Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Ne znam ali iskreno meni se nikako ne daje da se Nadal dopinguje. Tu ide malo pristrasnost svakako, a i kad ovako razmislim malo bolje, pa on je podlegao na milion doping kontrole koje nise bile najavljene, isto kao i Roger, bas su obojicu imali izjavu da im je preko glave od doping kontrole...

    A za Nadal se sumnja zbog negove fizicke spreme, a i zbog kao sumnjive povrede. Samo ja ne vidim razlog da on propusti veliki broj Slemova zbog prikrivanje dopinga, ako se vec dopinguje i takmici i osvaja titule, on ce nastaviti u tome, a ne da "glumi povrede".
    sve je ovo prirodno

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa ne znaci ako imas misice da mora da se drogiras, koja ti je ova logika?
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Pa ne znaci ako imas misice da mora da se drogiras, koja ti je ova logika?
        Ovo nije tema da o ovome pricamo, dovoljno je reci dr Fuentes
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Kapiram ja peco to ti si za tu soluciju da ga treba odstraniti iz sporta totalno i oduzeti mu sve jer je bio narkoman. Ali hvala bogu to se nije desilo.... Kao sto sam i ranije napomenuo on je sam sebe najvise ostetio. Sampras treba da mu bude vecno zahvalan
          A ovo sto Bolid prica
          Trunku opravdanja ne nalazim za vrhunskog sportistu koji svojim statusom predstavlja nekakav uzor omladini. Drastična kazna kao pouka mladim naraštajima i preventiva u borbi protiv te pošasti.
          Last edited by pecaros; 07-03-15, 10:52.
          sigpic

          Comment


          • Браво Викторе српски сине. Тако се бране боје Србије !!!

            Comment


            • Kazem ja dobro je sto nije tako ispalo, razmisljam samo kome bi dodelili te titule, verovatno nikome.... prazan hod

              Rigorozni peca, ali sva sreca pa se ne pitas ti inace ostade Andre bez svojih slemova i mastersa i ostalih titula
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • ipak pade beluci u cetiri. svejedno sjajan dan danas. dzejms vord brat moj

                Comment


                • Originally posted by straxx90 View Post
                  Strasno ne zna se sta je gore ovo ili ono kada je prozivao Matsa
                  Dokle da cutimo vise??? Srbi treba samo da cute a mocnici da kaznjavaju i udaraju po usima???
                  Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                  Dobro je Obradovic sve ovo rekao. I za suspenziju i za Svajcarce, bas kao i za Wilandera nedavno. Bez uvijanja i nekih izlizanih floskula.
                  Naravno, svaka mu cast.

                  Comment


                  • Velike pobede za Garina (skoro 5 sati, na razliku) i Jarija, jednog dana bi svoju zemlju mogli uvesti u Svetsku grupu

                    Last edited by ClayWarrior; 07-03-15, 03:32.
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Garin je trenirao sa Nadalom kad se pripremao za 2015 ako se ne varam, a i u toku 2013 je radio isto. Mislim da je i Rafa izjavljivao da ce Garin biti odlican igrac na sljaci u buducnosti. Jarry mora da izbalansira svoje udarce, inace ima sve predispozicije da razara svojim igrama... Bas lepa buducnost ima Chile.
                      OVAKO

                      Comment


                      • U dubl upada umesto Viktora Novak...da vidimo na sta ce to liciti

                        Comment


                        • Dosta smo držali Ferari u garaži.

                          Comment


                          • Gde je sad Tomica da kaže da čuvamo Ferari u garaži ovo ne bi trebalo da se izgubi, igrao je Novak pre sa Nenadom imaju iskustva, ajde momci

                            Italijani pobedom u dublu i sada imaju prednost od 2:1
                            Last edited by Lord Aleksoni; 07-03-15, 13:23.

                            Comment


                            • Kako se mučimo na početku sa Hrvatima, mora to mnogo bolje. Francuzi preslišavaju Švabe

                              Comment


                              • Ovi Belgijanci tacno nisu normalni
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X