim da imaju solidne šanse,onako bez analize,po sistemu "javlja mi se".
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Čudo neviđeno u zemlji Srbiji, navalio narod u buljucima a ne radi se o otvaranju hipermaketa

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by jovan View Post
                                Danas sam nekako usao na trenig, i odgledao trenig visokog intenziteta Nola i Zikija, bilo je milina gledati ih.
                                Prvo je bilo lagano zagrevanje, pa ostre razmene sa osnovne linije , pa izlasci na mrezu -potpuno takmicarski, pa vracanje servisa jedan drugome uz odredjenje varijante i sve to uz Nolovu neiscrpnu pozitivnu energiju, sto se osecalalo kod kompletnog tima,/na kraju na predlog Nola su bacali loptice od mreze do osnovne linije i ko je najlosiji-odnosno najdalji od linije, isao je na kraj terena , a ostali su ga kaznjavali gadjajuci ga lopticama-ovo sam naveo da bi shvatili koliko je relaksirana atmosfera/.
                                Takodje bih napomenuo da sam malo odgledao i trenig u jutarnjem terminu,kada su vezbali Fico i Viktor, i po meni ubedljivije je delovao Filip.
                                Cudi me da je autoritet poput Bogdana Obradovica dozvolio takvu sprdnju?

                                Comment

                                Working...
                                X