Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima Viktor sansi,potpuno je on drugaciji igrac kada igra za Srbiju.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Ma ako je podloga led, a nema razloga da ne bude...ne moze on do breaka

      Comment


      • Pa,i on ima dobar servis,u TB-u moze nesto da uradi
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ma njihovih mi ledova, one godine led protiv Spanaca bez Nadala pa ih lagano odradise. I Sam i John su sjajne partije pruzali na sljaci sto se toga tice. A Viktoru svakako odgovara da je sto brze.
          sigpic

          Comment


          • Raspored za Kanada - Italija, prvo Pospisil - Seppi, a onda Raonic - Fognini
            sigpic

            Comment


            • Srbija tesko da ima velike sanse protiv Amerikanaca...Novak ce dobit sigurno dvometrase,ali sumnjam da Viktor moze uzet puno vise od po jedan set obojici...
              Dakle,odlucuju parovi...A braci je u DC motiv neupitan...Veliki su favoriti protiv Zimonjica i Bozoljca,a i protiv bilo koga drugog uz Zimonjica..

              Neizvjesno takodjer u Kanadi..Racunam da Milos moze dobiti na ovoj podlozi bez problema oba meca,u ostala 2 singla mislim da ce slaviti Seppi i Fognini,igrao Vasek ili Dancevic...
              Kljucni ce opet biti parovi..Tu bi Talijani bili po meni u prednosti da igraju Fognini i [/Bolleli,ali ovog drugog nema,tako da su Kanadjani u maloj prednosti tu,jer imaju uigraniji par..
              Francuzi po meni nemaju sta traziti u Parque Roca..Pojest ce ih Argentinci,samo ako Monaco ne bude igrao...Ocekujem da ce David igrati,i Carli...A vjerujem da ce obojica odmah prvi dan uzeti pobjede..Mozda neizvjesnost u zadnji dan donesu Llodra i vjerojatno Julien,ali tesko Francuzi mogu do 3 boda...

              Cesi osjetno hendikepirani,ali ipak s jednim ogromnim iskustvom mogu preko Kazaka...Meni je jedan DC fenomen kako se Kazakstan odrzava u Svjetsskoj grupi,ali ocito to nije slucajno..

              Comment


              • Vasek moze dobiti i Seppija i Fogninija, a posebno na ledu.

                Da ne pricam da Monaco nikoga ne moze da dobije, Francuzi ce rutinski vjerujem preko Argentinaca, da je tu Schwank pa i necemu u dublu da se nadaju, David, Juan i Carlos tesko da mogu dobiti Joa na tri dobijena, pa bila to i sljaka, a posto Juan sjutra igra protiv Gillesa jer David ocigledno ne moze odigrati toliko meceva ako bude 2:0 to je gotovo posle subote, Llodra i Julien ce ih lagano tuci u dublu
                sigpic

                Comment


                • Vidicemo Vladane...Prije vjerujem u sutrasnjih 2-0 za ARG

                  Comment


                  • Gaucosi ce biti presrecni ako bude 1-1 poslije prvog dana.

                    Comment


                    • ceski reket br.4 jan hajek sa glatkih 3-0 pocistio sa terena misu kukuskina, prvu violinu astana pro tima, u sred sibira
                      time mu se donekle revansirao za neugodan poraz od prije 2 god. u rodnoj ostravi

                      sad da vidimo manitog rosola protiv golubjeva koji ne blista u zadnje vr.
                      Last edited by cssr; 05-04-13, 09:07.

                      Comment


                      • WORLD GROUP QUARTERFINALS
                        5-7 APR 2013

                        Day 1: 1330 hrs (1930 hrs GMT)
                        Day 2: 1300 hrs (1900 hrs GMT)
                        Day 3: 1200 hrs (1800 hrs GMT)


                        Овај меч са амрима видим као туристичко путовање на коме ће савез да убере добру лову за учешће у четврт-финалу....
                        Last edited by Žika; 05-04-13, 09:08.
                        sigpic

                        Comment


                        • U Mostaru teren preplavljen vodom, tesko da ce biti igre u narednih sat-dva

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            U Mostaru teren preplavljen vodom, tesko da ce biti igre u narednih sat-dva
                            Zar nisu u dvorani ?
                            Neka igraju u gumenim chizmama onda
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • Nije

                              Stala je kisa prije nekih sat vremena, al jos teren nisu osposobili...pitanje je dal ce uopste stici prije nove kise...
                              Ko zna kako ce se ovo uopste odigrati, jer je prognoza za komplet vikend jako losa

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Nije

                                Stala je kisa prije nekih sat vremena, al jos teren nisu osposobili...pitanje je dal ce uopste stici prije nove kise...
                                Ko zna kako ce se ovo uopste odigrati, jer je prognoza za komplet vikend jako losa
                                Sinoc 3 sata sushe teren za Stosur i onu malu, a ovoj noga zavijena skroz i posle onakve bruke u prvom setu lagano preda mech,50 ljudi je uzalud radilo toliko da bi osposobili teren,tako da eto nije loshe da i ovi predaju vama bez borbe

                                Odnosno sve se to deshavalo jutros haha
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X