Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E šta dozvoliše Italijani, Don Fabio one 3 vezane bl na 5:5 će sanjati, Matteo 4:3 uz mini-brejk u odlučujućem TBu... šteta

    Comment


    • Au citam tvitove ljudi pod opasnom rafalnom paljbom nam je Pike Bas tuzne stvari sto onaj razbojnik nahuška svoje botove da se na ovakav nacin obracunavaju.

      Comment


      • #JeSuisPique

        Podrska!
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Au citam tvitove ljudi pod opasnom rafalnom paljbom nam je Pike Bas tuzne stvari sto onaj razbojnik nahuška svoje botove da se na ovakav nacin obracunavaju.
          Gadni su botovi.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ma zna se iz cije kuhinje to dolazi.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Svidja mi se ovaj format Davies Cupa. Slabo sam gledao tenis u poslednje dve-tri godine, ali ispratio sam desavanja. Jedva cekam da se dosadni Federer povuce, da napokon krene nova zanimljivija era tenisa.

              Comment


              • Odlicna gledanost danas i shareovi, veca gledanost nego na Mastersima osjetno, posebno prvih dana Mastersa. Ipak ce ovo biti pun pogodak.
                sigpic

                Comment



                • https://www.instagram.com/p/B5Cg1TKF...=1gka9ov5hc6uk
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • hahahahahah, Darcis kaze da je DC mrtav, a on igra

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Jel ti stvarno nemas nista da kazes o samom turniru osim cistog hejtovanja i mrznje? Ako te toliko pogadja, preskoci i to je to.

                      Juce si me kaznila zbog "ne lupaj" koje se odnosilo na tvoj upis koji nema dodira sa realnoscu gde me optuzujes iz cista mira da lazem, a ja niti sam se tebi obratio, niti napisao bilo sta sto ima veze sa tobom. Ok, briga me za kaznu, ali iskuliraj malo. Jadno je. Mogla bi jedino da mi se izvinis ili da izbrises taj post jer me vredjas.

                      Shvatili smo, ti si protiv DC-a, pusti nas da uzivamo na miru ako vec ti ne zelis da gledas.
                      Last edited by mark !t zer0; 19-11-19, 11:20.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Bojana ne voli DC?

                        A kada igraju nasi?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne znam sta je u pitanju, ali je nesto opasno pogadja, vredja ovde bez potrebe pa joj onda smeta "ne lupaj", a u istom danu malo ranije ispisane 10 puta gore stvari.

                          Sutra igramo mi, od 11 bi trebalo, ali ne znam da li je izasao raspored meceva.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Nisam ispratila, a mogli biste da spustite malo loptu. Svuda tenzija neka ovih dana na tenisu, ko da ga od juce pratimo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Jel ti stvarno nemas nista da kazes o samom turniru osim cistog hejtovanja i mrznje? Ako te toliko pogadja, preskoci i to je to.

                              Juce si me kaznila zbog "ne lupaj" koje se odnosilo na tvoj upis koji nema dodira sa realnoscu gde me optuzujes iz cista mira da lazem, a ja niti sam se tebi obratio, niti napisao bilo sta sto ima veze sa tobom. Ok, briga me za kaznu, ali iskuliraj malo. Jadno je. Mogla bi jedino da mi se izvinis ili da izbrises taj post jer me vredjas.

                              Shvatili smo, ti si protiv DC-a, pusti nas da uzivamo na miru ako vec ti ne zelis da gledas.
                              Da te bas briga za kaznu ne bi je sad ni spominjao, to je bas jednostavno. A ono je bila blaga kazna...

                              Juce nisam stigla, danas cu da gledam, ali kao sto se ovde neki odusevljavaju, ja imam podjedanko pravo da prenosim tvitove gde sam ucesnik kaze da to nije vise DC.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Da te bas briga za kaznu ne bi je sad ni spominjao, to je bas jednostavno. A ono je bila blaga kazna...

                                Juce nisam stigla, danas cu da gledam, ali kao sto se ovde neki odusevljavaju, ja imam podjedanko pravo da prenosim tvitove gde sam ucesnik kaze da to nije vise DC.
                                Blaga kazna? Da nije "ne lupaj" za ban? Treba znati da ti se ne bih ni obratio da ti nisi reagovala na moj upis.

                                A koja je kazna kada upadnes nicim izazvana kao padobranac i optuzis me onako nisko da lazem, i pritom to predstavis kao cinjenicu? To ti je ok?
                                Last edited by mark !t zer0; 19-11-19, 12:29.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X