Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav klasik sinoc Rafe i Kacanova. Podloga nije brza sve se da vratit i to nam omogucuje da imamo top meceve. Rusi bas tuku lopticu. Ono sta je Rubljev radio je bezobrazluk kako je tukao.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Najbolja stvar je sto su skratili na best of 3.
      Onda najbolje i slemove da skrate na Best of 3,a masterse na best of 1,ili sve na best of 1 pa da vidimo ko ce gledati

      Dosli smo do konsenzusa sa Bojanom takvog kakvog,dakle Dc je umro,ovo treba da se zove Tennis World cup

      Comment


      • Originally posted by Srkisa View Post
        Onda najbolje i slemove da skrate na Best of 3,a masterse na best of 1,ili sve na best of 1 pa da vidimo ko ce gledati

        Dosli smo do konsenzusa sa Bojanom takvog kakvog,dakle Dc je umro,ovo treba da se zove Tennis World cup



        Zao mi je, nemate dovoljno ruku za konsenzusa. Ipak ostaje milo i svima nama drago ime Davis Cup.


        Fica odlican na pocetku meca, trebao bi ovo brzo rijesiti.

        Comment


        • Strašan poen za 5:1
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            Mislim da bi dve nedelje bilo optimalno, ukoliko to igračima odgovara. Još smo u pilot fazi, ali ovako dobar početak je retko ko očekivao. Jasno je da ovo takmičenje može samo na bolje da ide

            Pošto neki nisu evoluirali, taj pojam im je stran. DC je evoluirao, i svakako ovako snažan kup treba da nosi to ime, sinonim za nacionalni tenis
            Pitanje za ostale, ovo je ok da se kaze?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Jeste.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Jeste.
                Dobro, kad tebe neko bude nazvao majmunom, taj neko nece dobiti ban, posto ti nemas nista protiv toga.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Odličan Filip . Bravo

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Девис Куп
                    sigpic

                    Comment


                    • Nema to veze sa tim da li ja imam nesto protiv toga, vec sa pravilima foruma koje sprovodis TI. Ako si nesposobna za isti posao(sto je moje misljenje), ja cu rado preuzeti.
                      Last edited by mark !t zer0; 20-11-19, 11:54.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Nema to veze da li ja imam nesto protiv toga, vec sa pravilima foruma koje sprovodis TI. Ako si nesposobna za isti posao(sto je moje misljenje), ja cu rado preuzeti.


                        i da, obrati se Vladanu i ostalima, ako oni smatraju da sam ja nesposobna, oni ce dami sklone ovlascenja i ako smatraju da si ti sposoban, tebi ce dati
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post


                          i da, obrati se Vladanu i ostalima, ako oni smatraju da sam ja nesposobna, oni ce dami sklone ovlascenja i ako smatraju da si ti sposoban, tebi ce dati
                          Ne pretendujem na tu poziciju, samo kazem da bih uskocio ako ne znas sta treba da radis, posto vidim da pitas ostale korisnike foruma i menjas pravila na osnovu toga sta ja mislim o nekoj poruci.
                          Last edited by mark !t zer0; 20-11-19, 11:58.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Meni je najfascinatnije da jedan fudbaler Pikeove klase u novembru kad je fudbalska sezona u punom jeku se ovoliko zrtvuje. Nevjerovatno je posvecen, taj Pike ima vecu fan bazu od svih tenisera i opet radi sve sto je u njegovoj moci da spasi najstarije tenisko takmicenje, na tribinama je, prati, organizuje, do jedan ujutro prati mec pa ide na trening u sedam. Kad imas takvog organizatora uspjeh je zagarantovan.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Ne pretendujem na tu poziciju, samo kazem da bih uskocio ako ne znas sta treba da radis, posto vidim da pitas ostale korisnike foruma i menjas pravila na osvovu toga sta ja mislim o nekoj poruci.
                              Nisi shvatio, ne menjam, nego posto ti smatras da ovo nije uvreda, tebi kad neko bude rekao, taj neko nece biti banovan, ako kaze ostalima, bice banovan.

                              A ocigledno pretendujes, cim se nudis
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Nisi shvatio, ne menjam, nego posto ti smatras da ovo nije uvreda, tebi kad neko bude rekao, taj neko nece biti banovan, ako kaze ostalima, bice banovan.

                                A ocigledno pretendujes, cim se nudis
                                Pa to je menjanje pravila.

                                Ne mozes mene da kaznis za "ne lupaj" i onda dodjes posle i napises korisnicima da su botovi i sendvicari i da je zato stanje u nasoj zemlji kako jeste.
                                Last edited by mark !t zer0; 20-11-19, 12:02.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X