Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • да видимо сад овог опасног Шаповалова са Рафом?
    Last edited by Žika; 24-11-19, 19:07.
    sigpic

    Comment


    • Posle kažu Rafa ne može meda u dvorani. Kako ne može? Posprd'o se sa celim svetom. Sledeće godine na Lejver kupu kad budemo igrali protiv sveta biće nam dovoljan samo Rafa.

      Comment


      • Nadal vapi za odmorom, vidi se da mu je duša u nosu.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Simpatičan mi je Šapovalov ali Rafa je Rafa. Posle Novaka i ostalih Srpskih tenisera najomiljeniji mi je teniser. Ne mogu protiv njega da navijam.

          Comment


          • Kako hvata ove smečeve Nadal. Novak da tako hvata smečeve imao bi sad tri Roland Garosa i 22 slema.
            Last edited by Chiwwi; 24-11-19, 21:06.

            Comment


            • Ovo je bio penal na meč loptu da ne zažali.

              Comment


              • Rafa prvi favorit u Australiji. Ako uzme kantu ništa ga neće zaustaviti na GOAT putu. Završiće kao najveći.

                Comment


                • Bravo Rafa doktore!
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Pique to push for September Davis Cup 'super event



                    https://www.eurosport.co.uk/tennis/b...shtml#uk-tw-sh

                    opa, vamos [emoji4]

                    Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

                    Comment


                    • Nadam se da ce Pike zajedno sa Novakom i Rafu gurati ovu ideju maksimalno hehe

                      A Nadal je u brutalnoj formi, puca od samopouzdanja. Ako ovo prenese na pocetak iduce sezone, bice spektakl

                      Comment


                      • Ovo je nestvarno takmicenje, kakve emocije tokom cijelog produzenog vikenda, ma ni na Slemovima ne moze da se vidi ovakva zelja da se svaki poen odigra maksimalno. I onda van terena heartbreaking, Agut koji prolazi kroz tragediju ali se vraca da igra tenis, Nadal koji igra kao da mu je poslednji turnir u zivotu, donosi Spaniji titulu ali zagrli prvo Aguta jer neke stvari su vaznije od tenisa, Zimonjiceve suze na presu i Viktorove suze kraj jedne generacije, jedne ere, oprostaj Tipsarevica i Novak koji grli Troickog koji sebe krivi za poraz u odlucujucem dublu protiv Rusa, koliko zdravo takmicenje, koliko iskrenih emocija, DC je jedinstveno takmicenje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Posto je ovo prvi DC koji Pike vodi, bicu malo blazi i dati ocenu 9/10.
                          Samo ovako da nastavi, bice sjajno. Smor je sto ce opet u Spaniji da bude sledece godine.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Veliki si Rafaele, veliki si!! Jo majko mila kakav je turnir odigrao lik, posprdao se u dvorani sa celim svetom. Dakle onaj drugi set juce protiv Britance u dublu treba se prikazivat u svim teniskim akademijama, ono je bilo nestvarno, narocito tb. Kakva je to mentalna gromada, kakav velikan, kakav sampion... Obradovao sam se ko da je MKD uzela SP u fudbalu, zivota mi. Jos ovo danas nakon zadnjeg poena, zagrle prvo svi Rafa, a onda Rafa ustane i zagrli Aguta, bas emotivno.

                            Nadam se samo da ce preneti formu na AO, jer ovo sto je igrao u Pariz, London i Madrid je bilo bas brutalno.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Bravo Rafinjo,zato te i postujem i cenim toliko, def bi mi bio omiljeni igrac da nije Novaka

                              Pike majstorcino,samo ne znam kako ce pored Lca,mislim da im je to veci problem od Atpa,ali bilo bi genijalno svetsko prventsvo u tenisu u septembru 2 nedelje na svake 2 ili 4 godine u best of 5 mecevima,mogu dublovi u best of 3 da ostanu,ili bar sf i finale u best of 5


                              Rafa ako osvoji Ao Goat je do daljnjeg tu nema dileme,ima 20 slemova i dupli karijerni sve ostalo nije dovoljno da ga skine sa te pozicije,dakle prva set lopta za Rafinja u bici za Goata u januaru,ali Novak je na servisu

                              Comment


                              • raskurcio se rafa kao nikad ,vreme je da se spusti,nervira me sad vec
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X