Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Samo sam prenela tekstove i tudje misljenje
    I dala si svoje misljenje da je clanak odlican.

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      I dala si svoje misljenje da je clanak odlican.
      Da, clanak je dobar, ne bi bilo lose da ga procitas.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • oni su svoj cilj prakticno vec postigli (Itf Kosmoz Rakuten ili ko vec)
          pobudili su interesovanje
          taj Atp kup nije ni krenuo a vec se govori o utapanju u ovaj novi format DK
          ostaje im da nadju bolji termin (sto ce ici teze jer je kalendar tura neumoljiv), naprave certvrtu halu, produze nadmetanje na bar 10 dana ili smanje broj ekipa ucesnica.. kako se ne bi igralo do zore
          Domacinstvo treba seljakati, malo Pariz Britanjia Njemacka itd
          meni je ok sto dubl odlucuje dosta, ipak je to timsko takmicenje

          Comment


          • Ogromne pare je tenis Australia ulozila u ATP Cup da bi se oni tek tako lako toga odrekli, ukinuli su neke turnire, a recimo WTA Brizbejn koji se delimicno preklapa sa ATP Cupom, ce na pocetku da se igra na spoljnim terenima jer je prednost data muskarcima. WTA Brizbejn je izuzetno jak turnir, premier kategorija, 6,7 top 10 igracica igra i sutnuce ih na spoljne terene zbog muskaraca.

            Ono sto se meni nikako ne svidja kod ATP Cupa je bodovanje i to nekoliko stvari:
            1. previse je 750 poena za pobednika
            2. ako nekim cudom igrac koji je rangiran 300+ dobije top 10 igraca u grupi, on dobija 25 poena, a ako isto to uradi top 10 igrac, on dobija 75
            3. i najgore, ovo ce da se racuna kao 19. turnir i igraci koji ne igraju ATP cup ne mogu nikako da nadoknade te poene jer se njima racuna samo 18 turnira, a mozda bas ti poeni budu presudni u borbi za WTF
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ogromne pare je tenis Australia ulozila u ATP Cup da bi se oni tek tako lako toga odrekli, ukinuli su neke turnire, a recimo WTA Brizbejn koji se delimicno preklapa sa ATP Cupom, ce na pocetku da se igra na spoljnim terenima jer je prednost data muskarcima. WTA Brizbejn je izuzetno jak turnir, premier kategorija, 6,7 top 10 igracica igra i sutnuce ih na spoljne terene zbog muskaraca.

              Ono sto se meni nikako ne svidja kod ATP Cupa je bodovanje i to nekoliko stvari:
              1. previse je 750 poena za pobednika
              2. ako nekim cudom igrac koji je rangiran 300+ dobije top 10 igraca u grupi, on dobija 25 poena, a ako isto to uradi top 10 igrac, on dobija 75
              3. i najgore, ovo ce da se racuna kao 19. turnir i igraci koji ne igraju ATP cup ne mogu nikako da nadoknade te poene jer se njima racuna samo 18 turnira, a mozda bas ti poeni budu presudni u borbi za WTF
              To si u pravu 100%. Ludost. Ja bi lično a verujem i mnogi obrnuto. Ukoliko lošije rangiran dobije boljeg dosta više poena.

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Soderling preuzeo DC Svedske.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • zbog korone su mogli bas da prebace na najblizu planetu ili mozda na Mesec

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Dobar meč, dobar Kecman

                    Samo fizički da izdrži.
                    Last edited by Nesic; 23-11-23, 20:02.

                    Comment


                    • Tako je bre majstore... Kako Kecman može dobro da pika ovu lopticu...

                      Comment


                      • Oživela tema posle tri i po godine 🤣
                        Mislim da Miša nema šanse protiv Muzetija, a Novak - Siner mislim da će biti neizvesnije nego u Torinu. Rekao bih da od dubla sve zavisi.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Miša brutalan. Svaka čast momku. Nadam se da je na ovom DC-u otkrio pravog sebe. Rokaj majstore!

                          Idemo Nole








                          Comment


                          • боже ме сачувај наши играју дубл са основне линије, па чему ли се надају, осим пораза....
                            sigpic

                            Comment


                            • Zaslužena pobeda Italije na kraju, Miša je odigrao odlično oba meča, Novak - Siner, očekivano neizvesno i vidi se da Siner pokazuje odlike istinskog šampiona koji nije dostigao još svoj peak i verujem da će biti najveći rival Novaku do kraja Novakove karijere.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Nije izdržao Novak na kraju. U dublu je bio isceđen, obojica zapravo. Ušli bez energije u meč. Šta je tu je. Šteta da se ovako završi godina iz Novakove perspektive, ali jako raduje Mišina igra. Sad svi na zaslužen odmor. Do čitanja...

                                Comment

                                Working...
                                X