Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Sta se brinete, Troicki ce da ih unisti.

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Trebalobi Novak opet da igra... &*#GI(]

      Verovatno ce Llodru da ubace...hvata me jeza kakav ce met biti... #%d*


      Novak se jako neprofesionalno ponashao davajuci intervju #&^Dk* ... k'oda ce publika da igra umesto Viktora...
      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        [quote author=Vladan link=topic=1286.msg210666#msg210666 date=1291559610]
        Zar je neko sumnjao?Pitanje je bi li bilo ko danas pobijedio Novaka,taj kad nesto zeli i kad je motivisan ne moze se zaustaviti!Koliko mu samo znaci ovo,jao samo da se dodje do pobjede!
        7:0 u DC-u ove godine,svaka cast Nole &8@^J
        Ajde Viktore,pokazi da si veliki!
        [/quote] &+I}\

        Nijesam sumnjao ali nijesam ni imao hrabrosti da to kazem!

        Veliki teniser, veliki sampion to je Novak Djokovic!

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Ma Novak je legenda,to je potpuno drugi covjek kad igra za Srbiju!
          [quote author=Nyman link=topic=1286.msg210668#msg210668 date=1291559897]
          Trebalobi Novak opet da igra... &*#GI(]

          Verovatno ce Llodru da ubace...hvata me jeza kakav ce met biti... #%d*


          Novak se jako neprofesionalno ponashao davajuci intervju #&^Dk* ... k'oda ce publika da igra umesto Viktora...
          [/quote]
          Ne,Novak je potpuno u pravu,najgore je sto dolazi vecina samo njega da gleda,a on ne moze da donese sam pobjedu!Atmosfera u ovom mecu je bila sjajna,mora takva da bude i sad,mora Viktor da ima navijace iza sebe!

          sigpic

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            dajte mi neki link

            kako sam danas igrao ma fantasticno. fali jos malo meceva da vratim servis i vise trcim na kratke lopte i nepobjediv sam. pravi sam majstor
            HAHA ne mogu vjerovat da ima prijenos ivansevic vs martin

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Ma Ruki svaka cast,igrao si sjajno &+I}\
              Registracija na bet 365,besplatna i gledas mec @(*6sd$%

              sigpic

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=Vladan link=topic=1286.msg210670#msg210670 date=1291560073]
                Ne,Novak je potpuno u pravu,najgore je sto dolazi vecina samo njega da gleda,a on ne moze da donese sam pobjedu!Atmosfera u ovom mecu je bila sjajna,mora takva da bude i sad,mora Viktor da ima navijace iza sebe!
                [/quote]

                Slazhem se za 'navijache'..ali k'o da ce Novak svojim navijanjem da ih natera da ostanu...njihov izbor...
                Verovatno bi ostali kako je poslednji mech...

                Sve shto treba da uradimo je da rasturimo Franuze,a idioti u publici (ne svi naravno) su manje bitni...
                “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Zasto mi nesto govori da ce Viktor danas uprskati #%d* #%d* #%d*
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Nadajmo se da nece...
                    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Viktor nije dubl igrac i juce je stvarno igra maestralno dva seta,ali voleji nisu njegova specijalnost i onaj pad je cekivan.E sad Viktor je u strasnoj formi zavrsio sezonu,odlicno sto ne igra protiv Simon-a,jer ga Simon unistava,Llodra je majstor i Llodra je favorit,ali nadajmo se da je Viktor spreman da pokaze da je veliki!
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Igraju Troicki - Lodra.

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Troicki - Lodra!

                          To je hrabra odluka Obradovica (i Pilica). S druge strane izostaviti Troickog znacilo bi unistiti mu karijeru.

                          Strasan test za Viktora. Ako ga prodje naredne godine ide u u prvih dvadeset mozda cak bude napadao prvih deset.

                          Od srca mu zelim srecu.

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Noletu svaka cast ...Kako mi je smesan onako napaljen !! h5g6k8
                            Kako stoje stvari, igrace Viktor - Lodra, svasta tu moze da bude ..Uostalom, finale je to, jos 5. mec ... Verujmo u najbolje !!

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              kakva glupost!

                              najavljivao je boba sinoc ovakvu stvar.. ali ja nisam verovao.. nadam se da ce na ovaj nacin ispuniti obecanje... ;)

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Troicki dobija ovo u 3 seta.

                                Comment

                                Working...
                                X